James: Nie mogę się doczekać starcia z Liverpoolem

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Pomimo, że do spotkania Bayernu Monachium i Liverpoolu pozostało jeszcze kilka dni, już teraz piłkarze niemieckiego zespołu zaczęli wypowiadać się na temat nachodzącego starcia. Jako pierwszy głos zabrał James Rodriguez, który zdradził, że czuję się coraz pewniej po wyleczonej kontuzji i już nie może się doczekać meczu z The Reds.

Czytaj dalej…

– Jestem podekscytowany najbliższymi spotkaniami – zaczął Kolumbijczyk.

– Udało mi się powrócić na boisko po kontuzji i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Czekałem na to przez prawie trzy miesiące. Dlatego jestem taki szczęśliwy. Przede mną kolejne mecze w Bundeslidze, ale także upragniony powrót do Ligi Mistrzów – kontynuował Rodriguez.

– Najbardziej czekam na starcie z Liverpoolem. To będzie wielki mecz. Czuję, że możemy zaprezentować się naprawdę dobrze i awansować do kolejnej rundy. Nasz zespół może zamieszać na Anfield – dodał zawodnik Bayernu.

Przypomnijmy, że James Rodriguez rozegrał w tym sezonie 16 spotkań, w których zdobył trzy gole i zanotował 4 asysty. Jego Bayern zmierzy się z Liverpoolem już 19 lutego o godzinie 21:00.

Komentarze