Legenda wraca do Bayernu. Zasiądzie na ważnym stanowisku

"Rummenigge jest jedną z największych osobistości w historii naszego klubu. Wszyscy znają jego zasługi. Jego doświadczenie, wiedza i międzynarodowe kontakty bardzo nam pomogą" - mówi dla strony internetowej Bayernu Monachium Herbert Hainer, tym samym komentując powrót legendy do klubu.

Karl-Heinz Rummenigge - Bayern Monachium
PressFocus Na zdjęciu: Karl-Heinz Rummenigge - Bayern Monachium
  • Karl-Heinz Rummenigge wraca do Bayernu Monachium
  • Legenda Die Roten, będzie zasiadać w radzie nadzorczej
  • To jeden z elementów wielkich zmian, jakie dokonują się w klubie z Bundesligi

“Rummenigge jest jedną z największych osobistości w historii naszego klubu”

W ostatnich dniach dochodzi do wielu istotnych przetasowań w gabinetach włodarzy Bayernu Monachium. Z klubem pożegnał się bowiem dyrektor sportowy, Hasan Salihamidzic oraz Oliver Kahn. Z kolei nowym prezesem został Jan-Christian Dreesen. To wszystko powoduje, że przed mistrzem Niemiec nowe otwarcie.

Pomóc ma w nim jeszcze jedna postać. Legenda FCB, Karl-Heinz Rummenigge, który wraca do Bayernu Monachium po dwóch latach. Ma on objąć funkcję w radzie nadzorczej zespołu. A jego powrót skomentował prezydent klubu Herbert Hainer.

Rummenigge jest jedną z największych osobistości w historii naszego klubu. Wszyscy znają jego zasługi. Jego doświadczenie, wiedza i międzynarodowe kontakty bardzo nam pomogą – mówi dla oficjalnej strony klubowej.

Czytaj więcej: Cancelo mógł trafić do giganta już w styczniu. “Został nam zaoferowany”

Komentarze