Austria – Francja: Superbet. 200 zł bonusu za wygraną Francuzów

Austria - Francja to drugi mecz grupy D na Euro 2024. Bukmacher Superbet oferuje bonus 200 zł za przynajmniej jednego gola Francuzów.

Austria Francja w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Austria Francja w Superbet
Superbet
Bonus 200 zł za gola Francji z Austrią
  • Austria zagra z Francją w drugim meczu grupy D na Euro 2024
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz zgarnąć bonus 200 zł za gola Francuzów
  • Do skorzystania z oferty wystarczy kilka szybkich kliknięć

200 zł bonusu od Superbet za gola Francji z Austrią

Na zbliżający się mecz Austria – Francja Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia zgarnięcie bonusu 200 zł za obstawienie gola Francuzów. W tym miejscu zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji, które przygotowali bukmacherzy na Euro 2024.

Z oferty bonusowej na gola Francuzów możesz skorzystać, rejestrując konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Francji z Austrią
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Czy Francja strzeli gola w meczu z Austrią?

Reprezentacja Francji to jeden z głównych faworytów do wygrania Euro 2024. Dlatego trudno sobie wyobrazić, aby Trójkolorowi nie trafili do siatki ze znacznie niżej notowaną Austrią.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
100.00
Francja strzeli gola z Austrią

Drużyna Didier Deschampsa dysponuje kapitalną linią ofensywną, w której główną rolę ma odgrywać Kylian Mbappe. Gwiazdor Les Bleus jest typowany do zdobycia korony króla strzelców turnieju i istnieje duża szansa, że już w pierwszym spotkaniu rozpocznie strzelanie.

Patrząc na historyczny bilans, można zauważyć, że Francja zdobywała przynajmniej jednego gola we wszystkich spotkaniach z Austrią. W takiej sytuacji bonus Superbet wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Warunki bonusu Superbet na gola Francji z Austrią

Bonus 200 zł za gola Francji z Austrią będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet jest ofertą dla czytelników Goal.pl, dlatego możesz go nie widzieć na stronie bukmachera. Żeby z niego skorzystać, wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze