STS wypłaty, metody płatności

  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL

  Bonusy do 660 zł + bonus 300 zł za typ na triumfatora Ligi Konferencji!

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
  Graj z kodem GOAL!

Jak wypłacić środki od STS i jak można dokonać wpłaty u tego bukmachera? Opisujemy metody płatności, które udostępnia operator. Informujemy jak otrzymać środki na swoje konto, czy STS udostępnia szybkie wypłaty oraz po jakim czasie pieniądze pojawią się do naszej dyspozycji.

Spis treści:

Jak wypłacić środki z STS?

Wypłata STS jest możliwa w sposób bardzo szybki i przejrzysty, dlatego nikt nie powinien mieć z tym trudności. Do zrealizowania wypłaty, konieczna jest jednak pełna weryfikacja konta. Jak krok po kroku wypłacić więc swoje środki z konta STS?

 1. Zaloguj się na swoje konto STS
 2. Wejdź w zakładkę WYPŁATA, która znajduje się na koncie gracza
 3. Sprawdź numer konta, na który ma zostać dokonana wypłata środków
 4. Podaj kwotę, jaką chcesz wypłacić oraz hasło do konta
 5. Po zatwierdzeniu pieniądze trafią na Twoje konto

Szybkie wypłaty w STS

Możliwość wykonania szybkiej wypłaty u STS to ważna zaleta tego bukmachera. Dzięki usłudze STSpay, pieniądze mogą błyskawicznie znaleźć się na Twoim koncie bankowym! Jak dokonać szybkiej wypłaty? Wystarczy być klientem jednego z 17 banków, które współpracują z STS lub mieć konto w usłudze PayPal. Lista partnerów wciąż się rozrasta, więc jeśli Twojego banku nie ma na liście, bardzo możliwe, że już wkrótce się to zmieni.

STS wypłaty błyskawiczne
W STS zapłacisz kiedy chcesz – 24 godziny na dobę

Ile trwa szybka wypłata w STS

Dzięki skorzystaniu z usługi STSpay, pieniądze na koncie pojawią się nawet w 15 minut, a w wyjątkowych przypadkach do pół godziny. Z usługi korzystać można 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Co ważne jest to, że bukmacher ani operator nie pobierają żadnej prowizji od operacji.

W przypadku zwykłej wypłaty STS deklaruje, że czas oczekiwania na środki powinien potrwać około 1-2 dni roboczych.

Minimalna wypłata w STS

Za każdym razem minimalna kwota, jaką można wypłacić w STS wynosi 1 zł. Oznacza to, że możesz na bieżąco i bez żadnych problemów zarządzać swoimi środkami. Każda wygrana może niemal natychmiast trafić na Twoje konto bankowe. To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego użytkownika, szczególnie dla tego, który nie obstawia za duże kwoty.

STSpay – lista współpracujących banków

Obecnie STS współpracuje z 17 bankami oraz PayPal, które uczestniczą w usłudze dotyczącej szybkich wypłat. Jeśli masz konto w jednym z nich, bez problemu zrealizujesz ekspresowe zlecenie przelewu środków z konta gracza na własny rachunek.

– mBank – ING
– PKO Bank Polski– Millenium Bank
– Santander– Alior Bank
– inteligo– Credite Agricole
– Bank Pekao– Velo Bank
– BNP Paribas– City Handlowy
– BOŚ Bank– Nest Bank
– Bank Pocztowy– Aion Bank
– Revolut– PayPal

STS PayPal

Jako pierwszy bukmacher w Polsce, STS wprowadził wpłaty i wypłaty przez system PayPal. To kolejna, bezpieczna i szybka metoda płatności, która ułatwi Ci wpłacanie środków na Twoje konto gracza. Oprócz zakładów bukmacherskich STS, tego typu płatności posiada również LV BET.

Jak wypłacić wygraną w STS – krok po kroku

Wypłata jest na STS bardzo prosta, jednak środki muszą znajdować się na koncie głównym, a nie bonusowym. Aby tak się stało, należy spełnić konkretne warunki obrotu określone przez STS. Jak dowiedzieć się, co należy zrobić by “uwolnić” środki i te znalazły się na koncie depozytowym?

 1. Wejdź na swoje konto w STS
 2. Przejdź do zakładki Moje Bonusy
 3. Dowiedz się o warunkach, które STS określa w obrocie bonusem

Jak wypłacić bonus w STS?

Aby wypłacić bonus STS, musisz go najpierw obrócić. Opisujemy zasady i wartości bonusu obowiązujące dla osób, które wpiszą podczas rejestracji nasz kod promocyjny “GOAL”. Oto one:

 • 100% do 100 zł za pierwszy depozyt: aby wypłacić środki bonusowe musisz dokonać dwukrotnego obrotu ich wartości po kursie co najmniej 1.91. STS z obrotu wyklucza również zakłady: Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
 • 50% do 200 zł za drugi depozyt: zasady obrotu drugim bonusem, który zostanie uruchomiony po spełnieniu warunków dotyczących pierwszego z nich, są identyczne jak poprzednio
 • 50% do 300 zł za trzeci depozyt: także w tym przypadku zasady obrotu bonusem się nie zmieniają
 • 100 zł ubezpieczenia pierwszego zakładu: jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz 100% zwrot postawionych pieniędzy do maksymalnie 100 zł.
 • 60 zł bonusu za zadania: obrót wynosi 1x po kursie min. 1.91.

Kiedy pieniądze z bonusu przejdą na saldo główne, będziesz mógł od razu je wypłacić. Instrukcja jest w tym przypadku identyczna jak przy każdej innej wypłacie. Kasa z bonusu rządzi się bowiem po obrocie takimi samymi prawami jak wpłacone przez Ciebie pieniądze.

STS – jak wpłacić środki

STS to jeden z najlepszych bukmacherów pod względem metod wpłaty. Bukmacher ten daje możliwość korzystania z praktycznie wszystkich popularnych w Polsce metod, w tym Skrilla. Istnieje też opcja dokonania wpłaty w formie gotówkowej, w tym celu należy odwiedzić lokal STS.

STS wpłatySTS metody płatnościProwizja bukmacheraKwota minimalnaCzas realizacji
Visa/MasterCardKarta kredytowa0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
BLIKSzybka płatność bankowa 0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
PayUSzybki przelew oraz BLIK0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Skrille-wallet0 zł30 złNatychmiast
24h/7 dni
PayPale-wallet0 zł20 złNatychmiast
24h/7 dni
Netellere-wallet0 zł30 złNatychmiast
24h/7 dni
tpay.comPrzelew z rachunku gracza0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Lokale naziemne STSWpłata gotówki0 zł1 złWpłata gotówkowa w punkcie STS

Wszystkie metody wpłaty są na STS w pełni darmowe, bukmacher nie pobiera żadnej prowizji.

Jak dokonać wpłaty na STS?

Także wpłata na konto jest niezwykle prosta i intuicyjna., wystarczy kilka kroków:

 1. Zaloguj się na swoje konto w STS
 2. Wciśnij przycisk WPŁATA znajdujący się w prawym górnym rogu
 3. Zobaczysz listę dostępnych płatności. Wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada
 4. Podaj kwotę, którą chcesz zdeponować
 5. Kliknij przycisk WPŁAĆ
 6. Pieniądze wkrótce pojawią się na Twoim saldzie STS

Obsługa klienta na STS

Jeśli podczas wpłaty czy wypłaty pojawi się jakiś problem, z pewnością będziesz chciał mu zaradzić. Może Ci w tym pomóc obsługa klienta STS. Stoi ona na naprawdę wysokim poziomie, wśród polskich bukmacherów STS to pod tym względem prawdziwy lider. Kontakt z konsultantem jest możliwy 24/7, czyli niezależnie od dnia i godziny.

W przypadku problemów lub wątpliwości możesz zadać swoje pytania przez czat na żywo. Dostępny jest również formularz kontaktowy. Jeśli wyślesz wiadomość za jego pośrednictwem, otrzymasz odpowiedź na podany adres mailowy.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 28 maja 2024
 • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
 • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

STS: lider polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka super bonus 300 zł za typ na zwycięzcę Ligi Konferencji Europy, wymienny na super zakład bez ryzyka do 100 zł! Do tego jeszcze bonusy depozytowe do 600 zł i freebety do 60 zł!

Metody płatności w STS – FAQ

Jakie pytania pojawiają się w związku z metodami płatności dostępnymi w STS zakłady bukmacherskie?

Jakie metody płatności oferuje STS?

STS udostępnia wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym karty płatnicze, przelew natychmiastowy, BLIK, PayU, dotpay, ale również Paysafecard, Skrill i Neteller.

Jak wypłacić pieniądze z STS?

Wypłata zlecamy za pośrednictwem konta gracza (zakładka “Wypłata”). Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy STS?

STS nie wypłaca środków pieniężnych z konta gracza, jeżeli zostaną stwierdzone nieprawidłowości, np.: z konta w STS korzysta osoba do tego nieuprawniona, gracz naruszył w jakiś sposób zapisy regulaminu (lub Ustawy) a w ekstremalnych przypadkach: klient popełnił przestępstwo lub wykroczenie karne. Oczywiście zawsze może chodzić o zwykłe problemy techniczne, więc najlepiej zwróć się z pytaniem do Obsługi Klienta.