Urugwaj – Brazylia: bonus 200 zł za gola Brazylii w Copa America

Jednym z ciekawszych spotkań ćwierćfinałowych w Copa America będzie mecz Urugwaj - Brazylia. GO+bet przygotował specjalną promocję na to starcie. Do zgarnięcia jest 200 zł za bramkę Brazylii.

go-bet-logo
Na zdjęciu: go-bet-logo
  • Urugwajczycy w przeszłości aż 15-krotnie sięgali po zwycięstwo w Copa America
  • Bukmacher GO+bet oferuje 200 zł bonusu za bramkę Brazylii w meczu z reprezentacją Urugwaju
  • Promocja jest dostępna wyłącznie dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem GOAL

200 zł bonusu od GO+bet za bramkę Brazylii w spotkaniu z Urugwajem

W ofercie GO+bet pojawiła się właśnie specjalna promocja na starcie Urugwaj – Brazylia w ramach ćwierćfinału Copa America. Za obstawienie bramki dla popularnych Canarinhos bukmacher oferuje aż 200 zł w postaci bonusu.

Z opisywanej oferty można skorzystać dopiero po pozytywnym zakończeniu procesu rejestracji konta w GO+bet z kodem promocyjnym GOAL. Bukmacher obliguje także gracza do wykonania paru niezbyt skomplikowanych czynności, o których nieco szerzej piszemy w dalszej części tekstu.

Promocja na mecz Urugwaj - Brazylia
Promocja na mecz Urugwaj – Brazylia

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w GO+bet z kodem promocyjnym GOAL.
  2. Zweryfikuj konto i zaznacz wszelkie wymagane zgody marketingowe.
  3. Wpłać co najmniej 50 zł depozytu.
  4. Zawrzyj zakład za dokładnie 2 zł na typ “Brazylia. Liczba goli powyżej 0.5”.
  5. Jeśli dopisze Ci szczęście, to zgarniesz 200 zł w postaci bonusu.

Czy Brazylia strzeli gola Urugwajowi?

Wielkie sportowe emocje w ostatnich tygodniach mają zapewnieni nie tylko mieszkańcy kontynentu europejskiego, ale także piłkarscy fani z Ameryki Południowej oraz Północnej. W USA od 21 czerwca bieżącego roku trwa bowiem zacięta walka o zwycięstwo w czterdziestej siódmej edycji Copa America.

W ćwierćfinale Brazylijczycy, a więc srebrni medaliści poprzedniej odsłony turnieju zmierzą się reprezentacją Urugwaju. Canarinhos są oczywiście znacznymi faworytami tej rywalizacji, ale podopieczni Marcelo Bielsy łatwo na pewno broni nie złożą.

Gobet
Bonus 200 zł
Brazylia strzeli gola Urugwajowi

Ofensywne akcje Brazylii będzie oczywiście napędzał Vinicius Jr. Gracz Realu Madryt nadal jest w naprawdę wysokiej formie, co w ostatecznym rozrachunku przesądzi najprawdopodobniej o triumfie kadry dowodzonej przez Dorivala Juniora.

Warunki bonusu GO+bet na bramkę Brazylii z reprezentacją Urugwaju

Bonus 200 zł w GO+bet na gola Brazylii w spotkaniu z Urugwajem dostępny jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy założyli konto z kodem promocyjnym GOAL oraz wykonali szereg wymaganych kroków. Jeśli Twój typ okaże się trafiony, to bonus zostanie przyznany następnego dnia roboczego po spotkaniu maksymalnie do godz. 16:00.

Przelew wygranej na rachunek bankowy będzie możliwy dopiero po wykonaniu dwukrotnego obrotu całością przyznanej kwoty. Obrót musi zostać wykonany na kuponach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie miało kurs 1.30 lub wyższy.

Jak znaleźć ten bonus?

Żeby skorzystać z tej promocji, wystarczy wejść w jeden z dostępnych linków bądź też kliknąć w stosowny banner. To dwa zdecydowaniej najszybsze i najprostsze sposoby. Warto pamiętać, że bonus zarezerwowany jest wyłącznie dla czytelników portalu Goal.pl.

Komentarze