forBET bonus powitalny – do 2050 zł z kodem GOALBET

Z banerów na stronie bukmachera forBET można się dowiedzieć, że ma on w ofercie “najlepszy i najprostszy bonus powitalny na rynku”. Odważne stwierdzenie! Czy ma ono w sobie coś z prawdy? Cóż, te dwa tysiące rzeczywiście brzmią kusząco… W tym artykule prześwietlamy oferowany przez forBET bonus powitalny i warunki, które będziesz musiał spełnić, żeby wypłacić dodatkową kasę, a do tego polecamy nasz kod promocyjny GOALBET.

100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 zł
Szybko rosnący bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie forBETAplikacja mobilna forBET
Bonus powitalny forBETforBET freebet
forBET kod bonusowyrecenzja forBET i opinie
Esport w forBETSporty wirtualne w forBET
forBET zakłady na żywo 

Bonus powitalny forBET – szczegóły

Zacznijmy od tego, czego powinieneś się w ogóle spodziewać po bonusie powitalnym tego bukmachera. 2050 zł w środkach bonusowych to naprawdę niezła kasa. W zasadzie czekają więc na Ciebie trzy bonusy – jeden o maksymalnej wartości 2050 zł i jeden o wartości 200 zł oraz 14-dniowa gra bez podatku.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

200 zł MaxiZysku z 2. depozytem!

Bonus powitalny w forBET to nie tylko 2050 zł w przypadku pierwszego depozytu. Kiedy wpłacisz pieniądze po raz drugi, możesz liczyć na 200 zł w promocji MaxiZysk! Dzięki tej promocji możesz powiększyć zyski z wygranego kuponu, nawet o 200 zł. By odebrać bonus musisz wybrać go z listy sald na kuponie, a następnie zagrać kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o kursach min. 1.40. Możesz je wybrać z oferty przedmeczowej lub oferty na żywo. Minimalna kwota depozytu to 20 zł.

14-dniowa gra bez podatku

Po rejestracji konta, w ciągu 24h dostajesz także od forBET-u 14-dniowy okres gry bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami o jednostkowych kursach 1.3. Oprócz oferty przedmeczowej i live, a przypadku tej promocji możesz obstawiać Wirtualne I!

Czy jest on jednak tak prosty, jak twierdzą marketingowcy z forBET? Cóż, to prawda, nie ma się czego bać, ale naszym zdaniem poziom skomplikowania warunków obrotowych wcale nie stoi na niższym poziomie niż u konkurencji. Ze szczegółami możesz się zapoznać poniżej, w instrukcji skorzystania z bonusu.

Jak uzyskać bonus powitalny?

Nie jest to jakieś szczególnie trudne, ale pewnych rzeczy musisz się jednak dowiedzieć. Na początek kilka warunków, które koniecznie muszą zostać spełnione:

  • Ofertę możesz wykorzystać tylko raz. Do tego przysługuje tylko jeden bonus na jeden adres IP i jedno gospodarstwo domowe, więc jeśli np. i Ty, i Twój brat chcecie obstawiać u forBET, to niestety musicie się zdecydować, który z Was założy konto.
  • Żeby założyć konto i wykorzystać bonus, musisz być pełnoletni i mieć możliwość weryfikacji tożsamości.
  • Promocja obowiązuje do 30.06.2020 do godziny 23:59.
  • Przy zakładaniu konta warto wykorzystać kod promocyjny “GOALBET”.

Jak widzisz, aby otrzymać pełen bonus, czyli 2050 zł, będziesz musiał wpłacić 2050 zł.

Forbet bonus powitalny – szczegóły

Każdorazowo po otrzymaniu bonusu musisz go odblokować. W tym celu należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu. Aby warunek został spełniony, musisz obstawiać po całkowitym kursie wynoszącym minimalnie 2.0. Nie liczą się tutaj sporty wirtualne II i kupony systemowe, ale na szczęście możesz postawić dowolną liczbę kuponów, to znaczy, puścić jeden zakład na całą kwotę depozytu lub jakoś sobie tę sumę podzielić.

Nie zmienia to jednak faktu, że konieczność trzykrotnego zaryzykowania całego depozytu w celu odblokowania każdego bonusu jest dość dużym wymaganiem, które sprawia, że powitalna promocja forBET przestaje wydawać się taka znowu prosta i bezproblemowa. To raczej oferta dla osób niestroniących od ryzyka!

A więc udało Ci się odblokować bonus? To jeszcze nie koniec wyzwań, teraz czas na właściwy warunek obrotowy – ten dotyczący bonusowej kwoty. Nią także musisz obracać na zakładach o kursie minimalnym 2.0, ale dochodzi dodatkowy warunek. W przypadku kuponów AKO kurs każdego pojedynczego wydarzenia musi wynieść co najmniej 1.3. Tutaj również nie liczą się zakłady systemowe lub te na sporty wirtualne II. Obrotu należy dokonać czterokrotnie w ciągu 30 dni od aktywacji bonusu.

Wychodzi więc, że aby wypłacić bonus, trzeba obrócić jego kwotą pięciokrotnie lub nawet więcej razy, przy czym pierwszy raz warunek spełnia się na własnych pieniądzach w formie depozytu. A całą tę operację będzie trzeba powtórzyć trzykrotnie – przy każdej wpłacie zaliczającej się do akcji promocyjnej. Wniosek z tego taki, że oferowany przez forBET bonus powitalny jest, owszem, naprawdę smakowity i wartościowy, ale prostym raczej go nie nazwiemy. Jeśli podoba Ci się ta oferta i chcesz spróbować swoich sił w walce o 2050 zł, zapraszamy do rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego “GOALBET”.

Inne promocje

Trzeba przyznać, że u bukmachera forBET bonus powitalny to nie wszystko. Zawsze jest oprócz tego dostępne przynajmniej kilka promocji dla aktywnych graczy. Dość często się one zmieniają, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić – często pojawiają się na przykład bonusy powiązane z odbywającymi się akurat ważnymi wydarzeniami ze świata sportu.

Poniżej podajemy kilka przykładowych akcji od forBET. Pamiętaj tylko, żeby w zakładce “Promocje” sprawdzić, czy interesujący Cię bonus wciąż jest aktualny. Ten bukmacher jest znany z naprawdę częstych przetasowań w ofercie promocyjnej!

  • Bonus urodzinowy – na początek naprawdę miły gest ze strony forBET. Każdy aktywny użytkownik świętujący swoje urodziny otrzymuje w prezencie 20 zł w środkach bonusowych. Warunki, które należy spełnić, żeby załapać się na tę promocję są zadziwiająco proste. Możesz nawet dostać zaległy prezent, jeśli założysz konto niedługo po dniu urodzin. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem promocji i sprawdź, czy dostaniesz swoje dwie dyszki.
  • Wirtualne poniedziałki – w tej lipcowej promocji w każdy poniedziałek można dostać bonus za postawienie kuponu na sporty wirtualne I. Jeśli obstawisz zakład zgodnie z warunkami promocji (na określoną kwotę i z kursem całkowitym powyżej 2.0), otrzymasz bonus o wartości połowy postawionej kasy – niezależnie od tego, czy przegrasz, czy wygrasz.
  • Twój weekend bez podatku – w ramach tej promocji jeśli zagrasz w weekend, spełniając warunki promocji, to bukmacher pokryje za Ciebie podatek, czyli każda wygrana będzie sporo wyższa! Wystarczy postawić zakład z co najmniej trzema wydarzeniami przedmeczowymi, z których każde ma kurs minimalny 1.3.

To oczywiście nie koniec. Na stronie forBET bonus można zgarnąć na wiele różnych sposobów i dzięki naprawdę różnorodnym promocjom. Konkluzja jest taka, że trzeba samodzielnie jak najczęściej sprawdzać udostępnioną akurat ofertę – jest spore prawdopodobieństwo, że trafisz na jakąś ciekawą akcję obowiązującą tylko przez dzień albo dwa.

100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 zł
Szybko rosnący bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg