REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakłady bukmacherskie MileniumBonusy powitalne w Milenium

Bonus na start 1500 zł w styczniu

Milenium Bonus na Start
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Wpisz BETTERBONUS


i odbierz bonus


Bonus na start to oferta przygotowana przez zakłady bukmacherskie Milenium dla nowych użytkowników internetowych. Jeśli się zarejestrujesz, możesz dostać równowartość swojego pierwszego depozytu do kwoty 1500 złotych jako bonus. Niewątpliwymi zaletami tej promocji są brak minimalnej wysokości pierwszej wpłaty oraz długi czas na wypełnienie warunku obrotu – aż 60 dni. Sam warunek obrotu również nie jest zbyt wygórowany.

Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym Milenium.Aby wypłacić bonus, użytkownik musi obrócić czterokrotnością wpłaconej kwoty. Trzeba tego jednak dokonać na kuponach o kursie łącznym 2,0, z minimum trzema zdarzeniami o kursie co najmniej 1,20 każde, co może już przysporzyć kłopotów. Istotnym minusem jest jednak fakt istnienia dziennego limitu obrotu, który zalicza się do warunku obrotu bonusu. Wynosi on 10% wymaganej kwoty obrotu – przykładowo, jeżeli w pierwszym depozycie wpłacisz 100 złotych, to Twój warunek obrotu wyniesie 400 złotych, a dzienny limit 10% tej kwoty, czyli 40 złotych.

Szczegóły październikowych bonusów w Milenium
Nazwa bonusuWartość bonusuWarunki
Bonus na startRównowartość pierwszej wpłaty, do 1500 złotychBrak minimalnego depozytu. Aby wypłacić bonus należy obrócić jego czterokrotnością w 60 dni
CashbackDo 1500 zł dla 250 najlepszych graczyGraj w lidze i zgarnij 5% cashbacku.
Darmowy zakładZwrot kwoty za pierwszy zakład w razie przegranej, do 150 złotychDziała tylko na pierwszy postawiony zakład, zwrot środków następuje w postaci punktów premiowych
Liga Mistrzów Milenium (program lojalnościowy)Punkty premiowe otrzymywane za każdy zakładAutomatycznie dołączamy do programu, rejestrując się w Milenium
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Darmowy zakład 150 zł

Milenium Darmowy Zakład 150 zł
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bukmacher ma w październiku również ofertę darmowego zakładu dla nowych użytkowników. Polega ona na tym, że jeżeli pierwszy postawiony kupon zakończy się przegraną, Milenium zwróci graczowi postawione pieniądze do kwoty 150 złotych. To bardzo dobra promocja dla tych, którzy potrzebują małej zachęty, aby zacząć swoją przygodę z obstawianiem. Warunki korzystania z niej również są proste – wystarczy przy rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole, wyrażające chęć otrzymania darmowego zakładu. Musisz jednak pamiętać, że ta oferta nie jest równoznaczna z freebetem, a środki za przegrany kupon zwracane są w postaci punktów premiowych. Punktów nie można bezpośrednio wypłacić, a jedynie wykorzystać na kolejne zakłady.

Przeczytaj więcej o freebecie Milenium.

Inne bonusy i promocje

Milenium Inne Bonusy
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bonus 5-10-15


Ta promocja jest idealna dla graczy lubiących puszczać długie taśmy. Jej zasady są proste – za co najmniej 5 zakładów na kuponie łączna wygrana wzrośnie o 5%, za co najmniej 10 o 10%, a za 15 i więcej zakładów o 15%. By zakład wliczał się do promocji, musi mieć kurs minimum 1,20. Aby skorzystać z oferty, wystarczy przed zatwierdzeniem kuponu zaznaczyć odpowiednią opcję na stronie internetowej.

Happy Hour


Grający w wyznaczonych godzinach użytkownicy mogą skorzystać z oferty Happy Hour Virtual, Happy Hour Live lub Happy Hour Prematch. Pierwsza z nich dotyczy zakładów na sporty wirtualne. Stawiając kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami e-sportowymi o kursie 1,20, można wygrać o 14% więcej, gdyż kurs łączny kupony zostanie wtedy pomnożony przez 1,0 zamiast przez 0,88. Można więc powiedzieć, że w trakcie Happy Hour bukmacher po prostu pokrywa podatek, który w przeciwnym wypadku zostałby odjęty od wygranej.

