Wisła Kraków nie zwalnia tempa. Kolejny napastnik na testach medycznych

Zawodnicy Wisły Kraków
Pressfocus Na zdjęciu: Zawodnicy Wisły Kraków

Wisła Kraków kontynuuje rozszerzanie swojej kadry. Klub poinformował za pośrednictwem Twittera, że jest bliski finalizacji kolejnego wzmocnienia. Testy medyczne we wtorek przechodzi Sergio Benito.

  • Wisła Kraków w zimowym oknie transferowym poszukuje chętnie wzmocnień w niższych ligach hiszpańskich
  • Klub we wtorek ogłosił, że na testach medycznych przed transferem jest Sergio Benito
  • Napastnik przeniesie się do Wisły z Cordoby

Hiszpański zaciąg Wisły Kraków

Runda jesienna nie była w wykonaniu Wisły Kraków najlepsza. Klub zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi, choć strata do miejsc premiujących grą w barażach nie jest jeszcze duża. Mimo to Biała Gwiazda zimą stawia na wzmacnianie swojej kadry, głównie zawodnikami zza granicy.

W poniedziałek klub poinformował, że testy medyczne przed transferem przechodzi Miki Villar, grający njeszcze do niedawna w drużynie UD Ibiza. Dzień później do wiadomości publicznej przekazano, że Biała Gwiazda jest również bliska finalizacji transferu innego Hiszpana. Mowa o Sergio Benito.

23-letni napastnik przechodzi we wtorek testy medyczne, po których prawdopodobnie podpisze kontrakt z Białą Gwiazdą. W rozgrywkach 2022/23 rozegrał 10 meczów w drużynie Cordoby, w których udało mu się raz wpisać na listę strzelców. Snajper nie może liczyć na regularne występy w wyjściowym składzie drużyny z III ligi hiszpańskiej, dlatego był otwarty na przeprowadzkę do Polski.

Czytaj dalej: Kolejny Hiszpan na testach w Wiśle Kraków

Komentarze