Podbeskidzie w niedzielę zmieni trenera? Dwie kandydatury

Grzegorz Mokry już w niedzielę może zagrać o swoją posadę. Jeżeli Podbeskidzie Bielsko-Biała ulegnie Miedzi Legnica, trener pożegna się ze stanowiskiem. Portal bielsko.biala.pl twierdzi, że w klubie rozpatrują dwie kandydatury na nowego szkoleniowca.

Jarosław Skrobacz
Obserwuj nas w
IMAGO / ZUMA Wire/ Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Jarosław Skrobacz
  • Podbeskidzie po 14 kolejkach plasuje się na 15. miejscu w Fortuna 1 Lidze
  • Górale w najbliższym czasie mogą zmieni trenera. Wiele zależy od meczu z Miedzią
  • W Bielsku-Białej obecnie analizowane są dwie kandydatury

1 liga. Podbeskidzie rozważa dwie kandydatury

Podbeskidzie Bielsko-Biała po 14 kolejkach ma na koncie 12 punktów i zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Dorobek Górali jest identyczny jak pierwszej ekipy ze strefy spadkowej, czyli Chrobrego Głogów, i tylko o jedno oczko lepszy niż Zagłębia Sosnowiec i Znicza Pruszków.

Następny mecz może rozstrzygnąć o losie Grzegorza Mokrego. Jeżeli Podbeskidzie w niedzielę na własnym stadionie przegra z Miedzią Legnica, klub zmieni szkoleniowca. W tej chwili rozpatrywane są dwa nazwiska, które mogą zawitać w Bielsku-Białej. Faworytem do objęcia posady trenera Górali jest Pavol Stano, ale – jak informuje portal bielsko.biala.pl – szanse na angaż ma także Jarosław Skrobacz, niedawno zwolniony z Ruchu Chorzów.

Jedna kandydatura została już wykluczona – Marcin Brosz na ostatnim meczu PBB był obecny “wyłącznie w celach towarzyskich”.

Komentarze