Były agent Lewego o jego chęci transferu do Barcelony

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to jeden z tych piłkarzy, który ostatnio budzi największe zainteresowanie na rynku transferowym. Kapitan reprezentacji Polski może niebawem dołączyć do FC Barcelony. W tej sprawie opinią podzielił się były agent zawodnika Cezary Kucharski.

  • Robert Lewandowski to w powszechnej opinii główny cel FC Barcelony na trwające lato
  • Ostatnio głos w tej sprawie zabrał były agent 33-latka
  • Cezary Kucharski w rozmowie z Cadena SER opowiedział co może być dla Lewego motywacją w sprawie transferu

“Lewandowski chce pokazać, że jest lepszy od Benzemy”

Robert Lewandowski ma umowę ważną z Bayernem Monachium do końca czerwca 2023 roku. Tym samym tego lata klub z Allianz Arena ma jedną z ostatnich okazji na sprzedaż piłkarza za niezłe pieniądze. Ostatnio pojawiła się informacja, że Bawarczycy oczekują 60 milionów euro za 33-latka.

Tymczasem na temat Lewego głos w rozmowie z Cadena SER zabrał były agent piłkarski polskiego napastnika. Wypowiedział się między innymi o tym, co może motywować Lewandowskiego do zmiany klubu.

– Musiał wywrzeć presję na Bayern, aby klub wyraził zgodę na transfer. Władze Bayernu wiedzą, że Lewandowski od dawna chciał wyjechać do Hiszpanii. Planował grać w Niemczech, następnie w Hiszpanii, a następnie zakończyć karierę w USA – mówił Kucharski w rozmowie z Cadena SER.

– Lewandowski chce pokazać, że jest lepszy od Benzemy. To kolejny powód przeprowadzki do Barcy – kontynuował były reprezentant Polski.

– Lewandowski nie marzy o niczym. Piłka nożna to dla niego praca, którą traktuje bardzo profesjonalnie. Real Madryt i Barcelona to zespoły na tym samym poziomie – zakończył Kucharski.

W mediach pojawiły się sugestie, że los Lewandowskiego będzie wyjaśniony w połowie lipca. Zawodnik trafił do Bayernu w 2014 roku na zasadzie wolnego transferu z Borussii Dortmund.

Czytaj więcej: FC Barcelona z kolejną ofertą za Lewandowskiego. Czy Bayern wreszcie odpowie?

Komentarze