Bellingham nie dla giganta? “Nie otrzymaliśmy żadnej oferty”

Jude Bellingham to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Tymczasem ostatnio kilka słów na temat Anglika wyraził w rozmowie z ESPN dyrektor sportowy klubu z Signal Iduna Park, przekonując, że niemiecka ekipa nie otrzymała od Realu Madryt żadnej oferty w sprawie piłkarza.

Jude Bellingham
fot. Imago / Revierfoto Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Cały czas niejasna jest przyszłość Jude Bellingham
  • Dyerktor sportowy Borussii Dortmundy przekonywał ostatnio, że na razie nie trafiły do klubu żadne oferty
  • Anglik wyceniany jest na 100-150 milionów euro

“Nie mamy ustalonej kwoty”

Jude Bellingham ma kontrakt ważny z Borussią Dortmund do końca czerwca 2025 roku. Tymczasem najnowsze wieści w sprawie zawodnika przekazał dyrektor sportowy niemieckiej ekipy Sebastian Kehl.

Nie trafiły do nas żadne propozycje, żadnych wiadomości w sprawie zawodnika. Nic do decydowania. Teraz Jude skupia się na meczach w lidze, a potem zobaczymy. Czy czekamy na kosmiczne oferty za niego? Nie mamy ustalonej kwoty. Zawsze walczymy o zatrzymanie najlepszych graczy – przekazał działacz Borussii Dortmund w rozmowie z ESPN.

Wcześniej w mediach pojawiły się doniesienia, sugerujące, że Bellingham może kosztować dortmundzką ekipę 100-150 milionów euro. Angielski zawodnik w tej kampanii wystąpił łącznie w 42 spotkaniach. Zdobył w nich 14 bramek, a także zaliczył siedem asyst.

Czytaj więcej: Real przygotowuje się do kolejnego kroku, by sprowadzić Bellinghama

Komentarze