Lewandowski wrócił do treningów w Bayernie, Polak zaczął przygotowania do nowego sezonu [WIDEO]

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski od wtorku znów jest na ustach wszystkich dziennikarzy na całym świecie. Jest to związane z powrotem piłkarzy Bayernu Monachium do treningów przed startem nowego sezonu. W mediach społecznościowych już popularność zbierają materiały z wizerunkiem polskiego napastnika, który wziął udział w treningu Bawarczyków.

  • Robert Lewandowski wznowi treningi z Bayernem Monachium
  • 33-latek w środę po godzinie dziewiątej pojawił się w siedzibie klubu
  • Polski napastnik według informacji niemieckiego Bildu po godzinie 10:30 zameldował się na jednym z boisk treningowych mistrza Bundesligi

Lewandowski zaczął treningi przed nowym sezonem

Robert Lewandowski jeszcze w czerwcu był w konflikcie z przedstawicielami Bayernu Monachium. Legendarne już utarczki słowne na łamach mediów między zawodnikiem a władzami klubu według wielu głosów zdecydują o tym, że reprezentant Polski zmieni pracodawcę.

33-latek we wtorek (12 lipca) po raz przed nową kampanią pojawił się w bazie giganta Bundesligi, aby przejść badania. Dzisiaj natomiast Lewandowski pojawił się na boisku treningowym, zaczynając przygotowania do nowej kampanii.

Lewy w siedzibie aktualnych mistrzów Niemiec zameldował się tuż po godzinie dziewiątej. Tymczasem przed godziną 11:00 zaczął trening z resztą piłkarzy Bayernu. Najnowsze medialne doniesienia niemieckich dziennikarzy dają do zrozumienia, że to może być jeden z ostatnich treningów reprezentanta Polski z ekipą z Monachium.

RMC Sport już zdążyło poinformować, że FC Barcelona jest w trakcie przygotowywania oferty w wysokości 50 milionów euro. Jednocześnie taka propozycja może sprawić, że w końcu zaczną się na dobre negocjacje między wicemistrzami La Liga a niemieckim gigantem.

Lewy podobno już wcześniej ustalił z Katalończykami warunki trzyletniej umowy. Zawodnik jednocześnie poszedł na ustępstwa w kwestiach finansowych, co sprawia, że ma zarabiać mniej, niż w Bayernie. Monachijczycy na swoich boiskach mają trenować tylko kilka dni. Z kolei w najbliższy poniedziałek Bawarczycy wyruszą na tournee po Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej: Bayern wkrótce otrzyma kolejną ofertę? Barcelona nie składa broni

Komentarze