Podbeskidzie aktywuje klauzule. Dwóch ważnych piłkarzy zostanie w klubie

Podbeskidzie Bielsko-Biała przedłuża umowy z fundamentalnymi postaciami kadry Dariusza Żurawia. Klub skorzystał bowiem z klauzuli w umowie Goku oraz Mateusza Wypycha.

Podbeskidzie
PressFocus Na zdjęciu: Podbeskidzie
  • Podbeskidzie aktywowało klauzule przedłużenia umowy z dwoma bardzo ważnymi zawodnikami
  • Pierwszoligowiec rozmawia także ws. przedłużenia umowy z królem strzelców 1. ligi
  • Drużyna Dariusza Żurawia zabezpiecza się w ten sposób na wypadek ewentualnego awansu

Kluczowi piłkarze zostaną w Bielsku-Białej

Podbeskidzie od dłuższego czasu miało zamiar przedłużyć kontrakty z kluczowymi zawodnikami. Bo bez wątpienia takimi są Mateusz Wypych i Goku. Obaj piłkarze dołączyli do klubu na początku poprzedniego sezonu i z klubem z Bielska-Białej związali się kolejną umową poprzez aktywowanie klauzuli – o czym donosi portal bielsko.biala.pl.

Trwają również rozmowy z kapitanem zespołu i najlepszym strzelcem w historii klubu – Kamilem Bilińskim. Doświadczony napastnik nie ukrywał, że dobrze czuje się w Bielsku-Białej i chciałby tutaj konturować grę. Być może nawet do zakończenia kariery. Teraz piłkarz może podpisać nową, 2-letnią umowę.

Zespół prowadzony przez Dariusza Żurawia zajmuje obecnie siódmą lokatę w tabeli Fortuna 1. ligi ze stratą dwóch punktów do miejsca barażowego. Najbliższy mecz bielszczanie rozegrają w niedzielę o godzinie 18:00 z Stalą Rzeszów.

Czytaj więcej: Hit w Niecieczy nie zawiódł, Ruch znów walczył do samego końca [WIDEO]

Komentarze