STS: Polska – Turcja. 300 zł bonusu za bramkę Polaków

Polska - Turcja bonus w STS
STS Na zdjęciu: Polska - Turcja bonus w STS

W poniedziałek (10 czerwca) Polska zagra mecz towarzyski z Turcją. Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za gola Biało-czerwonych.

STS
Bonus 300 zł
Gol Polski z Turcją
  • Polscy kibice czekają na drugi sprawdzian reprezentacji Polski przed Euro 2024
  • Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za wytypowanie gola Biało-czerwonych w meczu z Turcją
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy rejestracja z kodem GOAL300

300 zł bonusu od STS za typ na gola Polski z Turcją

Biało-czerwoni przygotowują się do Euro 2024. Na mecz Polska – Turcja STS przygotował promocję, dzięki której można zgarnąć 300 zł za wytypowanie gola Polaków. Początek spotkania w poniedziałek o 20:45 na PGE Narodowym.

Możliwość skorzystania z oferty będziesz miał, gdy założysz konto w STS z naszym kodem GOAL300. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które objaśniamy poniżej. W tym miejscu pragniemy także zaprosić do sprawdzenia naszego Poradnika Typera, który zawiera kluczowe wskazówki dla początkujących.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym GOAL300 i zaznacz zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Polski z Turcją
  4. Jeżeli trafisz, to otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 300 zł

Czy Polska strzeli gola w meczu z Turcją?

Według bukmacherów minimalnym faworytem spotkania jest reprezentacja Polski, która z dobrej strony zaprezentowała się w ostatnim meczu z Ukrainą. Biało-czerwoni sprawili małą niespodziankę i wydaje się, że są w dobrej formie przed Euro 2024.

Jakub Boroń
Jakub
STS
150.00
Polska strzeli gola z Turcją

Na kolejny sprawdzian Michał Probierz najpewniej wystawi silniejszy skład. Właśnie dlatego spodziewam się, że Polacy przynajmniej raz trafią do siatki, chcąc utrzymać kapitalną serię spotkań bez porażki. Promocja STS wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Warunki bonusu STS na gola Polski z Turcją

Promocja STS na bonus 300 zł za gola reprezentacji Polski w meczu z Turcją jest przeznaczona tylko dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GOAL300. Według regulaminu należy dokonać dwukrotnego obrotu bonusem, aby otrzymać środki na saldo główne.

Obrotu można dokonać poprzez kupony przedmeczowe SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Co ważne, do obrotu zaliczają się zakłady MAXIKOMBI, a także zagrane z opcją zakład bezpieczny, wypłacone za pomocą opcji cash-out oraz rozliczone przez bukmachera jako zwrot po kursie 1.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Jak znaleźć ten bonus?

Udział w promocji i zgarnięcie bonusu umożliwia kliknięcie w jeden z zamieszczonych w tym artykule linków lub bannerów. Wówczas przy rejestracji z kodem GOAL300 weźmiesz udział w promocji i zagrasz o 300 zł za gola Polaków z Turcją.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze