Dwie czerwone kartki w Płocku. Wisła zaliczyła wpadkę, Nagamatsu bohaterem Znicza

Znicz Pruszków sprawił niespodziankę i wygrał 1:0 z Wisłą Płock w wyjazdowym meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zwycięską bramkę dla gości w 63. minucie zdobył Shuma Nagamatsu.

Shuma Nagamats
PressFocus Na zdjęciu: Shuma Nagamats
  • Wisła Płock zaliczyła wpadkę w spotkaniu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi
  • Nafciarze przegrali bowiem 0:1 ze Zniczem Pruszków
  • Oba zespoły kończyły zawody w dziesiątkę

Shuma Nagamatsu katem Wisły, Znicz z kompletem punktów

Wisła Płock w niedzielę po południu na własnym stadionie podejmowała Znicza Pruszków w spotkaniu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pojedynek zakończył się nie lada niespodzianką, bowiem to goście wyjechali z kompletem punktów.

W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy żadnego gola, ale po zmianie stron, w 63. minucie, zwycięską bramkę podopiecznym Mariusza Misiury zapewnił Shuma Nagamatsu. Co ciekawe, obie ekipy kończyły dzisiejszy mecz w dziesiątkę.

W 72. minucie z boiska został wyrzucony Yuri Tkachuk, a chwilę później Jakub Szymański. Wisła Płock, która celuje w powrót do PKO BP Ekstraklasy, poniosła zatem bolesną klęskę. Dla Znicza Pruszków to z kolei bardzo cenna zdobycz.

Wisła Płock – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)

0:1 Shuma Nagamatsu 63′