Holandia – Anglia: kurs 200.00 za celny strzał Cody’ego Gakpo w półfinale Euro 2024

Totalbet przygotował ciekawą promocję na półfinałowy mecz Euro 2024 Holandia - Anglia. Bukmacher oferuje kurs 200.00 na celny strzał Cody'ego Gakpo.

Zakłady
Na zdjęciu: Zakłady
  • Holandia zagra z Anglią w półfinale Euro 2024
  • Bukmacher Totalbet oferuje szalony kurs 200.00 na celny strzał Cody’ego Gakpo
  • Promocja możliwa jest po rejestracji z kodem GOAL

Kurs 200.00 w Totalbet za celny strzał Cody’ego Gakpo w meczu Holandia – Anglia

Jakub Boroń
Jakub
Totalbet
200.00
Gakpo odda celny strzał w meczu z Anglią

Na zbliżający się mecz Euro 2024 Holandia – Anglia Totalbet oferuje niezwykłą promocję związaną z występem Cody’ego Gakpo. Jest nią kurs 200.00 za celny strzał napastnika Holendrów w półfinałowym meczu z Anglikami. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak sięgnąć po bonus? Ze specjalnej oferty na mecz Holandia – Anglia możesz skorzystać zakładając konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL. Później w kilku prostych krokach możesz sięgnąć po dodatkowe środki na grę za jeden niezbyt wymagający zakład. Wyjaśniamy to poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  • Zarejestruj się w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na dowolną kwotę
  • Postaw zakład na celny strzał Cody’ego Gakpo w meczu z Anglią za dokładnie 1 zł
  • W przypadku trafionego typu, Totalbet rozliczy go po kursie 200.00

Czy Cody Gakpo odda celny strzał w meczu Holandia – Anglia?

Cody Gakpo to jeden z liderów reprezentacji Holandii na Euro 2024. Napastnik Liverpoolu ma znaczący wpływ na ofensywne poczynania drużyny Ronalda Koemana i z wielką pewnością można się go spodziewać w pierwszym składzie na mecz z Anglikami.

Jakub Boroń
Jakub
Totalbet
200.00
Gakpo odda celny strzał w meczu z Anglią

Do tej pory Gakpo uzbierał na turnieju trzy gole i zanotował asystę. W ten sposób Holender jest jednym z faworytów do zdobycia korony króla strzelców. Moim zdaniem rosły snajper stworzy sobie okazję do bramki w meczu z Anglią i na pewno odda przynajmniej jeden strzał celny.

Warunki bonusu Totalbet za celny strzał Gakpo

Kurs 200.00 na celny strzał Cody’ego Gakpo w meczu z reprezentacją Anglii dostępny jest tylko dla nowych użytkowników Totalbet, którzy dokonają rejestracji z kodem promocyjnym GOAL.

Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej: rejestrację, zaznaczenie zgód marketingowych oraz postawienie zakładu za max. 1 zł na strzał Gakpo.

Jak znaleźć te bonusy?

Bonus Totalbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji, czyli kurs 200.00 na gola Romelu Lukaku w meczu Euro 2024 Holandia – Anglia.

Komentarze