Lech – Legia: promocje i bonus bukmacherskie

Lech Poznań zmierzy się w niedzielę z Legią Warszawa w hicie 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Na ligowy klasyk ciekawe oferty przygotowali bukmacherzy.

250 zł za celny strzał w meczu Lech - Legia
Na zdjęciu: 250 zł za celny strzał w meczu Lech - Legia

Lech – Legia: bonusy

Bukmacherzy przygotowali kilka specjalnych ofert na niedzielne spotkanie Lecha z Legią. Oferują między innymi bonusy za zwycięstwo czy gola danej drużyny, ale również za celny strzał w meczu. Poniżej znajdziesz informacje o najciekawszych promocjach na hit 32. kolejki PKO Ekstraklasy.

ofertakod
Bonus 300 zł za zwycięstwo Lecha lub LegiiGOALOdbierz
Bonus 200 zł za gola Lecha lub LegiiGOALOdbierz
Superprzewaga. 1:0 dla Lecha i zakład wygranyGOALOdbierz
Freebet 250 zł za celny strzał w meczuGOALOdbierz

300 zł za wytypowanie wygranej Lecha lub Legii w STS

Bukmacher STS oferuje nowym klientom aż 300 zł za wytypowanie wygranej Lecha lub Legii w niedzielnym spotkaniu. Aby skorzysta z oferty wystarczy podać kod promocyjny GOAL podczas rejestracji i spełnić poniższe warunki.

 1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL. Wyraź zgody marketingowe
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie min. 50 zł
 3. Zagraj pierwszy po założeniu konta zakład SOLO lub AKO na którym znajdzie się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Lecha lub wygraną Legii
 4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
 5. W przypadku trafienia kuponu, otrzymasz standardową wygraną oraz bonus w wysokości 300 zł. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz regulaminie.

200 zł za bramkę Lecha lub Legii

Jeżeli chcesz pójść w innym kierunku, warto zwrócić uwagę na ofertę Superbet. W przypadku tego bukmachera można zgarnąć bonus w wysokości 200 zł za wytypowanie zdobycia gola przez jedną z drużyn. Poniżej wyjaśniamy jak skorzystać z tej oferty.

 1. Załóż konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL. Zaakceptuj zgody marketingowe
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty – co najmniej 50 zł
 3. Postaw pierwszy po rejestracji konta pojedynczy kupon na którym znajdzie się zakład z oferty przedmeczowej  gola wybranej drużyny w meczu Lech Poznań – Legia Warszawa (typ zakładu: Lech Poznań Strzeli Gola – tak lub Lech Poznań – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Legia Warszawa Strzeli Gola – tak lub Legia Warszawa – Liczba Goli – powyżej 0.5).
 4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
 5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus o wartości 200 zł

Szczegóły oferty oraz jej zasady znajdziesz w regulaminie.

Wyższy poziom Superprzewagi

Powyższa promocja to niejedyna oferta Superbet na mecz Lech – Legia. Bukmacher w przypadku tego meczu oferuje również dla obecnych klientów wyższy poziom Superprzewagi na wygraną Lecha Poznań. Na czym to polega?

Jeżeli postawisz zakład z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Lecha w niedzielnym meczu, a Kolejorz strzeli pierwszego gola i obejmie prowadzenie 1:0, twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany bez względy na końcowy rezultat. W standardowej Superprzewadze zespół musi prowadzić dwoma bramkami.

Freebet 250 zł za celny strzał w meczu Lech – Legia

Bukmacher BETFAN poszedł w innym kierunku. Oferuje freebet 250 zł (do dowolnego wykorzystania), jeżeli w meczu Lech – Legia oddany zostanie choć jeden celny strzał. Do skorzystania z promocji uprawnia zarejestrowanie konta z kodem promocyjnym GOAL oraz spełnienie jej warunków, które prezentujemy poniżej.

 1. Załóż konto w BETFAN podając kod promocyjny GOAL. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty w wysokości dokładnie 30 zł
 3. Po założeniu konta postaw za dokładnie 30 zł pierwszy zakład SOLO lub AKO obejmujący dowolny zakład z oferty na mecz Lech – Legia. Kurs łączny zakładu musi wynosić 2.00. Zakład musi zostać rozliczony do 12 maja 23:59
 4. Jeżeli w meczu Lech – Legia zostanie oddany celny strzał, w ciągu 48 godzin otrzymasz od BETFAN freebet 250 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze