REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminPZBuk Bonus Bez Depozytu w 2020 roku


Konkurencja na rynku bukmacherskim jest przeogromna. Nie jest żadną tajemnicą, nawet dla początkujących graczy, że zakłady bukmacherskie co rusz prześcigają się z propozycjach bonusów dla swoich klientów - zarówno tych aktualnych, jak i nowych. Najbardziej pożądane są bonusy bez depozytu. Czy w PZBuk bonus bez depozytu istnieje? Czy to tylko plotki?


Odbierz freebet
Freebet PZBuk


Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest freebet, a czym bonus bez depozytu. Te pojęcia często są mylone - właśnie przez wspomnianych na wstępie początkujących klientów zakładów bukmacherskich. Freebet, jak i bonus bez depozytu to tak naprawdę darmowe środki, które możesz wykorzystać na swoje zakłady. Różnica jest jednak zasadnicza - freebet dostajesz po spełnieniu określonych warunków promocji (na które musisz wykorzystać swoją kasę), a bonus bez depozytu to możliwość rozpoczęcia gry bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

Jak wygląda freebet PZBuk? Bukmacher zaoferował darmowy zakład dla nowych klientów, o wartości 50 złotych. Aby go otrzymać musisz spełnić, oczywiście oprócz samej rejestracji, trzy warunki: postawić zakład wielokrotny, stawka minimum 50 złotych, kurs minimum 2,00. Wówczas na Twoje konto zostanie przypisany w PZBuk darmowy zakład 50 złotych.

Darmowy zakład wykorzystasz z powodzeniem na całą ofertę bukmachera, a jeżeli wygrasz - to kasę możesz też od razu wypłacić.


Bonus bez depozytu za rejestrację konta


W PZBuk bonus bez depozytu nie istnieje. Oczywiście bukmacher oferuje freebet, czyli darmowy zakład 50 złotych, ale tak, jak już wspomnieliśmy - aby go otrzymać, musisz wpłacić swoją kasę i postawić regulaminowy zakład.

PZBuk freebet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zupełnie darmowe środki na grę są niezwykle pożądane przez graczy. Można ze spokojem wypróbować “możliwości” danego bukmachera, bez inwestycji własnych pieniędzy. W PZBuk bonus bez depozytu nie znalazł się w ofercie powitalnej.

Kto wie, może kiedyś pojawi się w PZBuk bonus za rejestrację, w postaci darmowych środków.


Pozostałe freebety


W PZBuk bez depozytu kasy nie dostaniesz. Wiesz jednak już, że możesz zgarnąć dodatkowe 50 złotych - w ramach darmowego zakładu.

Co ciekawe, w PZBuk możesz otrzymać też kolejne darmowe zakłady, a precyzując, kupić je - w sklepie bukmachera, wykorzystując do tego zebrane punkty lojalnościowe. Czy wiesz także, że za rejestrację otrzymasz 20 000 punktów lojalnościowych, jeżeli podasz kod bonusowy: GOALBET? O tym napiszemy za chwilę, a teraz wróćmy do freebetów.

PZBuk “wypuścił” swój własny program lojalnościowy. Zbierasz punkty za różne akcje - rejestracja, weryfikacja konta, a przede wszystkim - za stawiane zakłady bukmacherskie. Jak już uzbierasz ich odpowiednią ilość, to wymienić możesz na różne bonusy, wśród których znalazły się także freebety:

  • 60 000 pkt można zamienić na freebet 50 złotych
  • 100 000 pkt można zamienić na freebet 100 złotych
  • 175 000 pkt można zamienić na freebet 500 złotych


Oprócz darmowego zakładu PZBuk w sklepie oferuje też inne “produkty”. Postanowiliśmy wyróżnić kilka z nich:

  • 5 000 pkt to 20% bonusu od depozytu - do max. 50 złotych
  • 35 000 pkt to 50% bonusu od depozytu - do max. 200 złotych
  • 200 000 pkt to darmowe doładowanie 200 złotych
  • 350 000 pkt to darmowe doładowanie 500 złotych!PZBuk bonus za rejestrację


No dobra, wiesz już, że w PZBuk bonus bez depozytu to “ściema”. Kasę za darmo otrzymasz i jest to freebet - 50 złotych, ale wpierw musisz dokonać depozytu i obstawić swój pierwszy zakład.

Pamiętaj, że standardowy bonus za rejestrację to właśnie darmowy zakład 50 złotych. Ty możesz dołączyć do klubu VIP i otrzymać jeszcze 20 000 punktów lojalnościowych. Nie sądzisz, że to idealna liczba, by rozpocząć ich gromadzenie, w celu wymiany na kolejny darmowy zakład?

Jak dołączyć do klubu VIP i otrzymać darmowy zakład 50 złotych + 20 000 punktów? Wprowadź podczas rejestracji w PZBuk kod bonusowy: GOALBET.

PZBuk freebet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak odebrać freebet?


Jak odebrać w PZBuk darmowy zakład? Przede wszystkim zarejestruj się u bukmachera. Pamiętaj, aby mieć ukończone 18 lat i podczas rejestracji wprowadzić prawdziwe dane, a także kod bonusowy.

Teraz jedyne co musisz zrobić, to dokonać pierwszej wpłaty i postawić swój pierwszy zakład. Jego minimalna stawka musi wynieść 50 złotych, a kurs 2.00 i przede wszystkim - musi to być zakład wielokrotny (taki, który zawiera minimum dwa zdarzenia). Teraz już znasz odpowiedź na pytanie w kontekście PZBuk - jak odebrać freebet. Przekonaliśmy Cię?

Ciekawostką jest również fakt, że zakłady bukmacherskie zwykły nagradzać graczy w dniu ich urodzin. W ofercie PZBuk darmowy zakład na taką okoliczność oficjalnie się nie znajduje, ale chodzą słuchy, że jest przyznawany.

Za co jeszcze można otrzymać darmowy zakład. Może niekoniecznie w PZBuk, ale u innych bukmacherów? Z drugiej strony, kto wie jednak, czy PZBuk nie zdecyduje się na ulepszenie swojej oferty. Na rynku zakładów wzajemnych to podstawa, by przetrwać.

Otóż bukmacherzy przywykli nagradzać darmowymi zakładami w obszarze sportów/rozgrywek, na które kładą szczególny nacisk. Przykładowo dany bukmacher wprowadził do oferty IV ligę polską. Jeżeli zawrzesz w ciągu tygodnia zakłady za sumę 200 złotych na te rozgrywki, to otrzymasz darmowy zakład 20 złotych. W ten sposób zakłady bukmacherskie starają się rozpromować swoją ofertę. Kto wie, czy przy najbliższej aktualizacji listy sportów, PZBuk również nie zdecyduje się na podobną propozycję.


Darmowy zakład - na co zwracać uwagę?


Wiesz już, że w zakładach bukmacherskich PZBuk bonus bez depozytu nie istnieje. Zgarnąć możesz za to freebet i to nie jeden. Pierwszy za rejestrację, a kolejne chociażby w sklepie PZBuk - tak, to nie ściema. Warto jednak, abyś wiedział na co zwracać uwagę przy okazji darmowych zakładów.

Kluczowe są warunki obrotu przyznanym darmowym zakładem. I tutaj dzieje się to dwutorowo.

Po pierwsze! Sprawdź na jakie sporty, rozgrywki możesz wykorzystać darmowy zakład. Czy obowiązuje on na ofertę przedmeczową, czy także na żywo. W PZBuk darmowy zakład możesz postawić na to, na co masz tylko ochotę.

Po drugie! Zerknij, jakie są warunki obrotu. Czyli, co w przypadku jak wygrasz (mamy nadzieję, że tak się stanie) kasę z darmowego zakładu. Ile razy musisz nią obrócić, ile na to masz czasu, jakie są szczegółowe warunki obrotu - kurs, liczba zdarzeń. W PZBuk z wygraną kasą robisz co chcesz. Wypłacasz, albo grasz dalej.

Na sam koniec pamiętaj raz jeszcze - bonus bez depozytu to kasa, którą otrzymujesz od razu po rejestracji. Darmowy zakład - to pieniądze otrzymane za darmo, ale najpierw musisz spełnić określone przez bukmachera wymogi. Jak na przykład w przypadku PZBuk postawić zakład wielokrotny za 50 złotych lub więcej, po kursie 2.0 i wówczas otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 złotych.


Graj w PZBuk