PZBuk wypłaty, metody płatności

Jak wyglądają wypłaty w PZBuk? Wygrana, a raczej duża wygrana – to uczucie, którego chciałby doświadczyć każdy gracz obstawiający zakłady bukmacherskie. W związku z tym warto zadbać o to, by płatności przebiegały bezproblemowo, a co najważniejsze szybko. W tym artykule przyglądamy się, jak wyglądają w zakładach bukmacherskich PZBuk wypłaty wygranych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Wypłaty w PZBuk

Warto wspomnieć, że nie każdy gracz ma możliwość zrealizowania w PZBuk wypłaty wygranych środków. Dlaczego tak się dzieje?

Otóż, aby mieć możliwośc wypłaty, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Konto, które utworzyłeś w procesie rejestracji jest kontem tymczasowym (umożliwia dokonywanie określonych depozytów oraz obstawiania pełnej oferty zakładów) – jego pełnej aktywacji dokonujesz właśnie poprzez weryfikację tożsamości.

PZBuk wypłata

Zanim w PZBuk wypłata pieniędzy będzie dla Ciebie możliwa, bukmacher chce upewnić się, co do Twojej pełnoletności, poprawności danych osobowych oraz stwierdzić, czy rachunek bankowy należy do Ciebie. Wymagają tego przepisy prawa obowiązujące w Polsce. Konkretnie chodzi o tzw. ustawę hazardową. PZBuk musi się do niej stosować, w związku z przyznaną przez MInisterstwo Finansów licencją na organizowanie zakładów
wzajemnych w Internecie.

Przed podjęciem środków, czekają na Ciebie dwa krótkie etapy weryfikacji. Pierwszy – dane osobowe oraz drugi – rachunek bankowy.

Weryfikacja tożsamości w PZBuk

W celu weryfikacji danych osobowych zobowiązany jesteś dostarczyć bukmacherowi skan lub zdjęcie Twojego dowodu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. PZBuk wymaga, by zdjęcia/skany dokumentu było w kolorze i nie przekraczało 800 kB. W przypadku dowodu osobistego musisz przesłać zarówno jego przednią, jak i tylną stronę. Widoczne powinny być na nim wszystkie Twoje dane, a w szczególności imię nazwisko, data urodzenia, adres oraz numer PESEL.

Stosowny dokument możesz wysłać za pośrednictwem gotowego formularza na stronie internetowej bukmachera lub korzystając z poczty e-mail. Do formularza zaprowadzi Cię następująca ścieżka: Ikona konto (prawy górny narożnik strony, po zalogowaniu) -> Wyślij dokumenty. W przypadku adresu e-mail, skany możesz przesłać na skrzynkę [email protected].

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

Potwierdzenie rachunku bankowego

Drugim etapem weryfikacji konta, w celu możliwości w PZBuk wypłaty środków jest, jak już wspomnieliśmy potwierdzenie rachunku bankowego. Bukmacher wymaga wyciągu bankowego z Twojego konta. Widoczne na nim muszą być następujące informacje: nazwa banku, Twój adres zamieszkania, imię oraz nazwisko, a także data dokumentu. Pozostałe dane, czyli tak zwane dane wrażliwe – jak na przykład saldo konta możesz zakryć. Co ważne, dokument nie może być starszy niż 3 miesiące.

Dostarczenie wyciągu odbywa się w identyczny sposób, jak opisana wyżej weryfikacja tożsamości. Możesz to zrobić korzystając z formularza w zakładce “Wyślij dokumenty” lub prześlij je na kontakt mailowy podany przez bukmachera.

Jak długo trwa weryfikacja tożsamości?

Czas przeprowadzenia weryfikacji zależy od godzin pracy Działu Obsługi Klienta. Z doświadczenia wiemy, że o szybką weryfikację łatwiej w środku tygodnia, a nieco dłużej poczekać będziesz musiał w weekend.

Bukmacher zastrzega sobie prawo do weryfikacji w ciągu 48 godzin. Z reguły jednak następuje to szybciej. W związku z tym PZBuk powinien zweryfikować Twoje dokumenty w ciągu 2-3 godzin.

Czy da się przyspieszyć weryfikację? Oczywiście, że tak. Zalecamy dokonanie weryfikacji tuż po rejestracji konta. Zaoszczędzi to Twój czas w przypadku późniejszej wygranej. Środki przy zweryfikowanym koncie będziesz mógł wypłacić od razu. Pewnego rodzaju sposobem na przyspieszenie weryfikacji jest także kontakt na czacie online. Konsultanci PZBuk mają wgląd w Twoje konto, zatem śmiało – w godzinach pracy czatu na żywo, możesz ich poprosić o pomoc.

Jak wypłacić wygrane w PZBuk?

W PZBuk wypłaty wygranych, podobnie, jak we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce możliwe są tylko i wyłącznie na osobisty, zweryfikowany rachunek bankowy. Kolejny raz odwołamy się tutaj do Ministerstwa Finansów. To właśnie ta instytucja, a także obowiązujące w Polsce prawo – ustawa hazardowa – nakłada na bukmacherów obowiązek dokonywania wypłat tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewów bankowych. Nie masz zatem możliwości skorzystania w Polsce z portfeli wirtualnych, typu SKRILL, NETELLER, czy zyskujących popularność kryptowalut BITCOIN.

Minimalna kwota wypłaty to 5 złotych.

Aby rozpocząć proces wypłaty środków, musisz w prawym górnym narożniku strony kliknąć ikonę Konto, a następnie zielony przycisk “Wypłata”. Ukaże Ci się nowa zakładka, w której wpiszesz kwotę wypłaty, a także dokonasz wyboru operatora płatności:

  • Przelewy24
  • Dotpay

Obydwaj operatorzy świadczą szybkie przelewy, zwane też przelewami natychmiastowymi. Jeżeli zatem Twój bank znajduje się na liście wspieranej przez Przelewy24, czy Dotpay, pieniądze znajdą się na Twoim rachunku w kilka minut po zaksięgowaniu przez PZBuk wypłaty środków (bez względu, czy to weekend, czy środek tygodnia). W przeciwnym razie – na przelew będziesz musiał poczekać do 7 dni roboczych. Zazwyczaj jednak trwa to około 2-3 dni roboczych.

W momencie potwierdzenia w PZBuk wypłaty, czyli ilości środków, a także metody, przesyłasz do bukmachera zlecenie wypłaty. Trafia one do działu finansowego PZBuk. Wypłata powinna zostać przetworzona w ciągu kilku godzin. Maksymalnie może to zająć 24 godziny. Praktycznie dwoma możliwymi powodami odrzucenia Twojej wypłaty jest podanie fałszywych danych, bądź niezweryfikowane konto, o którym to pisaliśmy na wstępie artykułu.

Czy mogę wypłacić bonus na start?

W zakładach bukmacherskich PZBuk bonus na start to cashback w wysokości 1000 złotych.

Aby otrzymać w PZBuk cashback 1000 złotych musisz najpierw postawić zakład za własne 1000 złotych – po kursie min. 1.40. W przypadku przegranego zakładu bukmacher zwraca do 1000 zł na Twoje konto gracza. Możesz z jego wykorzystaniem postawić dowolne zakłady, na jakie masz ochotę. Bez względu na to, czy będzie to piłka nożna, hokej, kupon SOLO, czy wielokrotny.

Warunkami obrotu nie są też objęte inne, aktualnie obowiązujące promocje w PZBuk. Pod warunkiem, że grasz za środki z Twojego salda (nie bonusowego). Mowa tutaj o Zakładach Kardio dla aplikacji mobilnej, Kombodoładowaniu oraz Komborakiecie. Informacje o aktualnie obowiązujących promocjach w PZBuk, a także więcej szczegółów na temat bonusu na start znajdziesz również na naszej stronie.

Podsumowanie płatności PZBuk – wypłaty w skrócie

U bukmachera PZBuk wypłaty pieniędzy nie różnią się niczym szczególnym, niż te, znana z innych operatorów polskiego rynku zakładów wzajemnych. A więc:

  • Wypłaty dostępne są po zweryfikowaniu tożsamości oraz rachunku bankowego,
  • w PZBuk wypłata możliwa jest tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy (Przelewy24, Dotpay),
  • minimalna kwota wypłaty 5 złotych,
  • przed zrealizowaniem, wypłata musi zostać zatwierdzona przez Dział Finansowy bukmachera PZBuk,
  • brak możliwości wypłaty bonusu na start (środki bonusowe),
  • możliwość wypłaty wygranych z bonusu na start (darmowego zakładu).
Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg