Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminWirtualny tenis


Oglądanie tenisowych turniejów to świetna zabawa, jedyny minus jest taki, że nie odbywają się one codziennie. Na szczęście dzięki nowoczesnym technologiom możesz się jednak cieszyć tenisowymi rozgrywkami niezależnie od tego, co dzieje się akurat w prawdziwym świecie. Wirtualny tenis to recepta na dobrą zabawę niezależnie od pory dnia (lub nocy!). Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, jak działa symulacja tenisa, u którego bukmachera najlepiej obstawiać ten sport i na czym polegają wirtualne zakłady.


Obstawiaj wirtualny tenis w STS

Co to jest wirtualny tenis?


Wirtualny tenis to rozrywka wzorowana na prawdziwej wersji tej dyscypliny sportowej. Można ją jednak oglądać niezależnie od warunków z realnego świata, ponieważ wszystko polega na komputerowej symulacji. Bukmacherzy puszczają transmisję z wirtualnego tenisa dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które na bieżąco generuje zagrania poszczególnych graczy i wyniki ich starć - to wszystko możesz oczywiście oglądać w formie graficznej, tak jak na telewizorze!

Wirtualni tenisiści mają swoje zdolności podobnie jak ci realni. Charakteryzują ich określone statystyki, możesz też zajrzeć do bazy danych, która zawiera całą historię ich dotychczasowych występów. W trakcie meczów dołączany jest do tego oczywiście element losowy: każdemu zdarza się potknąć, pośliznąć czy po prostu nie trafić w piłeczkę! Na podstawie tych wszystkich zmiennych wytwarzany jest obraz meczu, który równie dobrze mógłby się odbyć naprawdę.

STS wirtualny tenis
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Cała zabawa jest oczywiście uczciwa i oparta na profesjonalnie zaprojektowanym oprogramowaniu. Grać powinieneś wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, takiego też rekomendujemy w dalszej części artykułu. Takie firmy są kontrolowane przez instytucje rządowe i posiadają odpowiednie licencje. Możesz być więc pewien, że oferowane przez nie formy rozrywki, w tym wirtualny tenis, nie stanowią żadnego oszustwa. Nikt nie zna wyniku wirtualnego meczu przed jego zakończeniem, tak samo jak w prawdziwym życiu - ani Ty, ani bukmacher. To żadna ustawka!

Jak obstawiać wirtualny tenis?


Żeby mądrze obstawiać wirtualny tenis, musisz dobrze zrozumieć pod jakimi względami jest on niemal nie do odróżnienia od prawdziwego sportu, a pod jakimi względami się od niego różni. To pozwoli Ci wykorzystać dotychczas posiadaną na temat tenisa wiedzę, ale jednocześnie nie dać się jej zaślepić - przygotuj się, że do obstawiania wirtuala będziesz się musiał dodatkowo przyzwyczaić! Oto kilka rad, dzięki którym od pierwszej chwili będziesz wiedział, czego się spodziewać i jak grać:

Rodzaje zakładów na wirtualny tenis


Jakiego rodzaju rynki publikują zwykle na wirtualny tenis bukmacherzy? Są one oczywiście podobne do tych znanych z prawdziwego tenisa, w końcu to na nim jest wzorowana rozgrywka i jej zasady. Pod spodem znajdziesz najczęstsze przykłady, które pomogą Ci się przygotować na zakłady na wirtualny tenis:

Gdzie obstawiać wirtualny tenis?


Naszym zdaniem będziesz się świetnie bawił, obstawiając wirtualny tenis na STS. Właśnie ten bukmacher jest najpopularniejszym wyborem wśród polskich fanów zakładów. Posiada on też oczywiście licencję Ministerstwa Finansów. Jednym z dodatkowym powodów, ze względu na które chcemy polecić właśnie STS, są oferowane przez tego bukmachera bonusy na sporty wirtualne. Znajdziesz tam zarówno promocje pojedyncze, jak ubezpieczenie 20 zł na pierwsze postawione zakłady, jak i akcje cykliczne. Stali bywalcy mogą liczyć na bonus w wysokości 25 zł tygodniowo - zapoznaj się z regulaminem promocji na stronie STS!

STS bonus na start
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jeśli chodzi o możliwości obstawiania, bukmacher ten ma w swojej ofercie wszystkie rodzaje zakładów, które opisaliśmy w poprzedniej sekcji, grać można oczywiście zarówno przedmeczowo, jak i w formule na żywo. W trakcie oglądania meczu z łatwością można na bieżąco śledzić zmiany w kursach. Obok wideo regularnie pojawiają się także analizy kursów na mecze, które zostaną rozegrane w następnym etapie turnieju.

Cały interfejs służący do obstawiania znajduje się pod transmisją. Można łatwo przełączać się pomiędzy czterema głównymi kategoriami zakładów. Wystarczy klikać na kursy, aby dodać je do kuponu. Jest on widoczny z prawej strony ekranu. Tam można przyjrzeć się swoim dotychczasowym wyborom, wpisać stawkę i potwierdzić zakład, aby wszedł on do gry.


Graj w STS


Gdzie oglądać wirtualny tenis?


Na STS wirtualny tenis jest zorganizowany w ramach turniejów, czyli przypomina rozgrywki znane z prawdziwego życia. Możesz oglądać transmisję z dowolnego meczu trwającego akurat etapu. Pod okienkiem wideo wyświetla się cały czas informacja, czy trwa akurat na przykład mecz ⅛ finału, czy może finał całej imprezy. Możesz swobodnie przełączać się między spotkaniami, cały czas mając oko na wynik na żywo z pozostałych meczów.

Jeśli chodzi o grafikę, prezentuje się ona dość realistycznie. Transmisja jest pokazywana w sposób wzorowany na telewizji, można oglądać rzuty z góry, z boku, zbliżenia, a nawet widok całego stadionu “z lotu ptaka”. Zdarzają się kadry na publiczność albo powtórki, co sprawia, że można się poczuć jak podczas oglądania prawdziwej transmisji.

Nazwiska i narodowości graczy są wzorowane na prawdziwych zawodnikach, dzięki czemu momentami naprawdę można zapomnieć, że mecz nie toczy się na realnym boisku! Wśród tenisistów są na przykład Polak o nazwisku Kobot i Hiszpan o nazwisku Rafa. Przeżywanymi emocjami zawsze możesz się podzielić z pozostałymi widzami. Na STS cały czas masz bowiem z prawej strony ekranu czat dzielony z resztą osób, która bawi się akurat właśnie w tę samą kategorię zakładów co Ty.

Jak widzisz tenisa można teraz naprawdę oglądać, kiedy tylko się chce. Jeśli masz ochotę zacząć obstawianie albo po prostu pośledzić wirtualne rozrywki, załóż po prostu konto u bukmachera. Jeśli zdecydujesz się na naszą rekomendację, czyli STS, nie zapomnij o wpisaniu podczas rejestracji kodu “GOAL”. To powiększy Twój bonus powitalny. Powodzenia!

Obstawiaj wirtualny tenis w STS