forBET bonus powitalny – do 3280 zł z kodem GOALBET

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł i bez podatku!:

3280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Bonus powitalny w forBET zmienił się w ostatnim czasie. Bukmacher odświeżył ofertę powitalną dla nowych klientów, wprowadzając zakład bez ryzyka do 1200 zł dla użytkowników, którzy skorzystają z kodu promocyjnego podczas zakładania konta. Sprawdź jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie w forBET, jeśli założysz konto z kodem GOALBET.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus powitalny forBET – szczegóły

Zacznijmy od tego, czego powinieneś się w ogóle spodziewać po bonusie powitalnym tego bukmachera. 3280 zł w środkach bonusowych to naprawdę niezła kasa. W zasadzie czekają więc na Ciebie trzy bonusy – zakład bez ryzyka do 1200 zł, bonus od drugiego depozytu do 2080 zł i 30 dni gry bez podatku w ForBET. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego GOALBET w trakcie rejestracji, aby móc odebrać bonus w maksymalnej wysokości. W standardowej ofercie (bez kodu promocyjnego) otrzymasz do 3000 zł bonusu.

forBET bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakład bez ryzyka do 1200 zł

Po dokonaniu pierwszego depozytu skorzystać z zakładu bez ryzyka do 1200 zł. Tak jak już wspomnieliśmy zakład bez ryzyka o wartości 1200 zł jest dostępny tylko dla nowych klientów, którzy podadzą kod promocyjny GOALBET w trakcie rejestracji. W standardowej ofercie można skorzystać z cashbacku do 1000 zł.

Jak działa ubezpieczenie pierwszego zakładu w forBET?

  1. Wpłać depozyt i postaw dowolny kupon w forBET obstawiając z salda głównego. Nie ma tu wymagań dotyczących kursu minimalnego, a stawka minimalna została ustalona na 20 zł. Pamiętaj jednak, że tylko pierwszy postawiony kupon jest objęty promocją “zakład bez ryzyka”.
  2. Jeśli zakład okaże się przegrany to otrzymasz zwrot (cashback) do 1200 zł w środkach bonusowych.
  3. Bonus należy obrócić jednokrotnie w ciągu 14 dni od jego przyznania obstawiając kupon AKO z min. 3 zdarzeniami. Wymagany kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.3.

Bonus do 2080 zł od drugiego depozytu!

Bonus powitalny w forBET to nie tylko zakład bez ryzyka. Kiedy wpłacisz pieniądze po raz drugi, możesz liczyć do 2080 zł bonusu w ramach promocji “Bonus 100% od drugiego depozytu”. Standardowy bonus to 2000 zł, ale z kodem promocyjnym GOALBET otrzymasz dodatkowe 80 zł wpłacając drugi depozyt o wartości min. 100 zł.

Aby odblokować bonus należy obrócić depozytem jeden raz po kursie 2.0 (z dowolną liczbą zdarzeń na kuponie). Sam bonus jest oczywiście objęty warunkami obrotu, na które składają się: 2-krotny obrót bonusem w ciągu 14 dni, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3, kurs minimalny zdarzenia 1.3 i kurs minimalny kuponu 2.50.

30-dniowa gra bez podatku

Po rejestracji konta otrzymujesz od forBET również 30-dniowy okres gry bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami o jednostkowych kursach 1.3. Oprócz oferty przedmeczowej i live, a przypadku tej promocji możesz obstawiać Wirtualne I!

Czy jest on jednak tak prosty, jak twierdzą marketingowcy z forBET? Cóż, to prawda, nie ma się czego bać, ale naszym zdaniem poziom skomplikowania warunków obrotowych wcale nie stoi na niższym poziomie niż u konkurencji. Ze szczegółami możesz się zapoznać poniżej, w instrukcji skorzystania z bonusu.

Jak uzyskać bonus powitalny?

Nie jest to jakieś szczególnie trudne, ale pewnych rzeczy musisz się jednak dowiedzieć. Na początek kilka warunków, które koniecznie muszą zostać spełnione:

  • Ofertę możesz wykorzystać tylko raz. Do tego przysługuje tylko jeden bonus na jeden adres IP i jedno gospodarstwo domowe, więc jeśli np. i Ty, i Twój brat chcecie obstawiać u forBET, to niestety musicie się zdecydować, który z Was założy konto.
  • Żeby założyć konto i wykorzystać bonus, musisz być pełnoletni i mieć możliwość weryfikacji tożsamości.
  • Przy zakładaniu konta warto wykorzystać kod promocyjny “GOALBET”.

Jak widzisz, aby otrzymać pełen bonus od depozytu, czyli 3280 zł, będziesz musiał wpłacić 3200 zł.

Inne promocje

Trzeba przyznać, że u bukmachera forBET bonus powitalny to nie wszystko. Zawsze jest oprócz tego dostępne przynajmniej kilka promocji dla aktywnych graczy. Dość często się one zmieniają, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić – często pojawiają się na przykład bonusy powiązane z odbywającymi się akurat ważnymi wydarzeniami ze świata sportu.

Poniżej podajemy kilka przykładowych akcji od forBET. Pamiętaj tylko, żeby w zakładce “Promocje” sprawdzić, czy interesujący Cię bonus wciąż jest aktualny. Ten bukmacher jest znany z naprawdę częstych przetasowań w ofercie promocyjnej!

  • Bonus urodzinowy – na początek naprawdę miły gest ze strony forBET. Każdy aktywny użytkownik świętujący swoje urodziny otrzymuje w prezencie 20 zł w środkach bonusowych. Warunki, które należy spełnić, żeby załapać się na tę promocję są zadziwiająco proste. Możesz nawet dostać zaległy prezent, jeśli założysz konto niedługo po dniu urodzin. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem promocji i sprawdź, czy dostaniesz swoje dwie dyszki.
  • Wirtualne poniedziałki – w tej lipcowej promocji w każdy poniedziałek można dostać bonus za postawienie kuponu na sporty wirtualne I. Jeśli obstawisz zakład zgodnie z warunkami promocji (na określoną kwotę i z kursem całkowitym powyżej 2.0), otrzymasz bonus o wartości połowy postawionej kasy – niezależnie od tego, czy przegrasz, czy wygrasz.
  • Twój weekend bez podatku – w ramach tej promocji jeśli zagrasz w weekend, spełniając warunki promocji, to bukmacher pokryje za Ciebie podatek, czyli każda wygrana będzie sporo wyższa! Wystarczy postawić zakład z co najmniej trzema wydarzeniami przedmeczowymi, z których każde ma kurs minimalny 1.3.

To oczywiście nie koniec. Na stronie forBET bonus można zgarnąć na wiele różnych sposobów i dzięki naprawdę różnorodnym promocjom. Konkluzja jest taka, że trzeba samodzielnie jak najczęściej sprawdzać udostępnioną akurat ofertę – jest spore prawdopodobieństwo, że trafisz na jakąś ciekawą akcję obowiązującą tylko przez dzień albo dwa.

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł i bez podatku!:

3280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin