Skrzydłowy Bayernu rozczarowuje. Sztab szkoleniowy zaniepokojony

Jak twierdzi dziennikarzy Kerry Hau, Sadio Mane po powrocie po kontuzji rozczarowuje swoją postawą, a sztab szkoleniowy zaczyna mieć względem niego coraz większe obawy. Senegalczyk w rundzie wiosennej zanotował jak na razie jedną asystę.

Sadio Mane
Pressfocus Na zdjęciu: Sadio Mane
  • Sadio Mane pod koniec roku doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go na dłużej z gry
  • Senegalczyk wygląda na boisku słabo i nie wygrywa pojedynków z rywalami
  • Sztab szkoleniowy Bawarczyków jest zaniepokojony jego formą

Sadio Mane nie może złapać formy po kontuzji

Po dobrym początku w Bayernie Monachium Sadio Mane mocno obniżył loty i rozgrywa oraz słabsze mecze. Wpływ na dyspozycję skrzydłowego miała kontuzja, która wykluczyła go z gry na wiele tygodni. Były zawodnik Liverpoolu od dłuższego czasu rozczarowuje jednak swoją postawą, co martwi działaczy klubowych.

Skrzydłowy od czasu powrotu po kontuzji rozegrał tylko dwa mecze w podstawowym składzie. Przeciwko Bayerowi Leverkusen został zmieniony już w przerwie. Dziennikarz Sport1.de Kerry Hau przekazał, że sztab szkoleniowy czuje się mocno rozczarowany jego postawą. 

Mane wciąż nie wygląda na w pełni zdrowego zawodnika i rzadko wygrywa pojedynki 1 na 1. Zawodnik wyraźnie zatracił szybkość i przebojowość, a problem, zdaniem sztabu szkoleniowego może leżeć w psychice. Nie zmienia to faktu, że obecnie przegrywa rywalizację z pozostałymi skrzydłowymi. 

U nas również: Przełom w sprawie kontraktu dla Pavarda. “Bardzo się zmienił”

Komentarze