Hiszpania – Francja: 1/2 finału Euro 2024: kurs 200.00 za wygraną jednej z drużyn

Półfinał Euro 2024 pomiędzy Hiszpanią a Francją to spotkanie cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Specjalnie na tę okazję w ofercie LVBET pojawiła się interesująca promocja. Zainteresowani mogą obstawić triumf jednej z ekip po kursie 200.00.

Promocja w LVBET na mecz Hiszpania - Francja
Na zdjęciu: Promocja w LVBET na mecz Hiszpania - Francja
LVbet
200.00
Wygrana Hiszpanów lub Francuzów
  • Hiszpanie zmierzą się z Francją w ramach pierwszego z półfinałów Euro 2024
  • LVBET oferuje kurs 200.00 na zwycięstwo jednej ze stron tego pojedynku
  • Aby skorzystać z promocji, wystarczy rejestracja z kodem GOAL

Kurs 200.00 od LVBET na zwycięstwo Hiszpanii lub Francji

Na zbliżające się wielkimi korkami starcie Hiszpania Francja LVBET zamieścił w swojej ofercie arcyciekawą promocję, dzięki której istnieje możliwość obstawienia zwycięzcy tego meczu po kursie 200.00.

Promocja LVBET na mecz Hiszpania – Francja

Z oferty będziesz mógł skorzystać, gdy założysz konto w LVBET z kodem promocyjnym GOAL. Następnie będziesz jeszcze zobligowany przez bukmachera do wykonania paru niezbyt skomplikowanych czynności. Szczegóły poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Wejdź w jeden z dostępnych linków bądź kliknij w dedykowany banner.
  2. Zarejestruj konto w LVBET z kodem GOAL.
  3. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie 20 PLN lub wyższej.
  4. Zawrzyj zakład za dokładnie 1 PLN na wygraną Hiszpanii lub Francji. Środki mogą pochodzić zarówno z konta depozytowego jak i bonusowego.
  5. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to otrzymasz 200 zł w postaci bonusu.

Kto wygra spotkanie Hiszpania – Francja?

Hiszpanie oraz Francuzi to dwie prawdziwe piłkarskie potęgi. Na wymienienie największych sukcesów obu tych reprezentacji trzeba byłoby poświęcić dłuższą chwilę, a i tak część osiągnięć mogłoby przypadkowo umknąć.

Gra w półfinale Euro 2024 to wyraźny znak, że cel, jakim było zbudowanie formy na mistrzostwa udało się zrealizować zarówno podopiecznym Luisa de la Fuente, jak i ekipie dowodzonej przez Didiera Deschampsa. To, że styl każdego z tych zespołów jest diametralnie inny, to już zupełnie inna sprawa.

LVbet
200.00
Hiszpanie pokonają Francuzów

Piłka nożna to niestety taka niewdzięczna dyscyplina, w której trudno nieraz szukać sprawiedliwości. Porównując Hiszpanów oraz ekipę popularnych Trójkolorowych to Ci pierwsi zdecydowanie bardziej zasługują na udział w meczu o złoto. W piłce nożnej bardzo ważne są emocje, a akurat La Furia Roja potrafią je dostarczać podczas trwającego czempionatu jak mało kto. Miejmy więc nadzieje, że wtorkowy bój na Allianz Arenie nie będzie ostatnim akcentem ich przygody na niemieckich boiskach.

Warunki bonusu LVBET na zwycięstwo Hiszpanów bądź Francuzów

Promocja LVBET z kursem 200.00 na wygraną Hiszpanów lub Francuzów to oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy, którzy założą konto z kodem GOAL. Oprócz założenia konta wystarczy wpłacić 20 zł depozytu oraz postępować wedle ściśle określonych wytycznych.

W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia kuponu graczowi przysługuje bonus 200 zł. Przed wypłatą wygranej na rachunek bankowy należy nią jednokrotnie obrócić.

Jak znaleźć ten bonus?

Żeby wziąć udział w promocji, wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych linków bądź wejść w dedykowany banner. Wówczas po zakończeniu rejestracji z kodem GOAL będziesz miał możliwość obstawienia triumfu reprezentacji Hiszpanii lub Francji po kursie 200.00.

Komentarze