Legalni bukmacherzy: Wysoka wygrana w PZBuk

PZBuk zakłady bukmacherskie
PZBuk zakłady bukmacherskie

W trakcie minionego  weekendu jeden z klientów PZBuk niezwykle poprawił sobie nastrój, wygrywając niezłą sumę pieniędzy za poprawne wytypowanie 13 zakładów. Ostatecznie konto gracza, który skorzystał z oferty oferowanej przez Cherry Online Polska Sp. z o.o, zasiliła suma ponad 30 tysięcy złotych.

Czytaj dalej…

Klient PZBuk zdecydował się na wytypowanie końcowych rozstrzygnięć 10 meczów piłkarskich, uzupełniając kupon trzema zdarzeniami dotyczących innych dyscyplin sportowych.

Gracz wytypował między innymi końcowe zwycięstwa: Elany Toruń, Widzewa Łódź, AC Milanu, Atletico Madryt, czy Bayernu Monachium. Nie będzie zatem żadnym nadużyciem stwierdzenie, że poza typem na ekipę z województwa kujawskiego-pomorskiego w pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci.

Niemniej nie było tak, że klient PZBuk wygrał bez kłopotu, bo jeden z meczów angielskiej ekstraklasy sprawił, że sporo emocji mógł przeżywać gracz legalnego polskiego bukmachera. Chodzi oczywiście o potyczkę Southampton z Manchesterem United, która zakończyła się ostatecznie wiktorią Czerwonych Diabłów 3:2. Warto jednak zaznaczyć, że podopieczni Ole Gunnara Solskjaera przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w 88. minucie za sprawą trafienia Romela Lukaku.

Dodajmy, że stawka zakładu wyniosła 50 zł, a wygrana liczyła 31760,96 złotych.

Komentarze