Polska – Austria: Kurs 200.00 od Superbet za gola Polaków

Polska zagra z Austrią w 2. kolejce fazy grupowej Euro 2024. Bukmacher Superbet oferuje kurs 200.00 na gola Polaków.

Polska Austria w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Polska Austria w Superbet
Superbet
Bonus 400 zł za gola Polaków z Austrią
  • Reprezentacja Polski zagra z Austrią o awans do fazy pucharowej Euro 2024
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić gola Biało-czerwonych po kursie 200.00
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć, żeby skorzystać z oferty

Kurs 200.00 na gola Polski z Austrią

Na zbliżający się mecz Euro 2024 Polska – Austria Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia obstawienie gola Polaków po ciekawym kursie 100.00. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak zdobyć bonus? Z promocyjnej oferty na mecz Polski z Austrią możesz skorzystać, zakładając konto w Superbet z kodem GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Polski z Austrią
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 400 zł

Czy Polska strzeli gola Austrii?

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na Euro 2024 przegrała 1:2 z Holandią, ale pokazała naprawdę atrakcyjny styl gry. Drużyna Michała Probierza stworzyła sobie kilka sytuacji, co daje dużą nadzieję na powodzenie w spotkaniu z Austrią.

Superbet
Polska strzeli gola Austrii

Polska i Austria są w identycznej sytuacji, jeśli chodzi o wyjście z grupy. Dlatego można się spodziewać zaciętej rywalizacji, która dostarczy nawet kilku bramek. Według mnie Biało-czerwoni przynajmniej raz trafią do siatki, a potwierdzają to ich ostatnie spotkania.

Warunki bonusu Superbet na gola Polski z Austrią

Bonus 400 zł za gola reprezentacji Polski w drugim meczu na Euro 2024 będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

A jeśli Polska nie strzeli gola Austrii?

Co ciekawe, rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli Polska nie strzeli gola Austriakom, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji 200 zł za gola Polaków.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze