Chorwacja – Włochy: kurs 200.00 na dowolnego zwycięzcę w LV BET

Chorwaci i Włosi wciąż nie są pewni awansu do fazy pucharowej Euro 2024. Nadchodzący mecz wywołuje więc sporo emocji, a podkręca je jeszcze bukmacher LV BET. Proponuje on kurs 200.00 na wybranego zwycięzcę!

Chorwacja - Włochy w LV BET
Na zdjęciu: Chorwacja - Włochy w LV BET
LVbet
200.00
Zwycięstwo Chorwatów lub Włochów
  • Mecz Chorwacja – Włochy to jeden z hitów 3. kolejki fazy grupowej
  • Możesz obstawiać zwycięzcę po kursie 200.00 w LV BET
  • Konto założysz z kodem promocyjnym GOAL

Kurs 200.00 od LV BET na zwycięzcę meczu Chorwacja – Włochy

Nie ma co ukrywać, że mecz Chorwacja – Włochy będzie jednym z ciekawszych starć w trzeciej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Zwłaszcza, że zadecyduje on o dalszych losach tych reprezentacji na turnieju. Jeżeli jesteś zainteresowany typowaniem wyniku, to ciekawą promocję przygotował legalny bukmacher LV BET. Jest nią kurs 200.00 na zwycięzcę meczu. Możesz skorzystać z oferty, stawiając na wygraną Chorwatów lub Włochów – jak uważasz za słuszne. Pamiętaj o rejestracji z kodem promocyjnym GOAL oraz spełnieniu warunków bonusowych.

Chorwacja - Włochy w LV BET

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w LVBET, klikając w ten link lub wpisując w formularzu rejestracyjnym kod GOAL
  2. Zdeponuj minimum 20 złotych
  3. Postaw za dokładnie 1 zł zakład na zwycięzcę meczu Chorwacja – Włochy
  4. Jeżeli trafisz, Twój zakład zostanie rozliczony po kursie 200.00!

Kto wygra mecz Chorwacja – Włochy? Czy warto skorzystać z bonusu LV BET?

Uważam, że jak najbardziej warto skorzystać z promocyjnego kursu 200.00. Zwłaszcza, jeżeli masz pomysł, która reprezentacja może wygrać mecz Chorwacja – Włochy. Italii do awansu wystarczy co prawda remis, ale podopieczni Luciano Spallettiego po ostatniej porażce z Hiszpanią będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę przed fazą pucharową Euro 2024. Chorwaci, chcąc wyjść z grupy, muszą ograć Włochów. To wróży świetne emocje. Zwłaszcza, że oba zespoły znane są ze swojego ofensywnego nastawienia. Kibice nie powinni narzekać na nudę i osobiście uważam, że poniedziałkowy mecz zakończy się zwycięstwem jednej z drużyn.

Dość interesująco wyglądają także statystyki przed meczem Chorwacja – Włochy. Okazuje się bowiem, że Chorwaci zanotowali tylko jeden, a Włosi trzy remisy w piętnastu ostatnio rozegranych pojedynkach.

Warunki bonusu na mecz Chorwacja – Włochy

Z promocji, jak zapewne się domyślasz, skorzystasz pod warunkiem, że nie masz jeszcze konta w LV BET. Oferta zostanie aktywowana po wprowadzeniu kodu GOAL przy rejestracji bądź rozpoczęciu tego procesu po wcześniejszym kliknięciu w link lub banner na naszej stronie.

Bukmacher wymaga pierwszego doładowania w historii konta, o wartości co najmniej 20 złotych oraz wysłania za dokładnie 1 zł zakładu na zwycięzcę meczu Chorwacja – Włochy. Nie ma znaczenia którą z drużyn wskażesz, bowiem jeżeli trafisz, Twój zakład zostanie rozliczony po kursie 200.00. Wygraną – 200 złotych – otrzymasz na saldo bonusowe i będzie ona objęta 1-krotnym obrotem po kursie minimum 1.75.

Jak znaleźć ten bonus?

Z racji, iż mowa o dedykowanej promocji na mecz Chorwacja – Włochy, możesz jej nie znaleźć bezpośrednio na stronie bukmachera. Wystarczy jednak, że skorzystasz z naszego linku, a zobaczysz wszystkie szczegóły i będziesz mógł aktywować bonus, podążając za opisanymi powyżej wskazówkami. Ze swojej strony życzę powodzenia!

Komentarze