Metody płatności u bukmacherów

W jaki sposób możesz wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie? Rzecz dotyczy twoich środków finansowych, więc trzeba do tego podejść na poważnie. W zakładach bukmacherskich powinieneś korzystać tylko z takich opcji płatniczych, które są w 100% bezpieczne. Na szczęście legalni bukmacherzy korzystają z takich systemów, które nie podlegają żadnym wątpliwością. Dokonywanie płatności za ich pośrednictwem jest bezpieczne, a co najważniejsze – pieniądze trafiają tam, gdzie mają trafić. W tym przypadku na konto bukmacherskie lub twój rachunek bankowy.

Spis treści

Na opinie o bukmacherach wpływa wiele czynników, a jednym z nich są metody płatności. Nie można tego bagatelizować, bo wpłaty i wypłaty u bukmacherów usprawniają typowanie zakładów. Co jest ważne? To żeby depozyty były księgowane dosłownie błyskawicznie, a wypłacone wygrane szybko przelewane na konto bankowe. Doskonale wiemy, że nikt nie lubi czekać na pieniądze – podobna zasada działa też u bukmacherów online.

Obstawianie meczy w zakładach sportowych przez internet wiąże się z koniecznością doładowania konta u bukmachera. Oczywiście zdarzają się bonusy bez depozytu, ale później i tak w końcu trzeba zrobić depozyt np. jeśli chce się wykorzystać zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty lub po prostu grać za wyższą stawkę.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów to coś z czym będziesz miał do czynienia, jeśli będziesz typował okazjonalnie lub bardziej zawodowo. Z tego rodzaju transakcjami nie ma jednak problemu, bo odpowiednie mechanizmy sprawiają, że płatności działają intuicyjnie.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

U polskich bukmacherów systemy płatnicze, które pozwalają wpłacić pieniądze na konto w większości przypadków się powtarzają. Podobny jest też proces, jaki prowadzi do tego, żeby zasilić saldo u bukmachera. Aby wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie, to oczywiście najpierw trzeba zarejestrować się jako klient tego operatora. To jeden z warunków obstawiania zakładów online, a także możliwości odbierania bonusów, w tym promocji od depozytów.

Założenie konta u bukmachera, żeby dokonać pierwszej wpłaty zajmuje kilka minut. Składa się to z uzupełnienia formularza, zaznaczenia zgód/pełnoletności oraz aktywacji konta przez link weryfikacyjny. Już po pierwszym zalogowaniu się do bukmachera nowy użytkownik zyskuje prawo wykonania wpłaty. Jak to wygląda?

Krok po kroku depozyt w zakładach bukmacherskich możesz zrealizować w następujący sposób:

Potrzebny czas: 5 min..

Depozyt w zakładach bukmacherskich

  1. Zaloguj się na konto bukmacherskie

  2. W zależności od bukmachera wejdź w zakładkę “wpłata” lub “wpłać”

  3. Wpisz kwotę, którą chcesz przelać na konto

  4. Wybierz metodę wpłaty

  5. Postępuj według zaleceń operatora płatności np. aplikacji dotpay/PayU/BLIK

W dobie elektronicznych przelewów nie musisz długo czekać na to, żeby bukmacher doładował twoje konto. Wystarczy chwila od przelewu, żeby na twoim saldzie pojawiły się środki, które zadeklarowałeś w przelewie. Oczywiście to będzie skutkować tym, że twój rachunek bankowy lub karta kredytowa zostanie obciążona stosowną blokadą na poczet wpłaty do bukmachera.

Jakie są metody wpłaty do bukmachera?

Pewnie każdy z was, czytających ten artykuł, dokonywał już jakiś płatności online – za zakupy, karnet lub bilet. Wydaje nam się, że przelewy przez Internet dla nikogo nie stanowią już kłopotu, a takie płatności jak BLIK, Przelewy 24 czy Skrill są w większości przypadków znane. Dlaczego o tym wspominamy? Bo u bukmacherów są stosowane podobne metody wpłaty, jak w pozostałych czynnościach online. Dlatego z depozytem w zakładach bukmacherskich raczej nie powinieneś mieć problemu.

U legalnych bukmacherów najczęściej powtarzają się takie metody płatności jak dotpay, PayU, tpay, Przelewy 24 i karty VISA/Mastercard. W sporadycznych przypadkach operatorzy wprowadzają również portfele elektroniczne Skrill/Neteller, a także karty przedpłacone Paysafecard. Poniżej opiszemy najpopularniejsze metody wpłaty, czyli wyjaśnimy, jak działają przy zasilaniu konta u bukmachera.

dotpay

To system przelewów elektronicznych, który polega na wykonaniu przedpłaty, a następnie pobraniu środków z twojego konta bankowego. Realizując płatność za pośrednictwem dotpay musisz zalogować się do swojego banku, żeby potwierdzić wykonanie przelewu. To opcja depozytowa u bukmachera, która gwarantuje ci realizację płatności natychmiast.

Funkcja dotpay działa u bukmacherów: STS, Fortuna, eWinner, Etoto i Totolotek.

PayU

Metoda płatności PayU to również zintegrowany system płatniczy z twoim kontem bankowym. Wybierając PayU zostajesz przekierowany na serwis bankowy, żeby się do niego zalogować i autoryzować płatność. Operator PayU w ten sposób wie, że może doładować konto u bukmachera wskazaną przez ciebie kwotą. PayU, tak jak dotpay, Przelewy 24 i tpay działa błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy.

System PayU obsługiwany jest w zakładach bukmacherskich STS, Fortuna, Etoto.

Przelewy 24

To bardzo znany system transakcji online działający na takiej samej zasadzie, co dotpay i PayU. Przekierowanie do systemu Przelewy 24 umożliwia wykonanie szybkiej wpłaty, która od razu zasili twoje konto bukmacherskie. Operator Przelewy 24 oczywiście nie pobiera żadnych prowizji za transakcje.

Przelewy 24 znajdziesz u bukmachera Betfan i Betclic.

tpay

To kolejna metoda wpłaty kojarzona również z zakupami online. System płatności tpay jest zintegrowany z bankami, co pozwala dokonywać płatności przez całą dobę. Korzystając z tpay zawsze doładujesz konto u bukmachera dosłownie w kilka chwil. Opcja wpłaty przez tpay jest bez prowizji.

Tpay działa w Fortunie.

BLIK

Kto z nas nie zna BLIK-a? To aplikacja umożliwiająca mobilne płatności za pośrednictwem generowanego kodu, który autoryzuje wykonanie przelewu. BLIK jest już powszechnie stosowany u większości polskich bukmacherów. Idealnie system ten sprawdza się przy realizacji depozytu za pośrednictwem mobilnej aplikacji bukmacherskiej.

Karta VISA/Mastercard

Przelewając środki do bukmachera przy pomocy karty trzeba podać informacje takie jak numer karty, datę ważności oraz kod CVV. Bukmacherzy online wpłaty za pośrednictwem karty często obsługują przez zewnętrzny system płatności np. taki jak dotpay lub Przelewy 24.

Skrill/Neteller

To najbardziej znane portfele elektroniczne na całym świecie. Skrill i Neteller to systemy płatnicze, które działają w wielu zakątkach, w tym również w zakładach bukmacherskich. Konto bukmachera przy ich użyciu doładujesz natychmiast. Opcje wpłaty przez Skrill posiada STS, a przez Neteller Fortuna.

Paysafecard

Użytkownicy zakładów bukmacherskich online mogą realizować płatności również poprzez system Paysafecard. Jak to działa? To karta przedpłacona, która posiada specjalny kod. Wpisując ważny kod zostanie pobrana kwota z karty i zasili ona konto u bukmachera. Tego rodzaju kartę Paysafecard można zakupić za gotówkę np. w sklepach Żabka.

Dodatkowymi metodami wpłaty u bukmacherów są Sky Cash i Revolut.

Wypłaty u bukmacherów

Środki, które posiadasz na koncie głównym u bukmachera zawsze podlegają możliwości wypłaty, jeśli posiadasz zweryfikowane konto. Mogą to być pieniądze, które wcześniej wpłaciłeś oraz obrócony bonus i wygrane za pośrednictwem kuponów. Wyżej dowiedziałeś się, jak wpłacić pieniądze do bukmachera. A co z wypłatą?

Legalni bukmacherzy wypłacają pieniądze klientom wtedy, jeśli użytkownik zrealizuje taką transakcję. W jaki sposób można wypłacić środki od bukmachera? Wygrane pieniądze u bukmachera wypłacisz logując się na konto, a następnie wchodząc w zakładkę “wypłata”. Tam możesz określić kwotę, którą chcesz podjąć z konta. Jeśli na koncie masz zweryfikowane dane, to bukmacher rozpocznie proces wypłaty.

Operatorzy zakładów bukmacherskich mają obowiązek zlecania wypłat tylko na rachunek bankowy klienta. Doładowanie konta mogłeś zrobić przy użyciu kilku metod płatności, ale wypłata może być odebrana tylko na twoje konto bankowe.

To ile będziesz czekał na wypłatę od bukmachera zależy od tego, jaką kwotę określiłeś, a także dzień tygodnia. Maksymalnie oczekuje się trzy dni na przelew od bukmachera. Trzeba jednak podkreślić, że coraz więcej bukmacherów udostępnia szybkie wypłaty takie jak Quick Pay lub Rapid Pay, które pozwalają otrzymać pieniądze w ciągu kilkunastu minut od wykonania przelewu.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 24 lutego 2024
  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

STS: lider polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka super bonus 400 zł za typ na KSW Epic wymienny na najwyższy zakład bez ryzyka do 100 zł! Do tego jeszcze bonusy depozytowe do 1500 zł i freebety do 60 zł!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.