REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminPZBuk Aplikacja

Świat zakładów bukmacherskich z roku na rok jest coraz bardziej sfokusowany na graczy mobilnych. Ciężko zatem wyobrazić sobie, by jakiś operator przetrwał bez aplikacji mobilnej. W przypadku bukmachera PZBuk aplikacja mobilna nie była dostępna od początku działalności. Z czasem jednak legalny bukmacher stanął na wysokości zadania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tejże aplikacji.

Pobierz aplikację
PZBuk Mobile


Statystyki nie kłamią. Mówią jasno, że bukmacherzy generują coraz to większy ruch z urządzeń mobilnych. W porównaniu do poprzedniego roku, mówi się nawet o 30% zysku popularności aplikacji mobilnych względem stron internetowych zakładów bukmacherskich.

Matematyka w tym przypadku jest bezwzględna. Z łatwością możesz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jakiś bukmacher jest w stanie zignorować aktualnie panujący trend? Z pewnością nie. Widać to na przykładzie bukmacherów, którzy przez długi czas nie proponowali swoim graczom aplikacji mobilnych. Teraz jednak mają je już w swoich ofertach. W przypadku zakładów bukmacherskich PZBuk aplikacja pojawiła się dopiero po jakimś czasie, od wejścia na rynek.

Polskie Zakłady Bukmacherskie (tak brzmi pełna nazwa PZBuk) pracują ciągle nad rozwojem swojej “apki”. PZBuk Mobile dedykowana jest póki co tylko dla systemu operacyjnego Android. Brak iOS w przypadku branży bukmacherskiej może nieco dziwić. Liczymy (jak i z pewnością większość graczy), że wkrótce ten stan rzeczy się zmieni.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?


Jak już wspomnieliśmy, u bukmachera PZBuk aplikacja mobilna dostępna jest na system operacyjny Android. Skąd zatem ją pobrać i jak używać? Co bukmacher ma do zaproponowania graczom z iOS oraz Windows Phone?

Instalacja aplikacji PZBuk


Aplikacji mobilnej dla Androida nie znajdziesz w Sklepie Play. Fakt ten ma ścisły związek z polityką firmy Google. Amerykański potentat nie zezwala na umieszczanie żadnych aplikacji hazardowych (bukmacherzy, kasyna) w oficjalnym sklepie. Nie ma to żadnego związku z polskimi zakładami bukmacherskimi. Restrykcje Google dotyczą zarówno operatorów bez licencji, jak i tych legalnych.

W PZBuk Aplikacja na system operacyjny Android znajduje się bezpośrednio na stronie bukmachera.

PZBuk aplikacja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zanim jednak ją pobierzesz, musisz dokonać jeszcze zmiany ustawień bezpieczeństwa w swoim urządzeniu. W ustawieniach smartfona, bądź tabletu należy znaleźć opcję “zezwól na instalację aplikacji pochodzących z innych źródeł” i ją zaznaczyć. To standardowa procedura w systemie Android i tym razem nie ma ona nic wspólnego z bukmacherami.

Pobranie, jak i sama instalacja aplikacji PZBuk jest w 100% bezpieczna. Jeżeli jednak masz obawy, co do tych ustawień, to po prawidłowym zainstalowaniu “apki” możesz powrócić do standardowych ustawień bezpieczeństwa w swoim telefonie.

Aby pobrać aplikację mobilną na system Android, musisz udać się do zakładki “Aplikacja mobilna” na stronie PZBuk. Tam bez trudu znajdziesz zielony przycisk “Pobierz aplikację”. Po jego kliknięciu ściągniesz plik instalacyjny, który później, bez najmniejszego kłopotu (po zmianie wspomnianych ustawień) zainstalujesz na swoim urządzeniu.

Jeżeli PZBuk zdecyduje się na wypuszczenie aplikacji mobilnej dla systemu operacyjnego iOS, wówczas użytkownicy urządzeń z rodziny Apple będą mieli łatwiejszy proces instalacji. Niemniej jednak, choć instalacja na Androida z początku może wydawać się skomplikowana, to w praktyce tak nie jest. Wystarczy podejść do tego ze spokojem. W przypadku iOS wszelkie aplikacje bukmacherów dostępne są w oficjalnym sklepie iTunes.

Obstawianie na urządzeniu mobilnym


Jak z pewnością przeczytałeś na wstępie artykułu, bukmacherzy generują coraz więcej wejść z urządzeń mobilnych oraz stale rosnącą liczbę pobrań aplikacji mobilnej. W PZBuk aplikacja mobilna cieszy się również dużą popularnością.

Wpływa na to kilka czynników, które opiszemy w dalszej części artykułu. Samo obstawianie w aplikacji mobilnej, poza drobnymi szczegółami, nie różni się niczym, od tego znanego ze strony internetowej bukmachera. Możesz obstawiać zarówno ofertę przedmeczową, ofertę na żywo, czy nawet sporty wirtualne - jednym słowem wszystkie zdarzenia, które znajdują się na stronie internetowej są dostępne również w aplikacji mobilnej.

Z poziomu aplikacji łatwo zasilisz także swoje konto, czy zlecisz żądanie wypłaty. Aplikacja mobilna PZBuk jest na tyle przejrzysta i intuicyjna, że nie ma sensu specjalnie rozpisywać się, gdzie konkretne funkcje się znajdują. Już po zalogowaniu wszystko będzie dla Ciebie jasne.

Zapewne zadajesz sobie pytanie, co jeżeli ktoś nie posiada urządzenia z Androidem. Owszem, na rynku istnieją jeszcze smartfony, czy tablety z innym oprogramowaniem, jak chociażby Windows Mobile. Sprawa dotyczy też aktualnie użytkowników iOS, którzy wciąż czekają na aplikację mobilną. Dla takich graczy PZBuk przygotował mobilną wersję strony internetowej.

Można rzec, że jest to środek pośredni, pomiędzy aplikacją mobilną, a stroną bukmachera. Mobilna wersja to nic innego, jak “odchudzona” witryna główna. Dostarcza ona wszystkie, główne funkcje.

Aplikacja mobilna PZBuk


Aplikacja mobilna PZBuk cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Z pewnością wpływ ma na to także polityka bukmachera. W PZBuk aplikacja jest od jakiegoś czasu na uprzywilejowanej pozycji. Wszystko za sprawą dedykowanej promocji - właśnie dla użytkowników mobilnych.

Mowa tutaj o promocji o nazwie Zakłady Kardio. Jest to urozmaicenie zakładów na żywo. Co ciekawe, dostępne tylko i wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej. W ramach tej oferty masz możliwość obstawienia na przykład, czy w ciągu najbliższych 30 sekund, 1 minuty, 5 minut lub 10 minut padnie bramka.

PZBuk aplikacja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Można spodziewać się, że w zakładach bukmacherskich PZBuk mobile bonus, w postaci Zakładów Kardio, wkrótce zostanie poszerzony. Na stronie zakładów możesz przeczytać, że PZBuk zamierza częściej wprowadzać dedykowane promocje dla użytkowników swojej aplikacji.

Naszym zdaniem, to dobre rozwiązanie marketingowe. Korzystają na nim wszyscy - i gracze, którzy mogą liczyć na dodatkowe środki pieniężne, a także bukmacher - przyciągając coraz większą liczbę klientów mobilnych.

Zapewne zastanawiasz się, jakie wymagania sprzętowe ma u bukmachera PZBuk aplikacja mobilna?

Otóż, oprócz wyżej wymienionych rodzajów systemów operacyjnych, bukmacher PZBuk nie informuje oficjalnie o wymaganiach sprzętowych. Można zatem przyjąć, że “apka” ruszy na każdym urządzeniu z Androidem. Plik instalacyjny zajmuje około kilku mb. Tyle samo miejsca musisz posiadać na swoim smartfonie, bądź tablecie, aby poprawnie zainstalować aplikację.

Bonus powitalny PZBuk


Jeżeli zdecydujesz się na pobranie aplikacji mobilnej PZBuk, to pamiętaj, że za jej pomocą możesz również skorzystać z promocji powitalnej u bukmachera. Operator przygotował dla każdego nowego gracza bonus w postaci darmowego zakładu za 50 zł. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto na stronie buka, a następnie postawić zakład wielokrotny za 50 zł z kursem 2.00 lub wyższym.

Na tym jednak nie koniec! Jeśli podczas rejestracji podasz w PZBuk kod promocyjny: GOALBET, będziesz mógł skorzystać z ekskluzywnej promocji: otrzymasz aż 20 000 darmowych punktów, które będziesz mógł przeznaczyć na atrakcyjne bonusy w sklepie gracza.


Odbierz bonus


Funkcje aplikacji PZBuk


Oto najważniejsze funkcje, jakie dostarcza w przypadku bukmachera PZBuk aplikacja:
 • PZBuk MOBILE to pełna oferta zakładów:
  - oferta przedmeczowa,
  - oferta na żywo,
  - sporty wirtualne (rozrywka 24 godziny na dobę).
 • możliwość zasilania konta:
  - za pośrednictwem kart: VISA, Mastercard,
  - szybkimi przelewami: Tpay, Dotpay, Przelewy24, BLIK,
 • realizowanie wypłat wygranych,
 • funkcja cash-out,
 • dedykowana promocja - Zakłady Kardio,
 • dział FAQ


Jak łatwo zauważyć, aplikacja mobilna PZBuk jest funkcjonalną platformą. Na plus z pewnością zasługuje dedykowana promocja dla jej użytkowników oraz chęć wprowadzania kolejnych bonusów. Dość sporym minusem jest brak aplikacji dla systemu iOS.

Jeżeli jesteś graczem, który posiada urządzenie mobilne z rodziny Apple, wówczas musisz uzbroić się w cierpliwość. Bukmacher informuje o pracach nad wprowadzeniem “apki” dla iOS. Jednak póki co, korzystając z iPhone/iPada musisz odwiedzić mobilną stronę PZBuk.


Graj na telefonie