Turcja – Portugalia: Superbet. 200 zł bonusu za wygraną Portugalczyków

Portugalia zagra z Turcją w 2. kolejce fazy grupowej Euro 2024. Superbet oferuje bonus 200 zł za wygraną Portugalczyków.

Portugalia Turcja w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Portugalia Turcja w Superbet
Superbet
Bonus 200 zł za wygraną Portugalii z Turcją
  • Portugalia jest zdecydowanym faworytem w meczu z Turcją
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić zwycięstwo Portugalczyków po kursie 100.00
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć, żeby skorzystać z oferty

Kurs 100.00 na wygraną Portugalii z Turcją w Superbet

Na nadchodzący mecz Euro 2024 Portugalia – Turcja Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia obstawienie zwycięstwa Portugalczyków po kursie 100.00. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak zdobyć bonus? Ze specjalnej oferty na mecz Portugalii z Turcją możesz skorzystać, zakładając konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Turcja Portugalia w Superbet

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Portugalii z Turcją
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Czy Portugalia pokona Turcję?

Reprezentacja Portugalii nie zachwyciła w pierwszym meczu Euro 2024, wygrywając z Czechami (2:1) dopiero po golu w doliczonym czasie gry.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
100.00
Portugalia wygra z Turcją

Portugalczycy chcieliby zapewnić sobie awans już po dwóch meczach, aby spokojnie przygotować się do 1/8 finału. Jednak Turcy nie chcą oddać spotkania bez walki i można się spodziewać zaciętego widowiska. Mimo tego przewiduję wygraną drużyny Cristiano Ronaldo.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Portugalii z Turcją

Bonus 200 zł za wygraną Portugalii będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Co jeśli Portugalia nie wygra z Turcją?

Co ciekawe, rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli Portugalia nie wygra z Turcją, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji 200 zł za wygraną Portugalii.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze