Brak przełamania, zabójcze dwie minuty zdecydowały: podsumowanie 26. kolejki Bundesligi

Wyniki 26. kolejki Bundesligi. Koeln zremisowało z Moenchengladbach 0:0. Gospodarze są bez wiktorii od 12 lutego, a goście sześć dni krócej. W drugiej niedzielnej potyczce Werder przegrał z Hoffenheim 1:2. Goście zdobyli oba gole na wagę triumfu w ciągu zaledwie dwóch minut. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty i strzelców bramek.

Lars Stindl
PressFocus Na zdjęciu: Lars Stindl

Remis w Kolonii, Wieśniaki poszły za ciosem

Na RheinEnergieStadion kibice nie doczekali się bramek. Gospodarze i goście nie zanotowali zatem przełamania. Gracze Koeln w pięciu poprzednich spotkaniach ligowych zainkasowali zaledwie dwa oczka. A Źrebaki tylko o jeden punkt więcej.

W drugiej konfrontacji Werder rywalizował u siebie z Hoffenheim. Do przerwy też było 0:0. Goście wyszli na prowadzenie w 50. minucie. Niedługo potem było już 2:0 dla Wieśniaków. Gospodarze odpowiedzieli tylko trafieniem honorowym. To druga kolejna wiktoria gości, którzy mają trzy oczka przewagi nad strefą spadkową.