Holandia – Turcja: 400 zł bonusu w Superbet za poprawny typ na zwycięzcę meczu

Na zakończenie zmagań ćwierćfinałowych podczas Euro 2024 dojdzie do starcia Holandii z Turcją. Bukmacher Superbet oferuje bonus 400 zł za wytypowanie zwycięzcy tego meczu. Sprawdź szczegóły.

Superbet - legalny bukmacher
Na zdjęciu: Superbet - legalny bukmacher
  • Turcy to jedna z największych rewelacji Euro 2024
  • Z kodem GOAL masz szansę na zgarnięcie 400 zł za wytypowanie zwycięzcy spotkania Holandia – Turcja
  • Skorzystanie z oferty jest możliwe już po wykonaniu kilku prostych czynności

400 zł bonusu od Superbet za wygraną Holandii lub Turcji

Zbliżające się spotkanie Holandia Turcja to doskonała okazja na zgarnięcie 400 zł bonusu w ciekawej promocji od bukmachera Superbet. Wystarczy tylko poprawnie obstawić zwycięstwo jednej ze stron tego pojedynku.

Promocja w Superbet na mecz Holandia – Turcja

Skorzystanie z oferty promocyjnej na wygraną Holandii lub Turcji będzie możliwe dopiero po pozytywnym zakończeniu procesu rejestracji konta w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Bukmacher wymaga także wykonania paru niezbyt skomplikowanych czynności. Szczegóły poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Załóż konto z kodem promocyjnym GOAL oraz zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie 50 zł lub wyższej.
  3. Obstaw premierowy zakład tuż po rejestracji, który będzie dotyczył wygranej Holandii lub Turcji po kursie 200.00.
  4. Stawka zakładu musi wynieść przynajmniej 2 zł.
  5. Jeśli dopisze Ci szczęście, to otrzymasz 400 zł bonusu.

Kto wygra spotkanie Holandia – Turcja?

16. Tyle lat na ponowny występ swoich pupili w ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw Europy czekali wszyscy fani, którym na sercu leży los reprezentacji Holandii. Pół żartem, pół serio można byłoby rzec, że Pomarańczowi podczas zmagań grupowych zastosowali coś w rodzaju zasłony dymnej, gdyż dopiero po awansie do fazy pucharowej ich gra zaczęła być efektowna i przede wszystkim efektywna.

W ćwierćfinale ekipę dowodzoną przez Ronalda Koemana czeka zacięty bój z Turkami. Dla popularnych Gwiazd Półksiężyca już sama gra w najlepszej ósemce jest sporym osiągnięciem, ale jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Superbet
200.00
Holandia wygra z Turcją

Przebieg opisywanej potyczki będzie z pewnością mocno wycieńczający dla obu stron pojedynku, ale finalnie to Cody Gakpo i spółka powinni unieść ręce w górę w geście zwycięstwa.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Holandii bądź Turcji?

Bonus 400 zł za zwycięstwo Holendrów lub Turków to promocja, z której skorzystać mogą tylko nowi klienci Superbet. Bukmacher zapewnia, że w razie wygranej nagroda trafi do gracza w przeciągu 72 godzin. Oczywiście, jeśli tenże użytkownik wykona wcześniej kilka niezbyt skomplikowanych czynności. Wspominaliśmy o nich w jednym ze wcześniejszych akapitów.

Wypłata przyznanego bonusu na rachunek bankowy będzie możliwa dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu na zakładach przedmeczowych lub live. Stworzony kupon SOLO lub AKO musi mieć kurs ogólny 1.91 bądź wyższy.

Co jeśli nie trafię typu na zwycięzcę meczu Holandia – Turcja?

Rejestracja z kodem GOAL w Superbet odblokowuje możliwość zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry u bukmachera. Gdy zdarzy się więc sytuacja, że wskazana przez Ciebie drużyna nie zwycięży w spotkaniu Holandia – Turcja, to bukmacher dokona zwrotu zainwestowanych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Opisywana promocja jest zarezerwowana wyłącznie dla czytelników Goal.pl. Z oferty można skorzystać poprzez kliknięcie w stosowny link lub też wejście w jeden z dedykowanych bannerów.

Komentarze