Fame MMA 17: Typy i kursy

fame mma typy
fot. PressFocus

Która to już gala federacji Fame MMA, można stracić rachubę. Dlatego też spieszymy z pomocą. Już w lutym będziemy świadkami 17. edycji Fame MMA, podczas której zawalczy wielu doświadczonych zawodników, lecz również debiutantów. Gdzie obstawiać Fame MMA 17, kto zmierzy się w walce wieczoru i wreszcie jakie typy warto obstawić. Wszystkiego dowiecie się u nas.

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Fame MMA 17 – najważniejsze informacje

Najstarsza i najbardziej popularna federacja freakfightowa w Polsce już wkrótce powróci w 17. edycji. Event zapowiada się pasjonująco przede wszystkim ze względu na ciekawe starcie, w którym jeden z właścicieli Fame MMA – Michał “Boxdel” Baron zawalczy z właścicielem federacji FEN – Pawłem Jóźwiakiem. Między zawodnikami narodził się poważny konflikt, który postanowili wyjaśnić w oktagonie. Gala FAME 17 odbędzie się 3 lutego na Tauron Arenie w Krakowie. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

GalaFame MMA 17
Data i miejsce wydarzenia3 lutego 2023 Tauron Arena, Kraków
BukmacherBetclic
Kod promocyjnyFAMEMAX
Walka wieczoru Fame MMA 17Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil Łaszczyk
Prezes zarządu Fame MMARafał Pasternak
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Którą walkę będziesz typował podczas FAME MMA 17?

Roślik vs Łaszczyk 72%
Osiecki vs Fabijański 15%
Kołodziejczyk vs Jaroniewska 9%
inna walka 4%
54+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Roślik vs Łaszczyk
 • Osiecki vs Fabijański
 • Kołodziejczyk vs Jaroniewska
 • inna walka

Typy na Fame MMA 17

Niezwykle ciekawie zapowiada się walka wieczoru, w której zmierzą się Amadeusz “Ferrari” Roślik z Kamilem “Szczurkiem” Łaszyczykiem, dla którego będzie to debiut na gali freakfightowej. Łaszczyk jest zawodowym pięściarzem, który może pochwalić się znakomitym bilansem 32-0-0. Formuła MMA jest jednak dla niego nowością. Nie można powiedzieć tego o Ferrarim, dla którego walki na galach są chlebem powszednim. Szczurek jest wyraźnym faworytem, ale nie można w ciemno odbierać szans jego rywalowi. Spodziewamy się, że będzie to długa walka, w której szala zwycięstwa będzie przechylać się w różne strony. Nasz typ: Liczba rund – Powyżej 1.5.

Interesująco wygląda także walka kobiet, w której zmierzą się Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk i Wiktoria “Wiki” Jaroniewska. Sheeya zbudowała imponującą wręcz sylwetkę i nad swoją rywalką góruje warunkami fizycznymi. Z drugiej strony Wiktoria Jaroniewska ma za sobą już dwie wygrane walki na Fame MMA, a co za tym idzie doświadczenie. Jako że walki kobiet zazwyczaj trwają niemal do końca, biorąc pod uwagę formę obu zawodniczek, podobnego scenariusza spodziewamy się również na najbliższej gali. Typujemy: Liczba Rund – Powyżej 2.5.

Jak obstawiać Fame MMA?

Prawo do obstawiania walk federacji Fame MMA na wyłączność posiada bukmacher Betclic. Oznacza to, że tylko za pośrednictwem jego strony internetowej możecie obstawiać wyniki walk na zbliżającej się gali. Poza możliwością obstawiania zwycięzców danych walk możemy także typować liczbę rund, czy sposób zwycięstwa. Zwiększa to wachlarz możliwości, a co za tym idzie prawdopodobieństwo wygranej. 

Najbliższa edycja Fame MMA obfituje w wiele znanych sportowców i osobistości ze świata show-biznesu. Karta walk wygląda obiecująco, zwłaszcza że znajdziemy w niej wielu doświadczonych zawodników, lecz również takich, którzy na gali freakfightowej pojawią się pierwszy raz. Obstawianie Fame MMA jest proste i odbywa się na podobnej zasadzie, co w przypadku innych sportów. Potrzebujemy w pierwszej kolejności posiadać konto u bukmachera Betclic, a także środki na nim. Ofertę na galę Fame MMA 17 znajdziemy w panelu głównym.

Bukmacher na Fame MMA 17

Ofertę na galę Fame MMA 17 znajdziecie wyłącznie u bukmachera Betclic. Od wielu lat współpracuje on z federacją, a efektem tej współpracy jest atrakcyjna i rozbudowana oferta na każdą galę Fame MMA. Bukmacher ma dla nas ciekawą ofertę z wysokimi kursami na poszczególne walki. Tych jak na razie zapowiedziano dziewięć. Aby nie zawiodła ona żadnego z graczy, poza możliwością obstawiania zwycięzców danych walk, możemy także typować liczbę rund, czy sposób zwycięstwa. Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? W takim razie sprawdź nasz Betclic kod promocyjny i odbierz bonus powitalny ze specjalnym kodem na to wydarzenie: FAMEMAX.

fot. PressFocus

Fame MMA 17 – kursy w Betclic

Najbardziej naturalnie interesują nas kursy na walkę wieczoru, a także co-main event. Zdecydowanym faworytem walki “Ferrari” – “Szczurek” jest drugi z zawodników. Kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie 1.40, przy linii rzędu 2.60 na Amadeusza Roślika. Pokazuje to, że bukmacher wyżej ceni umiejętności doświadczonego pięściarza. 

Wiele walki zapowiada się w starciu Michała “Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Włodarz Fame MMA typowany jest do roli faworyta, o czym świadczą kursy – odpowiednio 1.58, do 2.15. Różnica nie jest duża, a szanse obu zawodników mimo wszystko przyznajemy podobne. 

Publiczność mocno liczy, że z dobrej strony zaprezentują się również Wacław “WAC TOJA” Osiecki i Sebastian “Alterboy” Fabijański. Dla obu zawodników będzie to debiut we freakfigchtach, a patrząc po samych kursach, większe szanse przyznaje się znanemu szerszej publiczności ze szklanego ekranu Fabijańskiemu. Typ na jego zwycięstwo to 1.30. Zwycięstwo jego rywala wyceniane jest na 3.00.

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 17

Walka12
Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.451.45
Wacław “WAC TOJA” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański3.001.30
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy5.251.10
Michał “Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak1.582.15
Alan “Alanek” Kwieciński vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.901.75
Karol “Karolek” Dąbrowski vs Łukasz “Mandzio” Samoń1.332.90
Robert Karaś vs Filip “Filipek” Marcinek1.652.00
Piotr “SzeliI” Szeliga vs Marcin “Polish Zombie” Wrzosek4.251.15
Mikołaj “Mixer” Gamdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki2.751.35
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.253.30

Fame MMA 17 – karta walk

Można śmiało powiedzieć, że od kilku edycji karta walk Fame MMA nie była tak atrakcyjna, jak podczas 17 edycji gali. Zarówno walka wieczoru, jak i co-main eventy, które zapowiedziano aż trzy, zapowiadają się na bardzo ciekawe i medialne pojedynki. Z niecierpliwością czekamy na pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z utytułowanym pięściarzem Kamilem “Szczurkiem” Łaszczykiem. Oprócz tego na gali pojawią się znany aktor – Sebastian Fabijański, raper Wac Toja, a rękawice skrzyżują też włodarze Fame MMA i federacji FEN – Michał “Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak. Poniżej pełna karta walk:

 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil “Szczurek” Łaszczyk – MMA [MAIN EVENT]
 • Wacław “WAC TOJA” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański – K1, małe rękawice
 • Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy – MMA
 • Michał “Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak – MMA, klatka rzymska
 • Alan “Alanek” Kwiecciński vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – MMA [WALKA O PAS MISTRZOWSKI]
 • Karol “Karolek” Dąbrowski vs Łukasz “Mandzio” Samoń – K1, małe rękawice
 • Robert Karaś vs Filip “Filipek” Marcinek – K1, małe rękawice
 • Piotr “SzeliI” Szeliga vs Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – K1, małe rękawice
 • Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Wiktoria “Wiki” Jaroniewska – MMA

Z powodu kontuzji niemal na dwa tygodnie przed galą wycofać musiał się Arkadiusz Tańcula. Zastąpi go bardzo dobrze znany publiczności Alan “Alanek” Kwieciński.

Co musisz wiedzieć o FAME MMA?

Federacja Fame MMA powstała już w maju 2018 roku. W lutym będziemy świadkami 17. edycji gali. Przewodniczącym gali i zarazem jednym z jej włodarzy jest Wojciech gola, a oprócz niego swoją twarzą firmuje ją również Michał “Boxdel” Baron. Udziały w Fame MMA mają również Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara. To, co wyróżnia galę na tle konkurencji to liczba dodatkowych atrakcji. Podczas jednej z edycji zorganizowana była loteria, w której do wygrania były atrakcyjne pieniądze. 

Fame MMA największy rozgłos zyskało dzięki organizacji podczas pierwszych edycji gal walk tzw. patoinfluencerów jak choćby starcia “Rafonixa” z “Danielem Magicalem”. Obecnie właściciele stawiają zdecydowanie na influencerów i celebrytów, a coraz częściej również profesjonalnych sportowców. Jedną z najbardziej znanych zawodniczek występujących na Fame MMA jest Aniela “Lil Masti” Bogusz, która łącznie walczyła na nich już trzykrotnie.

Sprawdź również High League typy i kursy oraz Prime Show MMA typy i kursy.

Betclic

Aż do 200 zł

Zakład bez ryzyka

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Gale federacji Fame MMA można obstawiać jedynie u bukmachera Betclic.

Kiedy jest Fame MMA 17?

Gala Fame MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 17?

Fame MMA 17 odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.