Superbet. Holandia – Kanada: 200 zł za zwycięstwo Oranje

Holandia - Kanada w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Holandia - Kanada w Superbet
Superbet
Bonus 200 zł za wygraną Holandii z Kanadą
  • Standardowy kurs na wygraną Holandii z Kanadą to około 1.30
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić zwycięstwo Oranje po kursie 100.00
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć i rejestracja z kodem GOAL, żeby skorzystać z oferty

200 zł bonusu od Superbet za wygraną Holandii z Kanadą

Na zbliżający się mecz towarzyski Holandia – Kanada Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia zgarnięcie bonusu 200 zł za obstawienie wygranej gospodarzy. W tym miejscu zapraszamy do sprawdzenia naszego Poradniku Typera, który zawiera wszelkie niezbędne informacje o bukmacherce. Znajdziesz w nim ciekawe wskazówki, które pozwolą na skuteczniejsze obstawianie.

Z oferty bonusowej na mecz Oranje możesz skorzystać, zakładając konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Holandii z Kanadą
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Czy Holandia wygra w meczu z Kanadą?

Reprezentacja Holandii przygotowuje się do Euro 2024, na którym zmierzy się m.in. z Polską. W pierwszym meczu kontrolnym przed turniejem Oranje zagrają z Kanadą, która w swojej kadrze nie ma aż tylu imponujących nazwisk.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
100.00
Holandia wygra z Kanadą

Co ciekawe, będzie to dopiero drugie w historii spotkanie obu drużyn. Pierwsze odbyło się w 1994 roku i wówczas Holendrzy pewnie wygrali 3:0. Tym razem można się spodziewać bardzo podobnego scenariusza.

Ronaldo Koeman może zdecydować się na małe eksperymenty, aby sprawdzić niektórych graczy. Jednak skład Oranje jest na tyle silny, że powinien poradzić sobie z niżej notowanym rywalem. Moim zdaniem gospodarze wygrają i umożliwią zdobycie bonusu 200 zł w Superbet.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Holandii z Kanadą

Bonus 200 zł za wygraną Holandii będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze