REKLAMA
REKLAMA

Ceballos wróci do byłego klubu?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Cadena SER  |  26.06.2020 12:26
Ceballos wróci do byłego klubu?

Dani Ceballos  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nadal nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Dani Ceballos. Wypożyczony obecnie z Realu Madryt do Arsenalu pomocnik nie wyklucza między innymi powrotu do Realu Betis.

To właśnie w klubie z Sewilli występował przed przenosinami latem 2017 roku do Realu Madryt za 16,5 miliona euro. Możliwe, że w przyszłym sezonie ponownie będzie miał okazję założyć koszulkę Realu Betis.

Ceballos aktualnie występuje na wypożyczeniu w Arsenalu, ale latem prawdopodobnie wróci do Madrytu. W drużynie prowadzonej przez Zinedine'a Zidane'a raczej nie mógłby liczyć na regularne występy, dlatego też jego kolejny transfer jest bardzo możliwy.

- Real Betis? Jest to dla mnie opcja. Nie zamykam drzwi do gry dla żadnego klubu i La Liga bardzo mi odpowiada - powiedział Ceballos w rozmowie z Cadena Ser. - Ale jestem też szczęśliwy w Arsenalu i muszę mieć do nich szacunek. Jestem skupiony na pozostałych spotkaniach - dodał.

- Moim celem jest gra w kolejnym sezonie, a w Realu Madryt trudno będzie o rozegranie 40 spotkań i poczucie się ważnym. W tym sezonie byłem szczęśliwy grając, a w przyszłym sezonie chcę zrobić to samo - dodał pomocnik.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco