Hiszpania – Niemcy: 400 zł bonusu za poprawny typ na drużynę z golem

Superbet przygotował promocję na mecz Euro 2024 Hiszpania - Niemcy. Za wytypowanie drużyny z golem można zgarnąć bonus o wartości 400 zł.

Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
Superbet Na zdjęciu: Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
Superbet
Bonus 400 zł za gola Hiszpanii lub Niemiec
  • Mecz Hiszpania – Niemcy to ćwierćfinałowy hit Euro 2024
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz zgarnąć bonus 400 zł za wytypowanie drużyny z golem
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy spełnić kilka prostych kroków

400 zł bonusu od Superbet za gola Hiszpanii lub Niemiec

Na zbliżający się mecz Hiszpania – Niemcy Superbet przygotował ciekawą promocję. Specjalna oferta umożliwia zgarnięcie bonusu 400 zł za obstawienie gola jednej z drużyn. W tym miejscu zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji, które przygotowali bukmacherzy na Euro 2024.

Z oferty na obstawienie gola Hiszpanii lub Niemiec możesz skorzystać, rejestrując konto w Superbet z kodem GOAL. Następnie wykonaj kilka prostych kroków, które są wymagane do zgarnięcia bonusu.

Hiszpania - Niemcy w Superbet

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Hiszpanii lub Niemiec
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 400 zł

Kto strzeli gola w meczu Hiszpania – Niemcy?

Bukmacherzy nie decydują się na wskazanie faworyta meczu Hiszpania – Niemcy. Obie drużyny od początku turnieju Euro 2024 prezentują wysoką formę i są głównymi pretendentami do zdobycia złotego medalu.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
200.00
Niemcy strzelą gola

Jedni i drudzy zdobywali bramki we wszystkich dotychczasowych spotkaniach, imponując grą w ofensywie. Moim zdaniem w bezpośrednim starciu obie ekipy mogą trafić do siatki, ale minimalnie większe szanse daję Niemcom. Drużyna Juliana Nagelsmanna mierzyła się już ze Szkocją, Węgrami, Szwajcarią i Danią. Wszystkie te kadry słyną z całkiem solidnej defensywy.

Warunki bonusu Superbet na gola Hiszpanii lub Niemiec

Bonus 400 zł za gola Hiszpanii lub Niemiec będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Co jeśli nie trafię typu na drużynę z golem w meczu Hiszpania – Niemcy?

Bardzo ważną informacją jest to, że rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli źle wytypujesz drużynę z golem w meczu Hiszpania – Niemcy, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet jest ofertą dla czytelników Goal.pl, dlatego możesz go nie widzieć na stronie bukmachera. Żeby z niego skorzystać, wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze