Euro Winners – wejdź do gry w STS i zgarnij nawet 250 zł!

Euro Winners to akcja promocyjna bukmachera STS, która została przygotowana z myślą o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Zasady są wyjątkowo proste: wykonujesz określone przez bukmachera zadania, a w nagrodę otrzymujesz bonusy. Wchodzisz w to? Sprawdź szczegóły!

Na zdjęciu:
 • Euro Winners potrwa od 14 czerwca do 7 lipca
 • Akcja została podzielona na pięć etapów
 • Możesz otrzymać nawet 250 złotych w bonusach!

Na czym polega Euro Winners w STS?

Bukmacherzy już ruszyli ze swoimi promocjami z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, a jednym z nich jest naturalnie STS. Ten operator proponuje akcję Euro Winners, która polega na realizowaniu zadań i odbieraniu bonusów. Promocja została podzielona na pięć etapów:

 1. etap – 14-16 czerwca
 2. etap – 19-22 czerwca
 3. etap – 23-26 czerwca
 4. etap – 27 czerwca – 2 lipca
 5. etap – 3-6 lipca
Euro Winners w STS

Podczas każdego etapu pojawi się pięć zadań, które jak informuje bukmacher STS, mogą polegać na zagraniu określonego kuponu czy dokonaniu kwalifikowanego depozytu. Żeby zgarnąć bonus za dany etap, konieczne jest wykonanie przynajmniej pięciu zadań. Musisz jednak wiedzieć, że im więcej zadań zrealizujesz, tym wyższa kwota bonusowa pojawi się na Twoim koncie. Oto szczegóły:

 • 2 zadania w etapie – 10 złotych bonusu
 • 3 zadania w etapie – 20 złotych bonusu
 • 4 zadania w etapie – 30 złotych bonusu
 • 5 zadań w etapie – 50 złotych bonusu

Jak łatwo wyliczyć, pięć etapów po pięć zadań oznacza, że maksymalnie na Twoim koncie bonusowym może wylądować nawet 250 złotych. Co ważne, do akcji możesz dołączyć jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2024, ale także w dowolnym momencie podczas trwania turnieju. Pamiętaj jedynie, że wówczas może ominąć Cię część etapów.

Jak zagrać w Euro Winners?

Zasady uczestnictwa w akcji Euro Winners są wyjątkowo proste.

 1. Zaloguj się na swoje konto, a jeżeli jeszcze go nie posiadasz, dokonaj rejestracji z kodem promocyjnym GOAL, dzięki czemu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny, w tym zakład bez ryzyka do 100 zł
 2. Kliknij na stronie bukmachera w link do Euro Winners – banner powinien być widoczny na stronie głównej, a jeżeli nie możesz go zlokalizować, skorzystaj z zakładki “promocje”
 3. Zapisz się do akcji, klikając przycisk “dołącz do gry”
 4. Możesz teraz przejść do wykonywania zadań
 5. W każdym z pięciu etapów czeka na Ciebie po pięć zadań
 6. Im więcej zadań wykonasz w danym etapie, tym wyższy bonus otrzymasz
 7. Maksymalnie za wykonanie wszystkich 25 zadań (5 etapów x 5 zadań), na Twoim koncie pojawi się aż 250 złotych bonusu

Komentarze