Kingsley Coman
Kingsley Coman fot. Grzegorz Wajda

Coman wrócił do treningów

Bayern Monachium, po przyjeździe do Portugalii, rozpoczął przygotowania do ćwierćfinałowego spotkania Ligi Mistrzów z Barceloną. Dobrą wiadomością dla sztabu szkoleniowego bawarskiego zespołu jest powrót do treningów Kingsley’a Comana. Wkrótce do drużyny ma również dołączyć Benjamin Pavard – informuje Kicker.

Czytaj dalej…

Bayern trenuje w Algarve

Piłkarze Bayernu są już w Portugalii i przez trzy najbliższe dni przygotowywać się będą do meczu, w położonym tuż nad oceanem Algarve. Drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka pozostanie tam do środy, natomiast w czwartek przeniesie się do stolicy Portugalii. To właśnie w Lizbonie zmierzy się w piątek o awans do półfinału z Barceloną.

Coman wrócił do treningów. Boateng indywidualnie

W całym poniedziałkowym treningu udział wziął Kingsley Coman, który ostatnio zmagał się z problemami mięśniowymi, które nie pozwoliły mu na występ w rewanżowym meczu 1/8 finału z Chelsea. Francuz jest już jednak w pełni zdrowy i normalnie trenuje z zespołem.

Do indywidualnych zajęć ograniczył się natomiast środkowy obrońca Jerome Boateng, który w meczu z Chelsea doznał niegroźnej kontuzji. Niemiec będzie jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego na piątkowe spotkanie z Dumą Katalonii.

Pavard dołączy w czwartek do zespołu

Z Bayernem do Portugalii nie udał się natomiast Benjamin Pavard. Francuski defensor pozostał w Monachium, gdzie przechodzi rehabilitację po kontuzji kostki. Choć prawy obrońca na pewno nie wystąpi przeciwko Barcelonie, to jest szansa na to, że będzie gotowy do gry na ewentualne kolejne spotkania.

Piłkarz w czwartek ma dołączyć do zespołu w Portugalii, a w sobotę wrócić do treningów.

Komentarze