“To była moja najtrudniejsza decyzja w Bayernie”

Bayern Monachium w oficjalnym komunikacie poinformował, że Julian Nagelsmann przestał być trenerem pierwszej drużyny. Jednocześnie jego następcą został Thomas Tuchel. O powodach decyzji wypowiedział się dyrektor sportowy Bawarczyków.

Hasan Salihamidzić
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hasan Salihamidzić
  • Oficjalnie zakończyła się przygoda Juliana Nagelsmanna z Bayernem Monachium
  • W rozmowie z oficjalną stroną internetową Bawarczyków głos w sprawie zabrał Hasan Salihamidzić
  • Dyrektor sportowy mistrzów Bundesligi wyjaśnić decyzję o rozstaniu z młodym trenerem

Hasan Salihamidzić o rozstaniu z Nagelsmannem

Bayern Monachium potwierdził rozstanie z Julianem Nagelsmannem, co ogólnie zostało przyjęte z dużym zaskoczeniem. Kilka słów na ten temat w rozmowie z oficjalną stroną internetową ekipy z Allianz Arena wypowiedział Hasan Salihamidzić.

To najtrudniejsza decyzja, jaką podjąłem, odkąd zostałem szefem działu sportowego klub – mówił dyrektor sportowy Bayernu.

Od pierwszego dnia miałam otwarty, ufny, przyjacielski związek z Julianem. Żałuję, że musieliśmy zakończyć współpracę – kontynuował Salihamidzić.

W każdym razie po dokładnej analizie rozwoju zespołu, zwłaszcza od stycznia i biorąc pod uwagę doświadczenia z drugiej połowy poprzedniego sezonu, zdecydowaliśmy się rozstać z Julianem – mówił Bośniak.

Jestem bardzo wdzięczny Julianowi za to, co zrobił dla Bayernu. Życzę mu wszystkiego najlepszego – zakończył Salihamidzić.

Czytaj więcej: Bayern Monachium podjął decyzję o rozstaniu z trenerem. Poznaliśmy jego następcę

Komentarze