Kibice Wisły Kraków nie zostaną wpuszczeni na kolejny stadion

Kibice Wisły Kraków w zorganizowanej grupie nie zostaną wpuszczeni na stadion Bruk-Betu Termaliki Nieciecza podczas meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. To już pewna informacja - donosi Bartosz Karcz na łamach Gazety Krakowskiej.

Kibice Wisły Kraków
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kibice Wisły Kraków
  • Wisła Kraków 1 grudnia na wyjeździe zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza
  • Rzecznik Słoni potwierdził, że kibice Białej Gwiazdy w zorganizowanej grupie nie wejdą na stadion
  • To kolejny klub Fortuna 1 Ligi, który nie wpuści fanów 13-krotnego mistrza Polski

Termalica podjęła decyzję ws. kibiców Wisły. Rzecznik potwierdził

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie postąpi jak większość klubów Fortuna 1 Ligi i wpuści kibiców Wisły Kraków na stadion podczas spotkania 17. kolejki, które zaplanowano na 1 grudnia.

Prezes Białej Gwiazdy Jarosław Królewski kilka dni temu ujawnił jednak, że trybuny w trakcie tego meczu najprawdopodobniej będą zamknięte dla fanów 13-krotnego mistrza Polski, a teraz potwierdził to rzecznik prasowy Słoni.

Mogę potwierdzić. Kibice Wisły w zorganizowanej grupie nie zostaną wpuszczeni na zbliżający się mecz – przekazał rzecznik prasowy Bruk-Betu Termaliki Andrzej Mizera w rozmowie z Bartoszem Karczem z “Gazety Krakowskiej”.

Zespoły Fortuna 1 Ligi brak zgody na wejście fanów Białej Gwiazdy w zorganizowanej grupie tłumaczą “kwestiami bezpieczeństwa”.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze