Polska – Holandia: Superbet daje 600 zł za gola Polaków z Holandią

Już dzisiaj (16 czerwca) Polska zagra z Holandią w swoim pierwszym meczu na Euro 2024. Superbet oferuje bonus o wartości aż 600 zł za gola Biało-Czerwonych. Sprawdź, jak skorzystać z promocji!

Polska - Holandia w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Polska - Holandia w Superbet

Superbet
Bonus 600 zł za gola Polski z Holandią
  • Superbet oferuje bonus 600 zł za gola Polski w meczu z Holandią
  • Typując bramkę Biało-czerwonych za zaledwie 2 zł, możesz zgarnąć aż 600 zł
  • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

600 zł bonusu od Superbet za gola Polski z Holandią na Euro 2024

Nastał dzień rozpoczęcia Euro 2024. Z tego powodu wielkie piłkarskie emocje udzieliły się bukmacherowi Superbet, który przygotował bonus o wartości aż 600 zł za przynajmniej jedną bramkę Polski z Holandią.

Jak skorzystać z oferty? Jeśli założysz konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL, to będziesz mógł obstawić gola Biało-czerwonych po szalonym kursie 300.00. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej objaśniamy poniżej. Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z innymi bonusami oraz promocjami bukmacherów na Euro 2024.

Polska - Holandia w Superbet

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu co najmniej 50 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ na gola Polski w meczu z Holandią
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  6. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 600 zł

Czy Polska strzeli gola z Holandią?

Polscy kibice martwią się nieobecnością Roberta Lewandowskiego, który tuż przed startem Euro 2024 doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda. Najpewniej kapitan nie wystąpi z Holandią, ale wcale nie przekreśla to szans Biało-czerwonych.

Superbet
Kurs 300.00 na gola Polski z Holandią

Ostatnio Polacy wyszli w składzie bez Roberta Lewandowskiego w meczu z Ukrainą i już po trzydziestu minutach mieli na koncie trzy gole. Później solidnie radzili sobie z reprezentacją Turcji, kreując sobie kilka groźnych sytuacji. Wydaje się, że drużyna Michała Probierza pod względem ofensywnym jest gotowa na Euro 2024 i postara się zaskoczyć zespół Oranje.

Warunki bonusu Superbet na gola Polski z Holandią

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 600 zł za wytypowanie gola Polski z Holandią będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 50 zł i postawić kupon SOLO na bramkę drużyny Diego Simeone.

Według regulaminu promocji środki bonusowe będą przelane na konto depozytowe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli już tu jesteś, to do uruchomienia promocji potrzebujesz kodu GOAL lub wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule. W ten sposób zyskasz możliwość gry o bonusowe 600 zł za gola Polski z Holandią.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze