Komplet na meczu Śląsk Wrocław – Radomiak Radom? Szalona oferta LV BET

Czy Tarczyński Arena we Wrocławiu wypełni się do ostatniego miejsca? Walczący o mistrzostwo Polski Śląsk, w ostatnim meczu przed własną publicznością, podejmie Radomiaka Radom. Ciekawe kursy na to czy zostaną sprzedane wszystkie bilety przygotował bukmacher LV BET.

Śląsk Wrocław - Radomiak Radom w LV BET
Na zdjęciu: Śląsk Wrocław - Radomiak Radom w LV BET
LVbet
1.50
Śląsk sprzeda wszystkie bilety na mecz z Radomiakiem
  • Śląsk Wrocław walczy o tytuł mistrzowski
  • W ostatnim meczu przed własną publiką wrocławianie podejmą Radomiaka Radom
  • Bukmacher LVBET, u którego założysz konto z kodem GOAL, zastanawia się czy na stadionie zasiądzie komplet widzów

Komplet widzów na meczu Śląsk Wrocław – Radomiak Radom? LV BET już wie!

Bukmacher LV BET spodziewa się, że w sobotę na Tarczyński Arenie we Wrocławiu zasiądzie komplet widzów. Widać to po kursach, które przygotował ten legalny operator. Jeżeli uważasz, że będzie inaczej i Śląsk Wrocław nie sprzeda pełnej puli biletów na mecz przeciwko Radomiakowi Radom, możesz postawić także i takie zakłady. Załóż konto z kodem GOAL, odbierz najwyższy pakiet powitalny i postaw swój typ na wspomniane zdarzenie. Powodzenia!

LVbet
2.40
Śląsk nie sprzeda wszystkich biletów na mecz z Radomiakiem

Jak skorzystać z tej oferty?

  • Zarejestruj się z kodem promocyjnym GOAL
  • Dokonaj dowolnej wpłaty
  • Postaw zakład na to, że Śląsk sprzeda lub nie sprzeda wszystkich biletów na mecz z Radomiakiem

Czy Tarczyński Arena wypełni się do ostatniego miejsca?

Trudno w to uwierzyć, ale Śląsk Wrocław, który w zeszłym sezonie walczył zarówno o finansowe, jak i ligowe życie, w tej kampanii PKO BP Ekstraklasy bije się o tytuł mistrzowski. W grze tak naprawdę pozostały już tylko dwie drużyny – lider, a więc Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław, który traci do “Dumy Podlasia” dwa punkty. Do rozegrania pozostały już tylko dwie kolejki, a w ostatnim w tym sezonie meczu przed własną publicznością Śląsk Wrocław zmierzy się z Radomiakiem Radom.

W momencie tworzenia mojego tekstu do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze pięć dni, a Śląsk Wrocław sprzedał już 15 000 biletów! Tempo jest imponujące i podobnie, jak większość kibiców Śląska, uważam, że na Tarczyński Arenie zasiądzie komplet widzów.

Warto przy okazji sprawdzić, jak wyglądała frekwencja w trzech ostatnich domowych meczach Śląska Wrocław:

  • Śląsk Wrocław – Cracovia, 22 005 widzów
  • Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów, 25 035 widzów
  • Śląsk Wrocław – Warta Poznań, 14 550 widzów

Frekwencja na Tarczyński Arenie jest jedną z najwyższych w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Nie jest żadną tajemnicą, że przyczyniają się do tego świetne wyniki wrocławskiej drużyny. Jak wyliczyli statystycy, na stadionie w stolicy Dolnego Śląska zasiada średnio powyżej 21,5 tysiąca kibiców.

Komentarze