Z promocji Happy Hour Live skorzystać można od wtorku do czwartku w godzinach 15:00-17:00, stawiając kupon z minimum dwoma zdarzeniami na żywo o kursie co najmniej 1,20. Wysokość bonusu jest identyczna jak w przypadku promocji Happy Hour Virtual. Oferta Happy Hour Prematch dostępna jest każdego dnia na godzinę przed pierwszym meczem LOTTO Ekstraklasy.

Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon z minimum czterema (w przypadku członków Ligi Mistrzów z czerwoną lub srebrną kartą) lub trzema (w przypadku członków Ligi Mistrzów z kartą złotą lub platynową) zakładami przedmeczowymi o minimalnym kursie 1,20. Tak jak w przypadku innych ofert Happy Hour, wygrana może zostać zwiększona o 14%.

Bonus Grand


Bonus Grand jest ciekawą ofertą dla graczy lubiących większe ryzyko. Aby z niej skorzystać, należy w zakładzie wielokrotnym wybrać co najmniej 5 zdarzeń o kursie minimum 2,0. Ewentualna wygrana zostanie wtedy powiększona o 20%, co w przypadku tak ryzykownych zakładów obiecuje dość duży zysk.

Liga Mistrzów + Karty Członkowskie


Liga Mistrzów to program lojalnościowy zakładów bukmacherskich Milenium. Biorą w nim udział wszyscy nowi użytkownicy internetowi oraz ci z użytkowników stacjonarnych, którzy wyrazili na to chęć podczas zakładania konta w placówce. Członkowie programu otrzymują karty, na które następnie zbierają punkty premiowe.

Jedną z zalet tego programu jest fakt, że punkty otrzymuje się niezależnie od wyników postawionych kuponów – dostaniemy je zarówno za wygrane, jak i za przegrane zakłady. Ich liczba jest zależna od wysokości stawki i liczby zdarzeń na kuponie. Trzeba jednak pamiętać, że zakłady stawiane w ramach niektórych promocji mogą nie liczyć się do programu lojalnościowego.

Zebrane punkty wymienisz na kredyty, za pomocą których będziesz mógł stawiać kolejne zakłady. Podsumowując, Liga Mistrzów Milenium to miły gest w stronę użytkowników, sprawiający, że za każdy zakład otrzymują oni jakąś nagrodę – jeśli nie pieniężną, to w postaci punktów lojalnościowych.

Na luzie i bez ryzyka


Milenium to zakłady bukmacherskie, które w ramach oferty Na luzie i bez ryzyka oddają swoim użytkownikom 20 złotych za przegrany zakład. Promocja obowiązuje jednak tylko w wybrane dni i dotyczy kuponów zawierających zdarzenie z wybranego przez Milenium meczu piłkarskiego.

Co więcej, aby dostać zwrot, należy tego dnia postawić zakłady za co najmniej 40 złotych, a kupon z promocyjnym zdarzeniem musi być postawiony na kwotę dokładnie 20 złotych. Tak surowe warunki korzystania z oferty sprawiają, że większości użytkowników zapewne trudno będzie brać w niej udział regularnie. Jeśli jednak wybrany przez Milenium mecz akurat będzie dla Ciebie interesujący, ta promocja może okazać się całkiem przydatna.

Bestseller


Bukmacher ten nie zapomniał o graczach, którzy lubią emocje związane z obstawianiem, jednak nie zawsze mają czas, aby dokładnie sprawdzać statystyki i analizy spotkań. W ramach Bestsellera możliwe jest sprawdzenie, jakie typy są aktualnie najpopularniejsze wśród innych graczy i obstawienie ich.

Typ dnia


Milenium codziennie wybiera jedno lub dwa najciekawsze zdarzenia, na które oferuje podwyższony kurs. Zdarzenia z Typu dnia możesz łączyć z dowolnymi zdarzeniami ze standardowej oferty, musisz jedynie pamiętać, że maksymalna kwota zakładu wynosi 1000 złotych. Typ Dnia sprawia, że spotkania toczące się o najwyższą sportową stawkę stają się jeszcze ciekawsze dzięki zwiększonym kursom.

SUPEROFERTA


Promocja ta działa podobnie co Typ Dnia. Milenium codziennie oferuje podwyższony kurs na kilkanaście wybranych spotkań z różnych dyscyplin. Aby skorzystać z SUPEROFERTY, należy obstawić wybrane zdarzenia promocyjne oraz określoną liczbę zdarzeń z oferty standardowej.

Możesz obstawić jednocześnie do czterech zdarzeń promocyjnych na jednym kuponie – wtedy musisz obstawić na tym samym kuponie również osiem zdarzeń z oferty standardowej. W przypadku mniejszej liczby zdarzeń promocyjnych liczba zdarzeń standardowych odpowiednio maleje.

Łączenie Typów


Łączenie Typów to oferta skierowana do graczy, którzy lubią obstawiać nie tylko wynik, ale cały przebieg wybranego przez siebie meczu. Pozwala na zawarcie do 5 zakładów różnego rodzaju z jednego spotkania na jednym kuponie.

Dzięki tej akcji promocyjnej możesz więc obstawić wynik spotkania; liczbę rzutów rożnych; liczbę kartek, rzutów rożnych oraz fauli; liczbę spalonych i zmiany zawodników. W niektórych przypadkach wytypujesz też liczbę strzałów czy iloczyn goli lub rzutów rożnych. Możliwość takiego obstawiania wydaje się już standardem u dobrych bukmacherów, dobrze więc, że Milenium zakłady bukmacherskie nie ustępują na tym polu konkurencji.

Milenium bezpieczny


Możliwość ubezpieczenia od przegranej przez jeden zakład na kuponie brzmi dobrze – i to właśnie Milenium oferuje swoim użytkownikom. Aby jednak nie było zbyt różowo, warunki skorzystania z tej promocji są dosyć wygórowane. Obejmuje ona jedynie zakłady wielokrotne, których łączny kurs wynosi minimum 180,00, a pojedyncze zdarzenia na kuponie mają kurs co najwyżej 5,0. Tak, to nie literówka, kurs musi wynieść sto osiemdziesiąt.

Jeżeli uda Ci się puścić taki wykręcony zakład i wyrazisz chęć skorzystania z oferty Milenium bezpieczny, w razie pomyłki w jednym meczu bukmacher wypłaci Ci dziesięciokrotność stawki zakładu. Jest to więc promocja skierowana jedynie do najodważniejszych graczy – ale przecież do odważnych świat należy.

Zakłady TURBO


Zakład TURBO to połączenie najpopularniejszych zakładów z oferty przedmeczowej w jeden zakład o podwyższonym kursie. Przykładowo, zamiast stawiania trzech oddzielnych zakładów na jednym kuponie na faworytów wybranych meczów, może pojawić się Zakład TURBO łączący wspomniane zakłady, o wyższym łącznym kursie.

Tilt


To oferta pozwalająca na obstawianie liczby bramek strzelonych przez dwa zespoły w oddzielnych zdarzeniach – swoisty pojedynek na odległość. W ramach niej obstawimy na przykład, że Real Madryt w swoim meczu strzeli więcej bramek niż Tottenham Hotspur w swoim. Ta ciekawa promocja zainteresuje graczy lubiących porównywać zespoły grające w różnych ligach.

Rejestracja

Rejestracja w Milenium
Proces rejestracji w Milenium nie odbiega niczym od tego, co widziałeś u innych bukmacherów. Zakładając konto, musisz podać dane kontaktowe i numer konta bankowego oraz zaakceptować konieczne formularze, a następnie przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości. Nowy użytkownik nie powinien napotkać żadnych problemów z rejestracją.

Przeczytaj więcej o rejestracji w Milenium.

Płatności

Milenium Płatności
Wpłaty na konto możesz dokonać w panelu “Wpłaty”. Realizuje je firma Transferuj.pl obsługująca większość polskich banków. Depozyty powinny być księgowane natychmiastowo po wykonaniu przelewu, jednak w niektórych przypadkach może to potrwać trochę dłużej. Również wypłaty powinne być szybko przekazywane na konto bankowe, które podaliśmy przy rejestracji. Wszystkie transakcje realizowane są w złotówkach.

Oferta


Milenium to zakłady bukmacherskie, które w swojej ofercie zdecydowanie skupiają się na piłce nożnej – w chwili pisania tego artykułu dostępnych jest 28 tysięcy zakładów z tej dyscypliny. Tak szeroki wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Obstawimy ligi z każdego zakątka globu, od najlepszych lig europejskich, przez MLS i ligi południowoamerykańskie, aż do ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy trzeciej ligi duńskiej.

Satysfakcjonująca jest też oferta zakładów z innych popularnych sportów takich jak tenis, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna czy hokej. Typować możemy zdarzenia z większości topowych lig i turniejów z całego świata. Milenium oferuje również zakłady w mniej popularnych w naszym kraju sportach, takich jak futbol australijski, snooker, golf czy rugby. Wytypujemy również wyniki rozgrywek e-sportowych z większości popularnych gier, takich jak League of Legends, Overwatch czy CS: GO.

Oferta Milenium
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Milenium zakłady bukmacherskie oferuje też zakłady w sportach wirtualnych – symulowanych rozgrywkach piłki nożnej, koszykówki, tenisa i wyścigów konnych oraz psich. Wirtualne drużyny i zawodnicy posiadają własne statystyki, na podstawie których gracz może ocenić ich szanse na wygraną i dokonać właściwego typu. Taki rodzaj rozgrywek to dobra opcja dla tych, którzy nie lubią czekać na rozpoczęcie i rozstrzygnięcie prawdziwych spotkań.

Milenium daje swoim użytkownikom możliwość typowania na żywo spotkań piłki nożnej, hokeja na lodzie, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej oraz baseballu, w trakcie ich trwania. Nie oferuje jednak live streamów ze spotkań, a jedynie mało szczegółowe wizualizacje oraz statystyki, przez co blado wypada na tle niektórych innych polskich bukmacherów.

Kursy zakładów oferowanych przez Milenium nie odbiegają zbytnio od tych oferowanych przez konkurencję, jednak w przypadku kilku sprawdzanych przy okazji pisania tego artykułu meczów były one nieco niższe niż u reszty zakładów bukmacherskich. Warto wziąć to pod uwagę, rozważając wybór bukmachera.

Strona mobilna


Milenium posiada estetyczną i użyteczną stronę dedykowaną urządzeniom mobilnym. Posiada ona wszystkie funkcje strony pełnowymiarowej – dokonasz na niej zakładów, wpłacisz i wypłacisz środki z konta i skontaktujesz się z obsługą klienta. Znaczącym minusem jest jednak całkowity brak aplikacji mobilnej.

Użytkownicy mobilni zmuszeni są zatem do korzystania z przeglądarki, co bywa dla niektórych dość kłopotliwe. Takie rozwiązanie nie pozwala również na przykład na wysyłanie powiadomień o zakończeniu typowanych przez nas spotkań – bardzo użyteczną funkcję obecną w aplikacjach mobilnych konkurencji.

Przeczytaj więcej o mobilnym Milenium.

Kontakt i pomoc


W razie problemów z obsługą klienta Milenium skontaktujesz się przez formularz mailowy dostępny na stronie oraz przez bezpośredni czat z konsultantem. Zaletą drugiego z tych rozwiązań jest fakt, że odpowiedź otrzymamy natychmiastowo, jednak nie jest ono dostępne całą dobę.

Opinie o MileniumMilenium to solidny bukmacher z wieloma ciekawymi promocjami o nieco wygórowanych warunkach obrotu. Wyróżnia się imponującą ofertą zakładów w obrębie piłki nożnej. Nieco do życzenia pozostawiają opcje płatności, a brak aplikacji mobilnej to wyraźna wada na tle konkurencji. Najjaśniejszym punktem w ofercie tego bukmachera jest opisana wyżej promocja Milenium bezpieczny, ale jeżeli nie planujesz puszczać kuponów, które się do niej zaliczają, radzimy rozważyć innych bukmacherów.


Odbierz bonusZobacz także

LVbet Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kodETOTO Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kod