PZBuk wypłaty, metody płatności

Jak wyglądają wypłaty w PZBuk? Wygrana, a raczej duża wygrana – to uczucie, którego chciałby doświadczyć każdy gracz obstawiający zakłady bukmacherskie. W związku z tym warto zadbać o to, by płatności przebiegały bezproblemowo, a co najważniejsze – szybko. W tym artykule przyglądamy się, jak wyglądają w zakładach bukmacherskich PZBuk wypłaty wygranych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Wypłaty w PZBuk

Nie każdy gracz od razu ma możliwość zrealizowania w PZBuk wypłaty wygranych środków. Nie trzeba się jednak tym przejmować, bo wystarczy zweryfikować swoją tożsamość. Konto, które utworzyłeś w procesie rejestracji jest kontem tymczasowym (umożliwia dokonywanie określonych depozytów oraz obstawiania pełnej oferty zakładów) – jego pełnej aktywacji dokonujesz właśnie poprzez weryfikację tożsamości.

PZBuk wypłaty

Zanim w PZBuk wypłata pieniędzy będzie dla Ciebie możliwa, bukmacher chce upewnić się, co do Twojej pełnoletności, poprawności danych osobowych oraz stwierdzić, czy rachunek bankowy należy do Ciebie. Wymagają tego przepisy prawa obowiązujące w Polsce. Konkretnie chodzi o tzw. ustawę hazardową, która obejmuje także wypłaty. PZBuk musi się do niej stosować, w związku z przyznaną przez Ministerstwo Finansów licencją na organizowanie zakładów wzajemnych w Internecie.

Przed podjęciem środków, czekają na Ciebie dwa krótkie etapy weryfikacji. Pierwszy – dane osobowe oraz drugi – rachunek bankowy.

Weryfikacja tożsamości w PZBuk

W celu weryfikacji danych osobowych zobowiązany jesteś dostarczyć bukmacherowi skan lub zdjęcie Twojego dowodu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. PZBuk wymaga, by zdjęcia/skany dokumentu były w kolorze i nie przekraczały 800 kB. W przypadku dowodu osobistego musisz przesłać zarówno jego przednią, jak i tylną stronę. Widoczne powinny być na nim wszystkie Twoje dane, a w szczególności imię nazwisko, data urodzenia, adres oraz numer PESEL.

Stosowny dokument możesz wysłać za pośrednictwem gotowego formularza na stronie internetowej bukmachera lub korzystając z poczty e-mail. Do formularza zaprowadzi Cię następująca ścieżka:

 • Ikona konto (prawy górny narożnik strony, po zalogowaniu),
 • Wyślij dokumenty.

W przypadku adresu e-mail, skany możesz przesłać na skrzynkę kontakt@pzbuk.pl.

Potwierdzenie rachunku bankowego

Drugim etapem weryfikacji konta, w celu możliwości w PZBuk wypłaty środków jest, jak już wspomnieliśmy, potwierdzenie rachunku bankowego. Bukmacher wymaga wyciągu bankowego z Twojego konta. Widoczne na nim muszą być następujące informacje: nazwa banku, Twój adres zamieszkania, imię oraz nazwisko, a także data dokumentu. Pozostałe dane, czyli tak zwane dane wrażliwe – jak na przykład saldo konta – możesz zakryć. Co ważne, wyciąg bankowy nie może być starszy niż 3 miesiące.

Dostarczenie wyciągu odbywa się w identyczny sposób, jak opisana wyżej weryfikacja tożsamości. Możesz to zrobić korzystając z formularza w zakładce “Wyślij dokumenty” lub prześlij je na kontakt mailowy podany przez bukmachera.

Jak długo trwa weryfikacja tożsamości?

Czas przeprowadzenia weryfikacji zależy od godzin pracy Działu Obsługi Klienta. Z doświadczenia wiemy, że o szybką weryfikację łatwiej w środku tygodnia, a nieco dłużej poczekać będzie trzeba w weekend.

Bukmacher zastrzega sobie prawo do weryfikacji w ciągu 48 godzin. Z reguły jednak następuje to szybciej. W związku z tym PZBuk powinien zweryfikować Twoje dokumenty w ciągu 2-3 godzin.

Czy da się przyspieszyć weryfikację? Oczywiście, że tak. Zalecamy dokonanie weryfikacji tuż po rejestracji konta. Zaoszczędzi to Twój czas w przypadku późniejszej wygranej. Środki przy zweryfikowanym koncie będziesz mógł wypłacić od razu. Pewnego rodzaju sposobem na przyspieszenie weryfikacji jest także kontakt na czacie online. Konsultanci PZBuk mają wgląd w Twoje konto, zatem śmiało – w godzinach pracy czatu na żywo, możesz ich poprosić o pomoc.

Jak wypłacić wygrane w PZBuk?

W PZBuk wypłaty wygranych, podobnie, jak we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce możliwe są wyłącznie na osobisty, zweryfikowany rachunek bankowy. Kolejny raz odwołamy się tutaj do Ministerstwa Finansów. To właśnie ta instytucja, a także obowiązujące w Polsce prawo – ustawa hazardowa – nakłada na bukmacherów obowiązek dokonywania wypłat tylko za pośrednictwem przelewów bankowych. Nie masz zatem możliwości skorzystania w Polsce z portfeli wirtualnych, typu SKRILL, NETELLER, czy zyskujących popularność kryptowalut BITCOIN przy wypłacaniu wygranych.

metoda wypłaty pzbuk

Minimalna kwota wypłaty to 5 złotych, a maksymalna wynosi jednorazowo 20 000 zł.

Aby rozpocząć proces wypłaty środków, musisz w prawym górnym narożniku strony kliknąć ikonę Konto, a następnie zielony przycisk “Wypłata”. Ukaże Ci się nowa zakładka, w której wpiszesz kwotę wypłaty, a także dokonasz wyboru operatora płatności:

 • Przelewy24
 • Dotpay

Obydwaj operatorzy świadczą szybkie przelewy, zwane też przelewami natychmiastowymi. Jeżeli zatem Twój bank znajduje się na liście wspieranej przez Przelewy24, czy Dotpay, pieniądze znajdą się na Twoim rachunku w kilka minut po zaksięgowaniu przez PZBuk wypłaty środków (bez względu, czy to weekend, czy środek tygodnia). W przeciwnym razie – na przelew będziesz musiał poczekać do 7 dni roboczych. Zazwyczaj jednak trwa to około 2-3 dni roboczych.

W momencie potwierdzenia w PZBuk wypłaty, czyli ilości środków, a także metody, przesyłasz do bukmachera zlecenie wypłaty. Trafia one do działu finansowego PZBuk. Wypłata powinna zostać przetworzona w ciągu tego samego dnia, a zazwyczaj zajmuje to kilkanaście minut. Maksymalnie może to zająć 24 godziny. Praktycznie dwoma możliwymi powodami odrzucenia Twojej wypłaty jest podanie fałszywych danych, bądź niezweryfikowane konto, o którym to pisaliśmy na wstępie artykułu.

wypłata wygranej pzbuk

Czy mogę wypłacić bonus na start?

Bonus na start zależy w dużej mierze od gracza, bo w PZBuk nowy użytkownik może liczyć na jeden z poniższych bonusów:

 • freebet o wartości 50 złotych,
 • freebet o wartości 100 złotych,
 • freebet o wartości 150 złotych,
 • freebet o wartości 200 złotych,
 • freebet o wartości 250 złotych.

Aby otrzymać w PZBuk freebet na start musisz najpierw zarejestrować się, a następnie wybrać kwotę darmowego zakładu, który chcesz dostać w bonusie. W celu odebrania maksymalnego freebetu, wpłać 250 PLN i zagraj zakład za całość tej kwoty. Powinien on mieć co najmniej 2 zdarzenia (AKO), a kurs całkowity musi wynieść min. 3.00. Freebet od PZBuk otrzymujesz niezależnie od tego, czy ten kupon będzie wygrany czy przegrany.

Po tym, jak darmowy zakład wyląduje na Twoim koncie, możesz go wykorzystać na grę w PZBuk. Wypłata freebetu będzie możliwa, jeśli wykorzystasz go jako stawkę przy kuponie z min. 2 zdarzeniami, których łączny kurs nie będzie niższy od 2.00. Istotne jest to, aby zrobić to w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusowych środków.

pzbuk wypłata bonusu 250 zł

Warunkami obrotu nie są objęte inne aktualne promocje w PZBuk. Pod warunkiem, że grasz za środki z Twojego salda (a nie bonusowego). Mowa tutaj o promocjach stałych, które bukmacher przygotował dla swoich graczy. Informacje o aktualnie obowiązujących promocjach w PZBuk, a także więcej szczegółów na temat bonusu na start znajdziesz również na naszej stronie.

Podsumowanie płatności PZBuk – wypłaty w skrócie

U bukmachera PZBuk wypłaty pieniędzy nie różnią się niczym szczególnym, od tych znanych z innych operatorów polskiego rynku zakładów wzajemnych. W skrócie wygląda to następująco:

 • Wypłaty dostępne są po zweryfikowaniu tożsamości oraz rachunku bankowego,
 • w PZBuk wypłata możliwa jest tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy (Przelewy24, Dotpay),
 • minimalna kwota wypłaty to 5 złotych,
 • maksymalna, jednorazowa kwota wypłaty to 20 tysięcy złotych
 • przed zrealizowaniem, wypłata musi zostać zatwierdzona przez Dział Finansowy bukmachera PZBuk,
 • nie można od razu wypłacić bonusu na start (środki bonusowe).
TYLKO U NAS!
PZBuk loading='eager

PZBuk Kod Promocyjny

250 zł
Freebet w gotówce!
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie