Polska – Holandia: Totalbet. 200 zł za gola Polaków na start Euro 2024

Pierwszy mecz Polaków już dzisiaj. Totalbet przygotował z tej okazji specjalną promocję: kurs 200.00 na gola Biało-Czerwonych. Sprawdź, jak odebrać ten bonus.

Na zdjęciu:
Totalbet
200.00
Polska strzeli gola z Holandią
  • Czas na pierwszy mecz Polaków na Euro 2024
  • Kurs 200.00 na gola Biało-Czerwonych to propozycja Totalbet
  • Konto u tego bukmachera założysz z kodem: GOAL

200 zł bonusu od Totalbet za gola Polaków w meczu Polska – Holandia

Reprezentacja Polski rozpocznie Euro 2024 od meczu przeciwko Holandii. Starcie to zapowiada się jako ciężkie wyzwanie dla podopiecznych Michała Probierza, ale ostatnie spotkania pokazały, że Biało-Czerwoni potrafią zagrać skutecznie. Stąd też możesz zarejestrować konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL i skorzystać z kursu 200.00 na minimum jedną bramkę Polaków w meczu przeciwko Holendrom.

Nasi eksperci uważają, że wbrew bukmacherskim prognozom, Biało-Czerwoni wcale nie muszą być skazani na pożarcie w starciu przeciwko faworyzowanym “Oranje”. Jeżeli jesteś takiego samego zdania, to kurs 200.00 w Totalbet na gola Polaków może okazać się słuszną opcją.

Polska - Holandia Totalbet kurs 200.00

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Totalbet, podając w formularzu kod promocyjny GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Zaznacz obie zgody marketingowe tj. e-mail i sms
  3. Dokonaj dowolnej wpłaty na swoje konto
  4. Postaw za minimum 1 zł zakład na gola Polaków przeciwko Holendrom
  5. Jeśli trafisz, otrzymasz 200 złotych na saldo główne

Czy w meczu Polska – Holandia warto typować gola Biało-Czerwonych?

Osobiście uważam, że warto. Co prawda Polacy są skazywani na przysłowiowe pożarcie, ale ostatnie mecze pokazały, że Biało-Czerwoni nie mogą narzekać na brak skuteczności. Podopieczni Michała Probierza strzelili dwa gole przeciwko Turcji i trzy w meczu z Ukrainą.

Piotr Pawlak
Piotr Pawlak
Totalbet
200.00
Polska strzeli gola – TAK

Faktem jest, że w starciu przeciwko “Oranje” zabraknie Roberta Lewandowskiego. Jednak prawdą jest także to, że “Lewy” nie wpisał się na listę strzelców w czterech ostatnich spotkaniach w narodowych barwach. Inni wskazują, że Holendrzy grają solidnie w defensywie i tracą mało bramek.

Najnowsze  H2H

Ja uważam, że Polacy na pewno staną przed taką szansą, a statystyka, która mówi, że Biało-Czerwoni trafiali w trzech z pięciu ostatnich bezpośrednich meczów, pokazuje, że warto rozważyć skorzystanie z bonusu u bukmachera Totalbet.

Warunki bonusu Totalbet na gola Polaków

Warto jeszcze chwilę poświęcić warunkom bonusowym. Promocja skierowana jest dla użytkowników, którzy nie mają jeszcze konta gracza w Totalbet i otworzą je z kodem GOAL. Należy też zaakceptować obie zgody marketingowe, dokonać dowolnej wpłaty i postawić zakład z salda głównego na gola Polaków w meczu przeciwko Holendrom. W regulaminie akcji znajduje się również zapis o konieczności aktywacji konta stałego – maksymalnie do 24h, licząc od momentu zakończenia wskazanego meczu. Tylko gracze z kontem stałym otrzymają 200 złotych za trafienie zakładu na gola reprezentacji Polski.

Jak znaleźć ten bonus?

Z racji, że jest to dedykowana promocja dla czytelników portalu goal.pl, bonus może nie być widoczny bezpośrednio na stronie bukmachera Totalbet. Nic się nie martw, bowiem wystarczy, że klikniesz w ten lub w dowolny link w tekście, a będziesz mógł skorzystać z kursu 200.00 na gola Polaków przeciwko Holendrom.

Komentarze