Prime Show MMA: Typy i kursy

prime show mma typy

Prime MMMA 5 – najważniejsze informacje

Federacja Prime Show MMA stara się wciąż nawiązać rywalizację z gigantami sceny, takimi jak Fame MMA i High League. Zajmuje trzecie miejsce na podium pod względem zainteresowania ze strony kibiców i atrakcyjności gal, jednak to nie zadowala jej włodarzy. Dlatego też ogłosili oni już kolejną edycję gali. Kiedy odbędzie się Prime Show MMA i gdzie odbędzie się gala?

Jak obstawiać Prime Show MMA?

Tak jak ma to miejsce w przypadku High League, wyłączność na obstawianie walk federacji Prime Show MMA posiada bukmacher Fortuna. Fortuna dba o to, żeby jej oferta była atrakcyjna dla graczy, dlatego nie musimy się martwić o wysokość kursów, ani wachlarz możliwości obstawiania. Bukmacher oferuje wiele możliwości stawiania zakładów, a kursy powinny zadowolić praktycznie wszystkich użytkowników. Fortuna dla nowych użytkowników przygotowała poradnik, który krok po kroku opisuje, w jaki sposób można obstawiać galę Prime Show MMA. Na wstępie należy posiadać konto u bukmachera Fortuna, a najlepiej, jeśli założycie je, wykorzystując nasz kod promocyjny GOAL. Sprawdź więcej informacji na temat kodu promocyjnego Fortuna.

Bukmacher na Prime Show MMA 5

Fortuna to bukmacher, u którego obstawiać będziecie mogli wszystkie walki Prime Show MMA 5. Bukmacher przygotował dla nas szeroką ofertę zakładów, wśród których znajdą się typy na zwycięzcę, sposób zwycięstwa, a także liczbę rund. Odnotować należy, iż mimo posiadania oferty na gale federacji Prime Show MMA na wyłączność, kursy bukmacherskie oferowane przez Fortunę są dość atrakcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed najbliższą edycją gali.

prime show mma typy
fot. PressFocus

Co musisz wiedzieć o Prime Show MMA?

Federacja Prime Show MMA jest jedną z młodszych tego typu federacji freakfightowych w Polsce. Jej twarzą został znany z uczestnictwa w wielu galach Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Prezesem federacji jest Tomasz Bezrąk, a głównymi udziałowcami Kamil Marcin Birka i 

Bartosz Szuba. Pierwsza edycja Prime Show MMA odbyła się 19 lutego 2022 w łódzkiej Atlas Arenie. Napędzeni jej sukcesem organizatorzy postanowili zorganizować kolejne edycje, które również cieszyły się sporą oglądalnością. 

Na galach Prime Show MMA, podobnie jak wczesnych eventach spod egidy Fame MMA oglądać mogliśmy już wielu patoinfluencerów, na których udziale opiera się zamysł organizatorów.  Na Prime Show MMA walczyli m.in. Marek „Kruszwil” Kruszel, Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak, a także Michał „Bagietka” Gorzelańczyk.

Sprawdź również Fame MMA typy i kursy.