Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Lewandowski potwierdził rozmowy ws. nowej umowy

Kapitan reprezentacji Polski w osobie Roberta Lewandowskiego w jednym z ostatnich przekazów dla mediów ujawnił, że prowadzi rozmowy z władzami Bayernu Monachium w sprawie swojej przyszłości. Najskuteczniejszy polski napastnik nie ukrywa, że ze sternikami klubu z Bawarii prowadzone są rozmowy na temat przedłużenia jego kontraktu.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że obecny kontrakt Lewandowskiego obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Sport Bild w minionym miesiącu ujawnił, że Bayern chcę parafować nowy kontrakt z zawodnikiem, a teraz były piłkarz Borussii Dortmund sam to potwierdził.

– Odbyły się już wstępne rozmowy na temat mojej nowej umowy z Bayernem. W każdym razie zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze trochę to potrwa. Aktualnie skupiam się na końcówce sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem sobie w stanie wyobrazić, że zostanę dłużej w monachijskiej drużynie – powiedział 30-latek w rozmowie z Kickerem cytowanej przez Bulinews.

Lewandowski w ostatnim czasie często był łączony przez media z transferem do Realu Madryt. Ostatecznie jednak z tego typu transakcji nie wyszło. W tej kampanii polski piłkarz wystąpił łącznie w 37 spotkaniach, notując w nich 31 trafień.

Komentarze