Portugalia – Francja: zgarnij bonus 400 zł za typ na gola w meczu!

Portugalia - Francja to hit ćwierćfinałów Euro 2024. Oba zespoły marzą nie tylko o awansie, ale i końcowym triumfie. STS przygotował promocję, w której za wskazanie drużyny z golem oferuje 400 zł bonusu.

Oferta STS na mecz Ukraina - Belgia
Na zdjęciu: Oferta STS na mecz Ukraina - Belgia
  • Mecz Portugalia – Francja to drugi piątkowy mecz ćwierćfinałowy Euro 2024
  • Bukmacher STS oferuje kurs 200.00 za typ na gola jednej z drużyn
  • Aby skorzystać z oferty, wystarczy rejestracja z kodem GOAL400
STS
200.00
Typ na gola Portugalii lub Francji

Kurs 200.00 od STS na bramkę Portugalczyków lub Francuzów

Starcie Portugalia – Francja to jeden z przedwczesnych finałów. Rywalizacja na Euro 2024 ułożyła się tak, że w jednej części turniejowej drabinki znalazły się wymienione drużyny oraz Hiszpania i gospodarze – Niemcy. Każda z ekip z powodzeniem mogłaby być rozpatrywana do końcowego triumfu i nie byłoby to zaskoczeniem.

Bukmacher STS przygotował arcyciekawą promocję na mecz PortugaliaFrancja. Dzięki niej istnieje możliwość obstawienia gola jednej z drużyn po kursie 200.00. Do zgarnięcia jest 400 zł w formie bonusu.

Możliwość skorzystania z opisywanej oferty uzyskasz dopiero po założeniu konta w STS z naszym kodem promocyjnym GOAL400. Następnie bukmacher wymaga od Ciebie wykonania kilku prostych czynności, które postaraliśmy się dokładnie wyjaśnić poniżej.

Promocja STS na mecz Portugalia - Francja
Promocja STS na mecz Portugalia – Francja

Jak odebrać ten bonus?

  1. Wejdź w odpowiedni link lub kliknij w powyższy banner.
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie nie mniejszej niż 50 zł.
  3. Postaw kupon SOLO lub AKO za co najmniej 2 zł, na którym znajdzie się typ na gola Portugalczyków lub Francuzów
  4. Jeśli Twój kupon zostanie rozstrzygnięty pozytywnie, to otrzymasz 400 zł w formie bonusu.

Portugalia i Francja strzelą gola w ćwierćfinale?

Zarówno Portugalczycy lub Francuzi mają za sobą niełatwe mecze w niemieckim turnieju. Dość powiedzieć, że Trójkolorowi mają w czterech spotkaniach zdobyte tylko trzy gole: jeden z rzutu karnego (z Polską) oraz dwa samobójcze (z Austrią i Belgią). Patrząc na potencjał ofensywy Francuzów jest to więc wynik co najmniej niepokojący. Czy ekipa Didiera Deschampsa w końcu odpali?

Portugalczycy w fazie grupowej byli bardziej przekonujący, wygrywając z Czechami (2:1) oraz Turcją (3:0). Na koniec zmagań doszło jednak do – jak uznają niektórzy – największej sensacji w historii Euro: porażki 0:2 z Gruzinami. Mimo wszystko 1/8 finału Cristiano Ronaldo i spółka byli zdecydowanym faworytem starcia ze Słowenią, ale wyższość swoją, dzięki genialnym interwencjom Diogo Costy, udowodnili dopiero w rzutach karnych.

STS
Bonus 400 zł
Portugalia strzeli gola Francji

W przypadku meczu Portugalia – Francja bezpieczniejszym wyborem będzie postawienie na gola pierwszego z zespołów. Dla Cristiano Ronaldo jest to prawdopodobnie ostatni wielki turniej i gwiazdor z pewnością będzie chciał udowodnić swoją klasę w meczu z wicemistrzami świata.

Warunki bonusu STS za gola Portugalii lub Francji

Promocja w STS na bramkę Portugalczyków lub Francuzów po kursie 200.00 dostępna jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy dokonają rejestracji z kodem GOAL400. Po założeniu konta STS wymaga jeszcze wpłaty co najmniej 50 zł i postępowania wedle kilku kolejnych prostych kroków.

Jeśli kupon okaże się trafiony, to na konto gracza wpłynie 400 zł w postaci bonusu. Wypłata tych środków na rachunek bankowy będzie możliwa dopiero po dokonaniu dwukrotnego obrotu na dowolnych kuponach z kursem ogólny wynoszącym 1.91 bądź więcej.

Jak znaleźć ten bonus?

Aby wziąć udział w opisywanej promocji, wystarczy wejść w jeden z linków zawartych w tekście lub też kliknąć w dedykowany banner. Po rejestracji konta z kodem promocyjnym GOAL400 będziesz miał możliwości obstawienia zakładu na drużynę z golem po kursie 200.00.

Komentarze