STS Olympiakos – Fiorentina. Bonus 300 zł za zwycięzcę finału!

Olympiakos Fiorentina w STS
STS Na zdjęciu: Olympiakos Fiorentina w STS

Olympiakos podejmie Fiorentinę w środowym (22 maja) finale Ligi Konferencji Europy. Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za wytypowanie zwycięzcy.

STS
Bonus 300 zł za wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny
  • STS oferuje świetny bonus za wytypowanie zwycięzcy finału Ligi Konferencji Europy
  • Obstawiając wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny za zaledwie 2 zł, możesz zgarnąć aż 300 zł
  • Żeby skorzystać z promocji, zarejestruj się z kodem GOAL

300 zł bonusu od STS za wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny

Na nadchodzące spotkanie Olympiakos – Fiorentina STS przygotował promocję, dzięki której można zdobyć bonus o wartości aż 300 zł. Zadaniem jest wytypowanie zwycięzcy całego spotkania.

Żeby móc skorzystać z promocji, należy zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym GOAL. Później wystarczy wykonać kilka naprawdę prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej. Przy okazji zachęcamy również do sprawdzenia naszej zapowiedzi na mecz Olympiakos – Fiorentina.

Olympiakos Fiorentina w STS

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym GOAL i zaznacz zgody marketingowe,
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 300 zł

Kto wygra mecz Olympiakos – Fiorentina?

Finał Ligi Konferencji Europy zapowiada się niezwykle ciekawie. Na wielki sukces szansę ma grecki Olympiakos, ale Fiorentina chciałaby zmazać plamę sprzed roku. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji rozgrywek Viola przegrała w finale z West Hamem.

Co ciekawe, obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz pierwszych w historii. Dlatego w tej sytuacji nie możemy spojrzeć na historię pojedynków.

Jakub Boroń
Jakub
STS
150.00
Fiorentina wygra

Moim zdaniem wygra Fiorentina, która notowała ostatnio dobre wyniki i na co dzień występuje w silniejszej lidze. Wydaje się, że Viola wykorzysta swoje większe doświadczenie i sięgnie po upragnione trofeum. Przy okazji sprawdź nasz Poradnik Typera, który zawiera świetne wskazówki dla nowych graczy.

Warunki bonusu STS na wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny

Bonus 300 zł za wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci STS, którzy zarejestrują się z kodem GOAL. Według regulaminu, aby otrzymać środki bonusowe na saldo główne, należy dokonać dwukrotnego obrotu.

W ramach obrotu zaliczane są kupony przedmeczowe SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Do obrotu nie można wykorzystać zakładów MAXIKOMBI, zagranych z opcją zakład bezpieczny, wypłaconych za pomocą opcji cash-out oraz rozliczonych przez bukmachera jako zwrot po kursie 1.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli tu jesteś, to najprostszym i najszybszym sposobem na skorzystanie z oferty jest kliknięcie w jeden z zamieszczonych w tym artykule linków lub bannerów. Wówczas przy rejestracji z kodem GOAL weźmiesz udział w promocji i będziesz mógł zgarnąć 300 zł za wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze