Hiszpania – Niemcy: 400 zł bonusu za typ na drużynę z golem

Spotkanie Hiszpania - Niemcy to pierwszy ćwierćfinał Euro 2024. Bukmacher STS przygotował na ten mecz ciekawą promocję. W jej ramach można zdobyć 400 zł bonusu. Sprawdź szczegóły!

STS-Logo
Na zdjęciu: STS-Logo
  • Hiszpanie oraz Niemcy nie ponieśli jeszcze na Euro 2024 ani jednej porażki
  • Bukmacher STS oferuje kurs 200.00 za typ na gola jednej z drużyn w meczu europejskich potęg
  • Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować konto z kodem GOAL400

Kurs 200.00 od STS za bramkę Hiszpanii bądź Niemiec

W ofercie STS pojawiła się ciekawa promocja na spotkanie Hiszpania Niemcy. Można zawrzeć zakład na gola jednej z drużyn po kursie 200.00. Do zgarnięcia jest 400 zł w formie bonusu.

Skorzystać z tej oferty można dopiero po wcześniejszym założeniu konta w STS z kodem GOAL400. Zgodnie z zapisami zawartymi w regulaminie konieczne będzie jeszcze wykonanie kilku prostych kroków. Jakich? O tym w paru zdaniach poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Załóż konto w STS.
  2. Zrobisz to przez jeden z dostępnych linków lub kliknięcie w poniższy banner.
  3. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie wynoszącej co najmniej 50 zł.
  4. Zagraj premierowy kupon za 2 zł, na którym znajdzie się zakład na gola Hiszpanów lub Niemców.
  5. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to otrzymasz 400 zł w postaci bonusu.
Promocja STS na mecz Hiszpania - Niemcy
Promocja STS na mecz Hiszpania – Niemcy

Czy Hiszpanie zdobędą gola w meczu z Niemcami?

Wielu określa nadchodzące starcie na MHP Arenie w Stuttgarcie jako przedwczesny finał Euro 2024. Trzeba przyznać, iż jest w tym sporo prawdy. La Furia Roja oraz Niemcy to dwie najbardziej utytułowane reprezentacje w całej dotychczasowej historii mistrzostw Europy w piłce nożnej. Oba zespoły sięgały po taki tytuł dokładnie trzykrotnie.

Podopieczni Juliana Nagelsmanna poczynają sobie na własnym terenie naprawdę przyzwoicie. Nieco lepiej w ich przypadku wyglądał początek turnieju, kiedy to w dwóch pierwszych spotkaniach grupowych udało im się zdobyć aż siedem goli, ale także pozostałe mecze miały pozytywne zakończenie, co akurat na imprezach tego typu jest zdecydowanie najważniejsze.

STS
200.00
Hiszpania strzeli gola Niemcom

Rodri i spółka sprawiają natomiast wrażenie drużyny, w której brak jest słabych punktów. Solidny bramkarz, szczelna obrona, kreatywna pomoc i bramkostrzelny atak. Brzmi wręcz wzorowo i tak też wygląda na boisku. To naszym zdaniem przeważy o tym, że golkiper gospodarzy turnieju zostanie pokonany podczas ćwierćfinałowej batalii przynajmniej raz.

Warunki bonusu w STS za bramkę Hiszpanii lub Niemiec

Promocja na bramkę reprezentacji Hiszpanii lub Niemiec po kursie 200.00 zarezerwowana jest wyłącznie dla nowych klientów STS, którzy dokonali rejestracji z kodem promocyjnym GOAL 400. Jeśli marzysz o zgarnięciu bonusu w kwocie 400 zł, to oprócz ukończenia procesu rejestracyjnego będziesz musiał jeszcze dokonać pierwszej wpłaty na co najmniej 50 zł. Następnie bukmacher zobliguje Cię do wykonania paru prostych kroków, o których pisaliśmy już w jednym ze wcześniejszych akapitów.

Wypłata nagrody na rachunek bankowy będzie możliwa dopiero po wykonaniu dwukrotnego obrotu całością bonusu na kuponach AKO z kursem ogólnym większym lub równym 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Wziąć udział w promocji można poprzez wejście w odpowiedni link bądź też kliknięcie w dedykowany banner. Po zakończeniu rejestracji będziesz mógł obstawić triumf Hiszpanów lub reprezentacji Niemiec po kursie 200.00.

Komentarze