Szwajcaria – Niemcy: Superbet. 200 zł bonusu za wygraną Niemców

Niemcy zagrają ze Szwajcarią o swoje trzecie zwycięstwo w fazie grupowej Euro 2024. Superbet oferuje bonus w kwocie 200 zł za wygraną reprezentacji Niemiec.

Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
Superbet Na zdjęciu: Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
  • Niemcy to wyraźni faworyci meczu ze Szwajcarią
  • Z kodem GOAL w Superbet obstawisz zwycięstwo Niemców po kursie 100.00
  • Wystarczy kilka prostych kliknięć, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty

Kurs 100.00 w Superbet na zwycięstwo Niemców nad Szwajcarami

Ostatnia kolejka fazy grupowej trwających mistrzostw Europy będzie pozbawiona jakichkolwiek emocji? Nic bardziej mylnego. Na spotkanie Szwajcaria – Niemcy Superbet przygotował bardzo interesującą promocję. Dzięki niej można obstawić triumf podopiecznych Juliana Nagelsmanna po kursie 100.00.

Jak być uprawnionym do odbioru tego atrakcyjnego bonusu? Ze specjalnej oferty na mecz Szwajcarii z Niemcami możesz skorzystać po uprzednim założeniu konta w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. W kolejnym kroku będziesz musiał wykonać kilka prostych czynności. Szczegóły poniżej:

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się z kodem GOAL w Superbet i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie wynoszącej co najmniej 50 zł.
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajdzie się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Niemców nad Szwajcarią.
  4. Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 2 zł.
  5. Jeśli Twój kupon zostanie rozstrzygnięty pozytywnie, to otrzymasz standardową wygraną oraz bonus 200 zł od Superbet.
Szwajcaria - Niemcy. Superbet
Promocja Superbet na mecz Szwajcaria – Niemcy

Czy Niemcy wygrają ze Szwajcarią?

Drużyny uczestniczące w Euro 2024 można podzielić co do zasady na dwie odrębne grupy. Pierwszą tworzą zespoły, które trafiły z formą na europejski czempionat wręcz idealnie. Do drugiej należą natomiast ekipy zdecydowanie zawodzące swoich sympatyków. Niemcy zaliczają się stanowczo do tego pierwszego towarzystwa.

Gundogan i spółka zapewnili sobie grę w 1/8 finału turnieju jako pierwsi spośród wszystkich 24 reprezentacji, pewnie wygrywając kolejno mecze ze Szkocją oraz Węgrami. Niewykluczone zatem, że w ostatnim akcencie początkowej fazy zmagań na mistrzostwach Europy Nagelsmann postanowi dać odpocząć kilku graczom z podstawowego składu Die Adler.

Czy będzie to miało negatywny wpływ na postawę naszych zachodnich sąsiadów w starciu ze Szwajcarią? Wydaje się, że absolutnie nie. Doping rodzimych fanów będzie z pewnością zagrzewał ich po raz kolejny do walki, co najprawdopodobniej skończy się trzecią wygraną z rzędu podczas Euro 2024.

Warunki bonusu Superbet na zwycięstwo Niemców ze Szwajcarią

Bonus 200 zł za wygraną reprezentacji Niemiec zarezerwowany jest wyłącznie dla nowych klientów Superbet. Kiedy obstawiony kupon okaże się trafiony, to gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Wcześniej będzie musiał jednak wykonać parę prostych czynności, o których wspominaliśmy w jednym z poprzednich akapitów.

Środki bonusowe trafią na konto depozytowe dopiero wtedy, gdy użytkownik dokona trzykrotnego obrotu na kuponach SOLO lub AKO po kursie 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus 200 zł za wygraną Niemców nad Szwajcarami dostępny jest dla wszystkich czytelników Goal.pl. Można z niego skorzystać poprzez wejście w specjalne linki bądź też kliknięcie w dedykowane bannery.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze