Harry Kane ma o co grać. Czeka na niego premia

Bayern zadbał o to, żeby Harry Kane miał motywację do wypracowania jak największej liczby goli i asyst. W kontrakcie Anglika znalazła się premia za konkretny wynik.

Harry Kane
Obserwuj nas w
IMAGO Na zdjęciu: Harry Kane
  • Harry Kane imponuje formą w Niemczech
  • Bayern przewidział dla swojego zawodnika premię za poczynania boiskowe
  • Anglik jest coraz bliżej sięgnięcia po bonus zapisany w kontrakcie z monachijczykami

Kane zbliża się do premii. Bayern ustalił kwotę

Harry Kane swoją postawą udowadnia, że Bayern podjął dobrą decyzję o przeznaczeniu na jego transfer około 100 milionów euro. Aktualny dorobek bramkowy Anglika dałby mu koronę króla strzelców w minionym sezonie. Tymczasem w kalendarzu dopiero listopad.

Napastnik Bayernu zdecydowanie ma powód, aby mieć jak najwięcej goli i asyst. Daje to korzyści drużynie, ale również jemu samemu. Jeżeli Kane w lidze i Lidze Mistrzów będzie miał więcej, niż 40 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (aktualnie 28) zarobi kolejne 250 tysięcy euro. Pensja Anglika w Bayernie to 24 miliony euro rocznie.

Kane ma kapitalny sezon na niemieckich boiskach. Jego dorobek bramkowy to aż 17 trafień, a za nami dopiero 11 kolejek. Taka forma pozwala sądzić, że Anglik pobije rekord Roberta Lewandowskiego dotyczący liczby bramek zdobytych w jednym sezonie. Wątpliwości w tej kwestii nie ma niemiecka legenda.

Komentarze