Dani Ceballos
Dani Ceballos fot. Grzegorz Wajda

Ceballos wróci do byłego klubu?

Nadal nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Dani Ceballos. Wypożyczony obecnie z Realu Madryt do Arsenalu pomocnik nie wyklucza między innymi powrotu do Realu Betis.

Czytaj dalej…

To właśnie w klubie z Sewilli występował przed przenosinami latem 2017 roku do Realu Madryt za 16,5 miliona euro. Możliwe, że w przyszłym sezonie ponownie będzie miał okazję założyć koszulkę Realu Betis.

Ceballos aktualnie występuje na wypożyczeniu w Arsenalu, ale latem prawdopodobnie wróci do Madrytu. W drużynie prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a raczej nie mógłby liczyć na regularne występy, dlatego też jego kolejny transfer jest bardzo możliwy.

Real Betis? Jest to dla mnie opcja. Nie zamykam drzwi do gry dla żadnego klubu i La Liga bardzo mi odpowiada – powiedział Ceballos w rozmowie z Cadena Ser. – Ale jestem też szczęśliwy w Arsenalu i muszę mieć do nich szacunek. Jestem skupiony na pozostałych spotkaniach – dodał.

– Moim celem jest gra w kolejnym sezonie, a w Realu Madryt trudno będzie o rozegranie 40 spotkań i poczucie się ważnym. W tym sezonie byłem szczęśliwy grając, a w przyszłym sezonie chcę zrobić to samo – dodał pomocnik.

Komentarze