Justin Kluivert
Justin Kluivert fot. PressFocus

RB Lipsk wypożyczy Kluiverta?

RB Lipsk prowadzi zaawansowane rozmowy z AS Romą w sprawie wypożyczenia Justina Kluiverta. Dziennikarz Sky Sport Italia Fabrizio Romano donosi, że porozumienie jest bliskie finalizacji.

Czytaj dalej…

RB Lipsk może tym samym zawrzeć kolejną ciekawą transakcję z działaczami klubu z Wiecznego Miasta. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie szeregi teamu z Saksonii reprezentował Patrik Schick, który ostatecznie w trakcie trwającego okienka transferowego nie wzmocnił teamu z Lipska na stałe, trafiając do Bayeru Leverkusen.

Holender Justin Kluivert ma wzmocnić rywalizację w ofensywie klubu z Bundesligi. Przypomnijmy, że piłkarz trafił do Romy z AFC Ajaxu w 2018 roku za ponad 17 milionów euro. W szeregach rzymian holenderski zawodnik rozegrał łącznie 68 meczów, notując w nich dziewięć trafień i 10 asyst.

Urodzony w Zaandam syn słynnego Patrika Kluiverta w szeregach Giallorossich nie poczynił znaczących postępów. Zawodnik ma kontrakt obowiązujący do 2023 roku.

Ostatnio spekulowało się, że Kluivert Jr może trafić do Arsenalu FC Najnowsze informacje wskazują jednak, że piłkarz może zakotwiczyć w ekipie z Niemiec.

Komentarze